[pop] Rina Sawayama - Sawayama (2020)

Kategoria poświęcona albumom.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: [pop] Rina Sawayama - Sawayama (2020)

Post autor: luk0as »

🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6494
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: [pop] Rina Sawayama - Sawayama (2020)

Post autor: Jose »

Przeczytałem reckę z Pitchforka, w której pisali o wpływach Kornu w "STFU!", to chyba numer, który najmniej mi się podoba i Evanescence i Amy Lee słychać w kilku kawałkach, a mi się tak wkręciło to porównanie, że wyobrażam sobie ubraną w kolorowe fatałaszki Amy śpiewającą "Paradisin". Niemniej mimo tych inspiracji, to bardzo fajny krążek, w szerokiej topce mi się zmieści i będę wracał, choć "RINA" była lepszym krążkiem.
Sotnikov
Posty: 471
Rejestracja: 01 cze 2019, 23:46

Re: [pop] Rina Sawayama - Sawayama (2020)

Post autor: Sotnikov »

Bad friend to mogłoby być na luzie na poprzedniej płycie charli xd jest kilka super numerów, ale niektóre przelatują bez żadnych emocji
Awatar użytkownika
Papys
Posty: 115
Rejestracja: 26 paź 2019, 0:05

Re: [pop] Rina Sawayama - Sawayama (2020)

Post autor: Papys »

Jose pisze: 19 lip 2020, 11:09 Przeczytałem reckę z Pitchforka, w której pisali o wpływach Kornu w "STFU!", to chyba numer, który najmniej mi się podoba i Evanescence i Amy Lee słychać w kilku kawałkach, a mi się tak wkręciło to porównanie, że wyobrażam sobie ubraną w kolorowe fatałaszki Amy śpiewającą "Paradisin". Niemniej mimo tych inspiracji, to bardzo fajny krążek, w szerokiej topce mi się zmieści i będę wracał, choć "RINA" była lepszym krążkiem.
Dzisiaj przesłuchałem i podobne skojarzenie miałem odnośnie Evanescence w paru momentach także piona dla Ciebie. Spoko, że to napisałeś - piękno muzyki i vibe'u :cool: Mówisz, że poprzednia lepsza płyta?

Po jednym odsłuchu bardzo przyjemny materiał, podobają mi się te zmiany w bitach delikatne podobne jak u Charli, przez to zyskują głębie niektóre kawałki.
Awatar użytkownika
Finn
Posty: 2723
Rejestracja: 22 lip 2019, 12:19

Re: [pop] Rina Sawayama - Sawayama (2020)

Post autor: Finn »

Rina Sawayama - LUCID (Official Audio)
Awatar użytkownika
luk0as
Moderator
Posty: 1507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:01

Re: [pop] Rina Sawayama - Sawayama (2020)

Post autor: luk0as »

Rina Sawayama: Tiny Desk (Home) Concert:
Dynasty
XS
Chosen Family
Spoiler
🎵 13-14.07.24, Warszawa - CLOUT Festival 3.0: Homixide Gang, Destroy Lonely, Gucci Mane, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Chief Keef, Offset, FourFive, Teezo Touchdown, Yung Lean, Trippie Redd + TBA 🎵
ODPOWIEDZ