Warny/Bany

Dział stworzony z myślą o użytkownikach oraz ich pomysłach związanych z rozwojem strony.

Moderator: Moderatorzy

ksiazenieporzadek

Re: Warny/Bany

Post autor: ksiazenieporzadek »

możesz przygłupie nie zaśmiecać każdego tematu, w który wejdziesz? każdy temat, w którym się wypowiadasz jedyne co jest to rozpierdol i gówno, które ty tworzysz

każdy ma w ciebie wypierdolone i uważa za naczelnego idiotę z iq 80
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3902
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Warny/Bany

Post autor: camzatizbak »

ksiazenieporzadek pisze: 10 cze 2021, 12:01 możesz przygłupie nie zaśmiecać każdego tematu, w który wejdziesz? każdy temat, w którym się wypowiadasz jedyne co jest to rozpierdol i gówno, które ty tworzysz
bananowy hipokryta, spójrz ile ty spamu walisz każdego dnia zrób statystyki i porównaj liczby brokuł
każdy ma w ciebie wypierdolone i uważa za naczelnego idiotę z iq 80
No ok grubasku, ale po co w ogóle prujesz się skoro masz wyjebongo??? Ja mam cię za naczelnego frajera i kilka innych mordek też uważa tak samo :lol:
Pytanie btw...czy pani na poczcie mocno zagryza wargi i stara się nie śmiać jak otwierasz paszczę i zaczynasz dubbingować kaczora Donalda?
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Warny/Bany

Post autor: Miechu »

To tutaj Panowi też jakbyście się zapomnieli. Kolejne posty nie na temat = warn /m
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
vipdavid
Posty: 382
Rejestracja: 08 wrz 2019, 13:25

Re: Warny/Bany

Post autor: vipdavid »

Ej tak z ciekawości...

Za co poleciał benzo??
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9939
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Warny/Bany

Post autor: ART »

uporczywe sadzenie sie
i 3 warny
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Warny/Bany

Post autor: DeDoK »

wylosowali kubek na czaciku i poleciał
ksiazenieporzadek

Re: Warny/Bany

Post autor: ksiazenieporzadek »

kto ma wiedzieć ten wie
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: Warny/Bany

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 17 lut 2023, 22:28 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
ksiazenieporzadek

Re: Warny/Bany

Post autor: ksiazenieporzadek »

Ten który ma wyjebane w forum i dobrze się bawi pijąc piwko kraftowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Awatar użytkownika
kvcper
Posty: 649
Rejestracja: 19 wrz 2020, 20:47

Re: Warny/Bany

Post autor: kvcper »

Spam mimo warna pewnie
Ja tu gram, a ty Mateusz Borek
https://rateyourmusic.com/~kaemdeq
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Warny/Bany

Post autor: SWN »

Nie no jakie bany za spam, bez przesady

Nowa kreacja użytkownika mającego wyjebane na forum
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20272
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Warny/Bany

Post autor: phobos »

rozumiem, że zalewanie PW szambem jest gites i camzat może się bawić?
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Warny/Bany

Post autor: SWN »

Dosłownie dziś dodałem do regulaminu punkt precyzujący, że nie ma kar za wyzwiska na pw (to tak bardziej apropos niedawnych zgłoszeń i pytań) i odsyłam tam wszystkich nerwusów, natomiast jeśli chodzi o ilość, a nie zawartość, to z tego co pamiętam jest opcja ustawienia makra w ogóle nie wpuszczającego wiadomości od danych userów, więc zacząłbym od tego

Ciężko mówić wtedy o jakimś utrudnianiu z korzystania forum czy coś, bo wszystkie spełniające ify wiadomości są wypierdalane zanim w ogóle pojawią się w odebranych, zero roboty.

