[pop] Blackpink - The Album (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6806
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: jAg »

Rozumiem, że to prowo?
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1010
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: miku »

Prowo z czym?

TEDDY najlepszy producent i producent wykonawczy, W jednym kawalku na plycie dzieje sie wiecej niz w dyskografii wiekszosci raperow.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: MicBar »

Spoiler
Obrazek
Uprzejmie proszę o zaniechanie wtrącania głupich komentarzy, w momencie, w którym dorośli rozmawiają. :(
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6806
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: jAg »

@miku Nie przeszkadza Ci wtórność tych wszystkich zespołów, które niczym się od siebie nie różnią?
@MicBar Na moja pytanie odpowiadasz przypierdalaniem się do moich głosów. To nieźle.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1010
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: miku »

Ale gdzie one sie od siebie niczym nie roznia? Przesluchales cokolwiek? Ostatnia rzecz, ktora mozna sie przyczepic to jest roznorodnosc na tej plycie.Przeciez Blackpink sie zdecydowanie rozni od jakiegokolwiek innego kpopowego girlbandu, tu masz duzo wiekszy wplywy zachodnie i nie jest to slodki pop jak stereotypowy kpop - nawet przeklinaja w niektorych momentach. No ale "z kreceniem prowo" no ty tez sie de facto przypierdoliles pierwszy do czyjegos gustu. Zreszta jaka wtornosc - wtornosc to jest w rapie, gdzie napierdalaja 100 kawalkow rocznie, byle tylko jak najwiecej na strimingach zarobic. A tu wydaja 8 kawalkow w ciagu 2 lat, za to dopieszczone i wyprodukowane w najlepszej jakosci.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6806
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: jAg »

@miku Przesłuchałem i wg mnie niczym się nie różni od zachodniego popu. A moje pytanie nie było przypierdolką, tylko myślałem, że kręcicie sobie bekę i chciałem się upewnić. Nie oceniam czyjegoś gustu, w przeciwieństwie do Was. ;)
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1010
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: miku »

Moim zdaniem rozni sie zdecydowanie od zachodniego popu, duzo wiecej elementow zwrotnych w kawalkach, zmiana rapu nagle w ballade, by skonczyc EDMem. Zadawanie pytania "czy to jest prowo" ma zabarwienie bardzo negatywne i jest ocena.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6806
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: jAg »

@miku Rozumiem, że nie przeszkadza Ci fakt, że są to tylko produkty, poza piosenkami, nie mają nic do powiedzenia albo, że rapują, nie mając za sobą backgroundu graficiarskiego?
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1010
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: miku »

Nazywasz produktami osoby, ktore ponad 10 lat trenowaly taniec i spiew? Nazywasz produktami ludzi, ktorzy mieszkali razem ponad 10 lat, tworzac zgrany zespol sprawiajac, ze wszelkie interakcje pomiedzy nimi sa bardziej zazyle i prawdziwe niz 99% zespolow rapowych? Nazywasz ludzi prdouktami, ktorzy maja wpisane na plycie, ze sa wspolautorami kawalkow? Gdy one dostaja mikrofon do reki, to sa jak ryba w wodzie, w przeciwienstwie do twoich ulubiencow, ktorzy jednego zdania zlozyc nie potrafia. .I maja bardzo wiele do powiedzenia. I nie, nie przeszkadza mi to - nie mam 15 lat, zeby mi to przeszkadzalo. Interesuje mnie efekt koncowy i entertainment. I znow jakis ad personam argument, w ogole niezwiazany z tematem, wtf.
Ostatnio zmieniony 02 paź 2020, 10:22 przez miku, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1090
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: Drmz »

Dobrze, że Twoi ulubieni raperzy są totalnym przeciwieństwem schematu przedstawionego powyżej @jAg :lol:
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6806
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: jAg »

To szybko Ci się zmieniło.
miku pisze: 02 paź 2020, 10:21 Oczywiscie, ze to nie jest argument typu "chujowe, bo polskie". Polscy artysci nie maja nic do zaoferowania - kopia kopii europejskiego i amerykanskiego rapu i do tego z chuj mniejszym budzetem, przez co wiele stuntow wyglada po prostu komicznie. I do tego zero charyzmy, wystarczy obejrzec gale popkillerow czy jakikolwiek wywiad z jakimkolwiek raperem. Co to za raper, ktory nie ma nic do powiedzenia na mikrofonie albo co gorsza - ma treme podczas odbierania nagrod. Pewnie wynika to z tego, ze rap w Polsce obecnie to tylko internet. W Niemczech wiekszosc ma background albo grafficiarski albo uliczny, dlatego competition maja we krwi. Choc niestety to i tutaj sie zmienia na gorsze.
@Drmz Tylko byczku ja jestem świadomy, że to są produkty. Kolega wyżej nawet nie rozumie znaczenia słowa "produkt", bo tłumacząc, że k-pop to nie jest produkt, podaje jego definicję. XD
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1010
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: miku »

