TCG karcianki yugio poksy

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

jawor
Posty: 355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:15

TCG karcianki yugio poksy

Post autor: jawor »

Siema, grywacie może w jakieś gry karciane typu yugioh, mtg?? Ja z czasów szkoły najlepiej wspominam duel masters. Polecacie jakieś platformy do grania online? Ja na te chwilę próbowałem na untap i discord do umawiania gierek.

A może macie jakieś kolekcje fizyczne? Pochwalcie się, ja mam sporą kolekcję duel masters w wersji US oczywiście same oryginałki ;]
jestem chłodny jak gucci la flare, z ciebie żaden la flame
dead problem - la flare
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: TCG karcianki yugio poksy

Post autor: Rupert »

jak bylem mlodszy to zbieralem duel masters teraz wydaje pol wyplany na mtg polecam lepsze uzalezenienie niz crkackulec so far
summon mistrza w yugioh @SWN
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
jawor
Posty: 355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:15

Re: TCG karcianki yugio poksy

Post autor: jawor »

Strasznie się zasmuciłem jak ostatnio sobie odkurzyłem karty DM, naszło mnie żeby jakieś boosterki sobie dokupić a tu lipa, nie można dostać wersji US lub w strasznie wysokich cenach
jestem chłodny jak gucci la flare, z ciebie żaden la flame
dead problem - la flare
hwjsk
Posty: 4805
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: TCG karcianki yugio poksy

Post autor: hwjsk »

****
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 15:50 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
xotic
Posty: 600
Rejestracja: 20 kwie 2019, 19:00

Re: TCG karcianki yugio poksy

Post autor: xotic »

chwilę grałem w mtg, kiedyś też od kuzyna dostałem całe pudełko kart yugioh, ale nigdy nie grałem i jak patrzyłem na ebayu to te moje wyglądają na fejki, ale kompletnie się nie znam, więc nie wiem, czy to wypierdolić, czy nie
jawor
Posty: 355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:15

Re: TCG karcianki yugio poksy

Post autor: jawor »

ostatnio yugioh mi pokazywal kolega i dziwna gierka dla mnie, design kart cienki i mozna chyba w pierwszej albo drugiej turze wygrac xd
jestem chłodny jak gucci la flare, z ciebie żaden la flame
dead problem - la flare
jawor
Posty: 355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:15

Re: TCG karcianki yugio poksy

Post autor: jawor »

polecam jakby ktoś chciał pograć w duel masters, https://shobu.io/overview
narazie są karty z pierwszych 5 setów, ale jak ktoś zna język GO to może pomóc w dodawaniu nowych kart, dobrze zrobione, darmowe, zawsze ktoś gra
jestem chłodny jak gucci la flare, z ciebie żaden la flame
dead problem - la flare
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: TCG karcianki yugio poksy

Post autor: Piters »

Ostatnio akurat mi sie Duel Masters przypomniało po latach, az se obczaje

Yugioh chyba nie polecam, gry trwają z 3 tury w których kazdy gra 1343344343 kart
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
sydemon
Posty: 158
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:32

Re: TCG karcianki yugio poksy

Post autor: sydemon »

Niepopularna opinia chyba wsród fanów yugioh, ale lubie stare yugioh, bez tych xyz, pendulum. Wielki mam sentyment z dzieciństwa do starych kart. Duel masters też za dzieciaka było jaranko, ale mniejsze u mnie niż w przypadku yugioh.
CobraBOY
Posty: 224
Rejestracja: 18 maja 2022, 2:11

Re: TCG karcianki yugio poksy

Post autor: CobraBOY »

Za małolata na ośce kitraliśmy się bandą po klatkach i graliśmy 1v1 lub 2v2, robiliśmy turnieje, no setki godzin przy YuGiOh spędziliśmy, oglądając przy tym anime. Grało się też w Yu-Gi-Oh! Power of Chaos czy jakąś wersję na PS2, ale jak napisał @sydemon, gdy pododawali jakieś xyz, synchrony i inne cudawianki straciło to jakoś swoją magię. I gra wtedy nigdy nie trwała 3 tur, teraz może tak jak pododawali op karty, czy zmienili plansze na max 3 stwory.

Duel Masters się zbierało tylko po to by grać nimi na szkolnych korytarzach w kamień/papier/nożyce. (U Was też się to odbywało? Młode świrusy pod koniec istnienia tej zabawy grały np. w 6 osób, każda rzucała 150 kart do puli i tak się rodziła żyłka hazardzisty :lol: potem przerzucili się na karty/naklejki z mordami piłkarzy co się do albumów zbiera )

Jedynie Hearthstone pykany na dzień dzisiejszy raz w tygodniu wieczorkiem z karcianek.
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: TCG karcianki yugio poksy

Post autor: yytr »

Duel Masters na propsie. Mam pełny klaser, w tym takie smaczki jak Abzo Dolba :joint:
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: TCG karcianki yugio poksy

Post autor: insane »

mielismy z bratem spora kolekcje kart yu-gi-oh (ofc anime na polsacie tez bylo ogladane) oraz duel masters, ale chyba mama rozdala bo nie moglismy nigdzie znalezc

a teraz pogrywam z tz w mind bug, czyli kopie hearthstone z malym twistem w postaci przejmowania kart przeciwnika
jawor
Posty: 355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:15

Re: TCG karcianki yugio poksy

Post autor: jawor »

yytr pisze: 03 paź 2023, 22:11 Duel Masters na propsie. Mam pełny klaser, w tym takie smaczki jak Abzo Dolba :joint:
Nice, tez mam jeszcze sporo oryginalnych kart, niestety wiele unikatów młodszy brat wymieniał na podróbki 😒, cześć w kiepskim stanie bo było grane hardo a nie myślałem wtedy o owijkach, na ebayu niektóre karty osiągają przyjemne kwoty

Zapraszam na shobu.io 😁
jestem chłodny jak gucci la flare, z ciebie żaden la flame
dead problem - la flare
Awatar użytkownika
yytr
Posty: 1944
Rejestracja: 04 sty 2020, 16:11

Re: TCG karcianki yugio poksy

Post autor: yytr »

Obczaję chętnie w jakiś wolny jesienny wieczór. Może nawet pomyślę, by coś dodać, bo fajnie by się było Go nauczyć i poudzielać trochę hehe
W ogóle jakoś podczas pandemii napisałem na reddicie duel masters by ktoś mi pomógł wycenić te karty i miałem dwóch kupców. Już tam mu listę z wyceną robię a typ nagle mówi, że yyyy sory mam nagły syf z zębem i musze oszczędności na dentystę przeznaczyć XD mocna beczka wtedy była
Duel Masters dojebane ale jednak blakną stopniem skomplikowania w porównaniu do np. Magiców
ODPOWIEDZ