Marilyn Manson

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Marilyn Manson

Post autor: Yayo »

Spoiler
Obrazek
Dyskografia:
Albumy studyjne
* Portrait of an American Family (1994)
* Antichrist Superstar (1996)
* Mechanical Animals (1998)
* Holy Wood (In the Shadow of the Valley of Death) (2000)
* The Golden Age of Grotesque (2003)
* Eat Me, Drink Me (2007)
* The High End of Low (2009)
* Born Villain (2012)
*The Pale Emperor (2015)
* Heaven Upside Down (2017)
*We Are Chaos (2020)

Albumy remiksowe
* Smells Like Children (1995)
* Remix & Repent (1997)

Albumy na żywo
* The Last Tour On Earth (1999)

Kompilacje
* Lest We Forget: The Best of (2004)


Mocno kontrowersyjna postać, ostatnio dużo współpracuję z Ye, mimo tych wszystkich związanych z nim skadali. Więcej mi się od niego nie podoba niż podoba w dyskografii, ale za "Holy Wood (In the Shadow of the Valley of Death)" zawsze szacunek i sprawdzam licząc na coś równie dobrego. "We Are Chaos" to świetny powrót na właściwe tory, bardzo mi się podoba. Co o nim sądzicie? Jaki album uważacie za najlepszy?
Slimdam
Posty: 55
Rejestracja: 22 lut 2022, 2:58

Re: Marilyn Manson

Post autor: Slimdam »

Ja sądze tak. Dobra muza ale mega przypałowy image. Od Antichrist do Golden Age włącznie same dobre albumy. Holy Wood można słuchać bez skipowania, zdecydowanie mój ulubiony album MM. Te emocje, te teksty, on powinnien być bardziej popularny i pewnie gdyby nie ten kontrowersyjny image pewnie by był.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Marilyn Manson

Post autor: Yayo »

Nie no i tak jest bardzo znany, myślę, że jeden z bardziej znanych z tych co łączą industrial z rockiem/metalem.
Slimdam
Posty: 55
Rejestracja: 22 lut 2022, 2:58

Re: Marilyn Manson

Post autor: Slimdam »

Chodzi mi o to że słuchasz jego muzyki bez znajomości imageu to myślisz, "spoko muzyka, szanuje to". A dużo osób mam wrażenie odbiło sie od niego bo wygląda to wszystko u niego jak wygląda, te makijaże, ubrania, te legendy że wycioł sobie żebra żeby sobie robić loda :lol: Jest popularny ale nie za to co powinnien bo to naprawde dobra muzyka jest :). Zresztą liczby sprzedanych płyt to udowadniają.
Awatar użytkownika
f0rsaken
Posty: 704
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:39
Lokalizacja: wm

Re: Marilyn Manson

Post autor: f0rsaken »

The Pale Emperor też bardzo dojebany album mimo że to bardziej już solo i trochę inna stylówka ale w top 5 albumów bym dał co najmniej
no a potem znowu równia pochyła bo HUD ma momenty (sam bardzo lubię większość płytki) a najnowszy album to syf
6
Obrazek
lygrys pisze: 04 lis 2023, 14:29zawszę piszę tak by nie było przypału.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4102
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: Marilyn Manson

Post autor: Luxair »

HBO wypuściło niedawno dwuodcinkowy "Phoenix Rising", w którym Rachel Ewan Woods oskarża Mansona o znęcanie się nad nią, tortury, faszerowanie narkotykami i różne takie.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
ODPOWIEDZ