Bo muzyka to dla mnie caloksztalt w tym rowniez image - jak ja mam kupowac czyjakolwiek muzyke, skoro swojego imidzu nie potrafi obronic podczas wywiadu. Blackpink ma ten sam imidz - na plytach, na teledyskach, w wywiadach i podczas koncertow, to co rapuja/spiewaja, tak sie zachowuja .I tak kazda muzyka to produkt, ale z ciebie Sherlock. I EOT z mojej strony, bo ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem i do tego ad personam argumenty. Szkoda mojego czasu @jAg
Ostatnio zmieniony 02 paź 2020, 10:40 przez miku, łącznie zmieniany 2 razy.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1090
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: Drmz »

Rozumiem. Kolega pewnie poczuł się urażony, bo jest fanbojem mocno. Ja tam po prostu doceniam jak te dziewczynki potrafią wziąć wszystko co najlepsze ze współcznesnej muzyczki popularnej i skondensować to w kilka numerów. Nic odkrywczego, ale w swojej klasie jest wysoko jak sądzę. A w jakim stopniu jest to produkt, a w jakim nie wiem zajawa i ciężka praca to nie oceniam, bo nie znam backgroundu tej grupy, więc po co mam filozofować
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6806
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: jAg »

@miku wyłapałem Twoją hipokryzję, a Ty spierdalasz z dyskusji zarzucając mi nieumiejętność czytania ze zrozumieniem i ataki ad personam, których tutaj w ogóle nie było. X kurwa D
@Drmz skoro ktoś wpompował w nie kasę od najmłodszych lat, to wg mnie są produktem. Mi to osobiście nie przeszkadza, bo na tym polega muzyka rozrywkowa i sam takiej słucham. Chciałem tylko zaczepić kolegów do dyskusji
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1010
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: miku »

@Drmz To wlasnie chyba dla mnie najwiekszy plus tej grupy i ich producenta. Potrafia wydobyc cala esencje, tego co jest obecnie popularne i przy tym sprawic, ze wszystko brzmi bardzo spojnie.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
Kosmokwak
Posty: 65
Rejestracja: 30 lip 2019, 11:53

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: Kosmokwak »

Imo płytka roku. Wszystko siedzi: bity, wokale, ogólna kompozycja perfekcyjna. Nawet Cardi na feacie nie drażni.

:bowdown: :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
ogkush
Posty: 858
Rejestracja: 03 lip 2019, 15:35

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: ogkush »

no jest kurde, wysoki lot w tym temacie ale no offence
baqlashan pisze: przyszedł belmondo i każdy wybraniec od razu skminił że on obiektywnie jest najlepszy, nie widzisz to znaczy że nie doznałeś wizji, nie jesteś po prostu wrażliwy na tak subtelnie tętniące zajebistością i ogładą piękno
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: MicBar »

Ziomek wpada z ofensywnym WY TO PROWO CHYBA CO, a potem płacz, że ad personam jak mu się wytknie głosowanie na jakiś syfu typu żabsontoziomal.
I tu jest zresztą cloe dyskusji. Ja np. patrzę na muzykę przez pryzmat włożonej nią pracy i ten tzw. "produkt", który dostaję od BP przez swoją chemię, włożoną pracę i serducho ma w sobie więcej autentyczności i duszy niż przekurwaautentyczny rapujący koleżka, którego Steez pyta czy mu nie poprawić mikrofonu w kabinie, bo te nie umie.
jAg pisze: 02 paź 2020, 9:44 @MicBar Na moja pytanie odpowiadasz przypierdalaniem się do moich głosów. To nieźle.
A do czego mam się przyczepić po pytaniu odnośnie gustu muzycznego, bo uwaga - zadałeś tzw. pytanie Z TEZĄ, mądralo. :)
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6806
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: jAg »

Tylko byczqu w przeciwieństwie do Ciebie, nie jestem zjebanym sajko, który się pruje, bo ktoś sobie zażartował z jego bożka.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: [pop] Blackpink - The Album (2020)

Post autor: MicBar »

Stwierdzenie, że ktoś się "pruje", bo jest "zjebanym sajko", w momencie, w którym ktoś wytyka pewien poziom dość ograniczonego gustu jest dość odważne, ale ok. :)
ODPOWIEDZ