No chyba, że chodzi o jakieś groźby albo masowe robienie problemów jak kiedyś afera z błędnymi logowaniami, to wtedy wiadomo.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20272
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Warny/Bany

Post autor: phobos »

jest makro, ale działa ono później, więc dostaję powiadomienie o PW i muszę je sprawdzić, że to akurat camzat wyzywa mnie od kurwy
i miałem je cały czas uruchomione, wyłączyłem je na potrzeby zgłoszenia kolejnego PW od niego
zatem uporczywe sadzenie się na privie nie jest rozwiązywane przez filtr, ja sobie mogę napisać skrypt wysyłający do camzata losowe wersy o jego matuli codziennie o 21:37 ale chyba nie tędy droga
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Warny/Bany

Post autor: SWN »

Najpierw przyjrzę się czy nie ma możliwości wyłączenia powiadomień nawet przy włączonym makro (najwyraźniej mój błąd, byłem przekonany, że wszystko działa totalnie w tle, ale sam nigdy nie używałem więc cóż), bo nie ukrywam, że wolałbym rozegrać to blokadami niż warnami.

Sprawa podobna do słynnego już proszenia o zbanowanie daveyo "bo zakłada dużo tematów", tylko no właśnie, gdzie jest granica między spamem, a byciem zwykłym upierdliwcem, od ilu pw kwalifikowałoby się to pod warna, a do ilu jeszcze nie.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20272
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Warny/Bany

Post autor: phobos »

nie da się tego zrobić, ja sobie musiałem globalnie wyłączyć PW, bo innego rozwiązania nie ma

zaaplikowanie reguły i tak wywołuje powiadomienie

no ja nie wiem, spam to spam, chłop celowo pisze po kilka PW z wyzwiskami, jak to jest regulaminowe to spoko, zaraz się pewnie będzie chełpił jaki to on nie jest sprytny, to prośba by mnie potem nie banować jak się zniecierpliwię i sobie zautomatyzuję spam do co poniektórych, ok?
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Warny/Bany

Post autor: Jose »

Byłbym we frakcji popierającej warny za PW, gdyby ktoś taką założył. Wiem, że forumowy klasyk mawia "idźcie z tym na PW", ale dążyłbym do nowego - "wlepcie se ignora i przestańcie wkurwiać innych"
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3902
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Warny/Bany

Post autor: camzatizbak »

Ja pier-do-le, ale psy-cha siadła żeby lecieć płakać i błagać o pomoc admina. Chłopie miej trochę godności co.
Każdy wie jakim wkurwiajacym użytnikiem potrafisz być. Wystarczyło tylko nie wymieniać mojego nicku i tyle.
Żałosne. Raz grasz elokwentnego znawcę wszystkiego i robisz za forumkowy portal informacyjny i powtarzasz to co wcześniej przeczytałeś w sieci, by później wrzucać copypaste Rafonixa i wypisywać bzdury jak gimbus po 2 harnasiach w topicu LGBT lub o julkach i ty jeszcze chcesz komentować mój foruming?

A może powinienem już zgłosić twój post bo rzekomo nie można ujawniać treści PW(ja warna za to wyrwałem ostatnio taa). Zasady to zasady, księciuniu myślał że znalazł sposób by się odegrać bo tak mu podpowiedzieli żeby chłop sobie odbił ale chłopak za długo nie poszalał i odpuścił :lol:
Po prostu wrzuć mnie na ignora to i skończę z PW
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2021, 22:46 przez camzatizbak, łącznie zmieniany 1 raz.
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20272
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Warny/Bany

Post autor: phobos »

dobra wypierdalaj, a moderacja ma dowód, że specjalnie wysyłasz spam by obejść sobie regulamin, z takimi jak ty nie rozmawia się tylko usuwa
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3902
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Warny/Bany

Post autor: camzatizbak »

:bag:
Nie, zaprzeczam. Chciałem tylko obgadac na PW czy dasz radę naprawić moja drukarkę. Otwórz treść PW najpierw.
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
ODPOWIEDZ