RATM

Kategoria poświęcona wykonawcom.

Moderatorzy: mql, Ruces

Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

RATM

Post autor: rakieta_rakieta »

Legenda powraca. Kapela, która niektórych (mnie nie) może odpychać subtelnym i delikatnym naiwnym lewoskrętem jeśli chodzi o przekaz, ale która w kwestii muzycznej i delivery jest naprawdę totalnym rozpierdolem. Jako przykładowy utwór wrzucę mój ulubiony.



Aha, po gitarzystach Sonic Youth to Morello jest moim ulubionym.

Dodatkowo, to pierwszy koncert duży na jakim byłem w życiu.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: RATM

Post autor: zemsta1kadluba »

Brat dostał kiedyś kasetę od ziomka z innego klimatu i strasznie się zajaraliśmy bo w sumie w tamtym okresie niczego poza czystym rapem się nie słuchało. Bardzo lubię i mam sentyment z mniej znanych kawałków to bardzo polecam
Spoiler
ale śmiesznie dla mnie wyglądają te ich teksty śpiewane na Coachelli gdzie bilety latają po ponad $400 ale będę sprawdzał, choć Prophets of Rage to było gówno, no ale nie mieli Zacka tam
Ostatnio zmieniony 04 lis 2019, 18:06 przez zemsta1kadluba, łącznie zmieniany 1 raz.
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: RATM

Post autor: przedszkolanek »

fajnie, ale rakieta_rakieta, to chyba powinno być w wykonawcach
a co do tematu, to nie wiem czy dobrze, że wracają, ale rozumiem, że każdy chce zarobić
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: RATM

Post autor: rakieta_rakieta »

To zjebałem, proszę moderację o przeniesionko do właściwego.

Ale fakt, politycznie trochę mnie to już bawi, ale nie jakoś mocno, bo działają i finansują sporo.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2926
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: RATM

Post autor: jogi »

Uwielbiam ale najlepszykawalek to: https://youtu.be/bWXazVhlyxQ
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: RATM

Post autor: oyche »

Rage against the machine is just limp bizkit for communists
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: RATM

Post autor: Yayo »

^Za porównywanie limp bizkit do RATM powinien być warn.
Kapela jedna z moich ulubionych, nie wiem który krążek wolę - debiut czy "The Battle of Los Angeles", więcej katowałem chyba ten drugi, ale obecnie większe jaranko albumem z 92. Nie wczuwam się w teksty i bardziej chodzi mi o brzmienie, a zarówno Zack wokalnie jak i Morello na gitarze to mistrzowie w swoim fachu. Perkusista Brad Wilk brał udział w nagraniach ostatniego studyjnego albumu Black Sabbath btw. Prophets of Rage to niewypał niestety, a potencjał był, w sumie to jest ogromny patrząc na takie kolabo. Mam nadzieję, że jeszcze coś wydadzą razem skoro już się dogadali do ponownej trasy, niestety przez koronawirus znowu przełożonej :( Mieliby szanse znowu namieszać, jest hype po featach Zacka na RTJ. Swoją drogą miało wyjść jego solo wyprodukowane przez El-P, zostawiam singiel w spoilerze.
Spoiler
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: RATM

Post autor: Yayo »

No i chuj - europejska trasa odwołana :censored:
ODPOWIEDZ