[shoegaze] 파란노을 [Parannoul] - To See the Next Part of the Dream (2021)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

[shoegaze] 파란노을 [Parannoul] - To See the Next Part of the Dream (2021)

Post autor: sebring »

OKŁADKA
Obrazek
1. 아름다운 세상 (Beautiful World)
2. 변명 (Excuse)
3. 아날로그 센티멘탈리즘 (Analog Sentimentalism)
4. 흰천장 (White Ceiling)
5. To See the Next Part of the Dream
6. 격변의 시대 (Age of Fluctuation)
7. 청춘반란 (Youth Rebellion)
8. 엑스트라 일대기 (Extra Story)
9. Chicken
10. I Can Feel My Heart Touching You
YOUTUBE
BANDCAMP
jakiś koreański album jest na 1. miejscu na charcie 2021 na rymie więc postanowiłem sprawdzić czy kolejny przehajp i nudny shoegaze, ale myliłem się. zajebiste to, doskonała produkcja, jedynie wokale dość miałkie. obsługujcie komputery
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
Woozard
Posty: 219
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:00

Re: [shoegaze] 파란노을 [Parannoul] - To See the Next Part of the Dream (2021)

Post autor: Woozard »

mnie jako szugejzowego świra bardzo cieszy to, że od paru lat ten gatunek zawsze dostarczy parę ciekawych projektów rocznie :twisted: album w kolejce do sprawdzenia, czeka na odpowiedni mood
Awatar użytkownika
sebring
Posty: 4219
Rejestracja: 30 wrz 2020, 20:41

Re: [shoegaze] 파란노을 [Parannoul] - To See the Next Part of the Dream (2021)

Post autor: sebring »

to ja właśnie jestem ogromnym sceptykiem nowych szugejzów, brzmią dla mnie zajebiście odtwórczo, jakby nie mieli pomysłu co z tą muzyką zrobić. a ten album zrobił na mnie naprawde bardzo pozytywne wrażenie i mam ochotę znowu to wrzucić w najbliższym czasie na głośniki żeby wyłapac coś więcej z tych długich piosenek. niech to posłuży za rekomendację!
kiedy czasy są dobre, to wódka jest zdrowa
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: [shoegaze] 파란노을 [Parannoul] - To See the Next Part of the Dream (2021)

Post autor: ART »

nudy po przesluchaniu polowy, pozniej dokoncze
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Woozard
Posty: 219
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:00

Re: [shoegaze] 파란노을 [Parannoul] - To See the Next Part of the Dream (2021)

Post autor: Woozard »

sebring pisze: 22 mar 2021, 22:56 to ja właśnie jestem ogromnym sceptykiem nowych szugejzów, brzmią dla mnie zajebiście odtwórczo, jakby nie mieli pomysłu co z tą muzyką zrobić. a ten album zrobił na mnie naprawde bardzo pozytywne wrażenie i mam ochotę znowu to wrzucić w najbliższym czasie na głośniki żeby wyłapac coś więcej z tych długich piosenek. niech to posłuży za rekomendację!
będzie sprawdzane wyjątkowo uważnie :exclaim: co do odtwórczości - chyba rozumiem o czym piszesz, chociaż w miarę regularnie znajduję coś dla siebie, mimo że jestem dosyć wybredny ;) oczywiście tego jest tak dużo, jak ten gatunek jest popularny, czyli można sobie łatwo dopowiedzieć :( na ostatnim DIIV inspiracje były bardzo czytelne (MBV, Sonic Youth, Slowdive, Nirvana), a chłopaki zrobili album ze swoim sznytem, brzmieniem, a ściany dźwięku nie były tryhardowym szugejzowaniem na siłę, tylko melodią ubraną w gitarowy wpierdol
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [shoegaze] 파란노을 [Parannoul] - To See the Next Part of the Dream (2021)

Post autor: mql »

uwaga uwaga WJECHAŁO
Spoiler
ODPOWIEDZ