Fall Guys

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Fall Guys

Post autor: gogi »

Obrazek
KamilNO pisze: 07 sie 2020, 17:23 Fall Guys zajebiste, szkoda ze serwery to syf
papier pisze: 16 sie 2020, 19:42 Fall Guys z plusa nawet fajne, ale mało zawartości. Przed chwilą pierwszy raz doszedłem do finałowej rundy, ale nie udało się wygrać, byłem trzeci. Ogólnie na konsoli za darmo to można obczaić, pyknąć sobie sesyjkę 10 minut i wyłączyć, ale jakbym był pececiarzem i miałbym dać za to siedem dych, to jednak XD No nie opłaca się. Lepiej poczekać minimum do świąt i zobaczyć, czy dorzucą jakieś nowe tryby itd, a jak nie dorzucą, to chociaż żeby przecenili na steamie.
checollada pisze: 17 sie 2020, 12:28 Tez gram w Fall Guys pomiędzy mapami w Doomie, dla rozluźnienia atmosfery. Gra w sam raz żeby odpalić, zagrać 3 razy i wyłączyć. Zgadzam się w 100%, jak na darmowy tytuł to ok, jakbym musiał to kupić to śmiech na sali.
Yayo pisze: 09 wrz 2020, 16:50Prócz tego ciągle staram się grać w "Fall Guys", ale nie mam cierpliwości i jestem raczej noobem :lol:
RW0 pisze: 19 gru 2021, 23:40 Kurwa przegrywam non stop w finale fall guys jprdl
Bolo pisze: 13 sie 2020, 19:33 Fall guys byłoby zajebiste do czacikowego grania i darcia na siebie mordy ale 7 dych to za wiele na PC
Bolo pisze: 05 sie 2021, 21:20 Pamiętacie jeszcze o fall guys? jakim cudem ta gra nie jest już free to play to ja nie wiem
mówisz - masz; od kilku dni ta gra jest free to play oraz można w nią grać na wszystkich platformach

a o czym to jest?
https://www.gry-online.pl/gry/fall-guys-ultimate-knockout/z2581d pisze:Fall Guys: Ultimate Knockout w całości opiera się na trybie multiplayer. W pojedynczym teleturnieju może wziąć udział do 60 graczy, którzy przystępują do kolejnych losowanych przez grę konkurencji. Mogą to być konkurencje dotyczące rywalizacji z innymi graczami lub współpracy w obrębie drużyny. Autorzy gry przygotowali kilkadziesiąt różnych konkurencji.

Większość konkurencji opartych o współzawodnictwo to różnego rodzaju wyścigi z torami przeszkód lub zawody w utrzymanie się na polu gry (np. unikanie ruchomych bloków spychających graczy z niewielkiej półki). W grze pojawiają się też jednak konkurencje drużynowe, w ramach których gracze są tymczasowo łączeni w 2, 3 lub 4 drużyny. Zawody drużynowe obejmują m.in. nietypową odmianę piłki nożnej, zabawę w podkradanie jaj z gniazd innych drużyn, czy zawody w łapanie ogonów przyczepionych do biegających po planszy postaci.

Każdy teleturniej składa się z kilku rund i w każdej z nich odpada od kilku do kilkudziesięciu graczy. Gracze, którzy zdołali się zakwalifikować, awansują do dalszych zmagań. Po dotarciu do finałowej rundy wszyscy gracze walczą o koronę - tylko jeden z uczestników gry może ją zdobyć i zwyciężyć cały teleturniej. Finałowe konkurencje dotyczą m.in. wyścigu do korony umieszczonej na szczycie góry, skakania po odpadających platformach czy ścigania jednego gracza będącego w posiadaniu ogona.


od kilku dni ludzie na forumkowym discordzie próbują zebrać się do kupy i wygrać, raz się uda, sto razy nie, ale zabawa jest całkiem całkiem

zapraszamy do grania
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Fall Guys

Post autor: Prez »

można w to pykac na split screenie na konsoli?
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fall Guys

Post autor: oyama »

zapraszam do gry w dzisiejszy wieczor, tj. okolo 20:30-21:00. Gwarancja obecnosci w finale i kulturalnej rozmowy na czaciku (bez przeklenstw, bo mam 12 lat i to gra 3+)
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Fall Guys

Post autor: bronek »

zapraszam do gry, szukamy zawodnikow do dopelnienia teamu, zgloszenia prosimy skladac tutaj

Dodano po 34 sekundach:
Prez pisze: 30 cze 2022, 13:31 można w to pykac na split screenie na konsoli?
Niestety nie...
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Fall Guys

Post autor: JVCORE »

podjąłem dziś próbę gry, natomiast połowę spotkań nie rozegrałem serwery z dykty jak chuj, ale w wolnej chwili chętnie pogram ze ślizgerami
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fall Guys

Post autor: oyama »

@JVCORE teraz jest czacik na discordzie slizgawkowym i nie ma ludzi do drugiego teamu
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: Fall Guys

Post autor: JVCORE »

teraz ide spac bo rano do kurwy tyrki, ale w weekendzik jak bedziecie trzepać
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Fall Guys

Post autor: gambler »

Dobra gierka tej.

Odpaliłem dzisiaj żeby sprawdzić na plejce i strzeliłem chyba z 10 rund, raz byłem drugi, raz trzeci.

Fajna zabawa i serwery Na ps5 spoko chodziły, ale tez gierka męczy po chwili, godzinka grania maks


E: ale nie można grać w 2 na jednej konsoli ?? :damn:
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Fall Guys

Post autor: Parlae »

Też nie potrafiłem w to grać dłużej niż godzinę. Ale jako taka odskocznia od innych gier sprawdza się doskonale. Parę runów i tyle.
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: Fall Guys

Post autor: bronek »

Jak sie gra samemu to nudzi szybko, jak grasz z ziomalami to przez 3h mowisz "dobra to ostatnia i lece spac jutro do roboty musze"
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fall Guys

Post autor: oyama »

i jeszcze w tle sluchacie mixu polskiego discopolo, miedzygalaktycznych 80s i klasykow hiphopowych. Zapraszam na czacik discordowy w godzinach wieczornych
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Fall Guys

Post autor: Czak »

oyama pisze: 01 lip 2022, 10:34 i jeszcze w tle sluchacie mixu polskiego discopolo, miedzygalaktycznych 80s i klasykow hiphopowych. Zapraszam na czacik discordowy w godzinach wieczornych
Potwierdzam świetna zabawa, zapraszam póki się nie znudzi @koxefer @dejw871 @pony1 @UtePapas @massive0burial @inspektorgadzet
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Fall Guys

Post autor: badi »

też gram


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fall Guys

Post autor: oyama »

@everyone czy ktos jest chetny na gre? Mlody, dynamiczny zespol i owocowe godziny pracy
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fall Guys

Post autor: oyama »

jutro nowy sezon z mozliwoscia budowania wlasnych poziomow!!!
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Fall Guys

Post autor: Czak »

Jestem tu
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
ODPOWIEDZ