Heroes III

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Heroes III

Post autor: suitup »

Dzień dobry państwu

Nie widze tematu o tej pieknej grze, a scena pvp od kilku lat istnieje i mysle, ze nawet sie rozkreca z rokiem na rok
do akcji teraz wlecial nawet cd-action, ktore promuje gre i teraz tworzy razem z ziomami z community Puchar Polski

ja se ogladam troche strimerow, cos tam gram, a jak u Was?
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3649
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Heroes III

Post autor: Prez »

regularnie po skunach grane z ziomalem do dziś na jebusie
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Heroes III

Post autor: Bunnymen77 »

easy top10 gier wszechczasow
Awatar użytkownika
OmarStooleyman
Posty: 3155
Rejestracja: 02 lut 2021, 20:19

Re: Heroes III

Post autor: OmarStooleyman »

Gra którą lubię i szanuję, ale nigdy nie chciało mi się tak naprawdę ogarniać mechaniki. Zawsze grałem na przypał robiąc po prostu wykokszone jednostki i zbierając surowce gdziekolwiek jestem. Nawyki z dzieciństwa są nie do przezwyciężenia
Bisclavret
Posty: 3294
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:27

Re: Heroes III

Post autor: Bisclavret »

zabawa się kończy w momencie jak odkrywasz, że wszystkie problemy rozwiązuje czar "portal miejski" :lol:
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Heroes III

Post autor: 8na10 »

town portal w kombinacji z dimension door to OP gówno, zbanowane jest to na jebusach, i ogólnie w większośći mp gierek. mi na pewnym pułapie nie chce się grać online w to, za dużo się jebania z chainami, za dużo grindu, jebania sie ze stackami itd. na pewnym poziomie to jest bardziej frustrujący gameplay aniżeli czysto strategiczny. szacun dla hota teamu i pokrewnych z hd moda że chcieli u-esportowić rozgrywke i usprawnić mechanike, ale na dłuższą mete ta gra jako e-sportowa nie zdaje egzaminu imo. to co mnie po latach kłuje w oczy w tej grze to ekonomia, a raczej jej brak, bycie pro sprowadza się do masterowania rushu i tyle, stąd te wszystkie memy że kapitolowcy to nooby, ale w każdej bardziej rozbudowanej strategii byłoby na odwrót.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Heroes III

Post autor: Kalom »

na twitchu m.in gluhammer gra ten szablon, gdzie wybierasz jednego bohatera, dostajesz na start dd i town portal i gra się całą grę tylko na jednego hero i imo jest to dużo ciekawsze zarówno do oglądania jak i grania
:joint: [*]
versus
Posty: 30
Rejestracja: 26 maja 2019, 12:22

Re: Heroes III

Post autor: versus »

Przecież ten szablon z jednym bohaterem, to największe ścierwo - nie dość, że nic ciekawego, to jeszcze w zasadzie żadnych umiejętności nie wymaga.
8na10 pisze: 14 cze 2022, 19:04 town portal w kombinacji z dimension door to OP gówno, zbanowane jest to na jebusach, i ogólnie w większośći mp gierek.
To nieprawda. Town portal możesz dostać z kapliczki, z księgi magii ziemi, z gildii magów (po odpowiedniej liczbie rollów), ze scrolla. Prawie nigdzie te dwa czary nie są zablokowane. W ogóle, jak sobie wyobrażasz grę multiplayer bez nich? XD Niektóre szablony zamiast średniego czasu rozgrywki 5h trwałyby nie wiem, z 15h?

Oczywiście gra jest wspaniała, natomiast nawet najpopularniejszy szablon, czyli wspomniany Jebus Cross to często minimum 2h grania, więc potrzeba sporo czasu żeby tak o sobie zagrać gierkę.
Awatar użytkownika
pietrax
Posty: 943
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:15

Re: Heroes III

Post autor: pietrax »

jestme fanem gluhammera, kurcze czesto ogladam w pracy i se tak leci
tout comprendre c’est tout pardonner
wie goed doet, goed ontmoet
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: Heroes III

Post autor: suitup »

a ja wlasnie lubie sobie poogladac mistrza Szope na 6lm, gdzie rozgrywka moze trwac z 6h nawet
no ale tak, to co sie odpierdala w pvp to glownie liczenie kazdej kratki zeby spiac chaina i nie stracic ruchu, no ale na czyms jednak ta rywalizacja musi polegac

mi tez sie nie chce tryhardowac wiec nie gram pvp, czasami jakiegos jebusa odpale ale zazwyczaj albo ja klepie w 3/4 dniu albo przeciwnik
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Heroes III

Post autor: 8na10 »

versus pisze: 14 cze 2022, 20:01 To nieprawda. Town portal możesz dostać z kapliczki, z księgi magii ziemi, z gildii magów (po odpowiedniej liczbie rollów), ze scrolla. Prawie nigdzie te dwa czary nie są zablokowane. W ogóle, jak sobie wyobrażasz grę multiplayer bez nich? XD Niektóre szablony zamiast średniego czasu rozgrywki 5h trwałyby nie wiem, z 15h?
no widzisz, wilk wyszedł z formy i niepotrzebnie sie wymądrzał, mea tulpa. jeśli zaś pytasz mnie o zdanie to te 2 czary zabijają te gre. najlepiej zbilansowana pod pvp mapka to jest mirror jebus, i ja z tego co pamiętałem to tam zbanowane to cyba było, ale huj wie, bo lata nie grałem w MP (bo h3 to nie jest gra turniejowa, a balansowanie jej to próba zawrócenia kijem wisły, taka moja opinia). w każdym razie - gram se właśnie w h4 i fantastyczna sprawa, niesamowicie odświeżające. nagle inne mechaniki, nagle nie znasz statystyk na pamięć.
w sumie to se pomyślałem że h3 jest wielkie tylko dlatego że to my klęczymy, pozdro.
jasny wracaj na forum
Awatar użytkownika
Woozard
Posty: 219
Rejestracja: 22 mar 2020, 13:00

Re: Heroes III

Post autor: Woozard »

na MacOS ktoś pyka albo orientuje się jak można zainstalować tego klasyczka?
jawor
Posty: 355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:15

Re: Heroes III

Post autor: jawor »

Jakie szablony polecacie jak sobie gram hot seatsy z 3-4 znajomych?

Hota
jestem chłodny jak gucci la flare, z ciebie żaden la flame
dead problem - la flare
Awatar użytkownika
myron
Posty: 230
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:38

Re: Heroes III

Post autor: myron »

Jebus King
Spoiler
Kamyl pisze:eazy-e momentami mógłby spokojnie spełnić swoje ambicje artystyczne w szeregach hemp gru.
Youtube
jawor
Posty: 355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:15

Re: Heroes III

Post autor: jawor »

ten Duel premium sie sprawdza, z tym że na 2 osoby, widziałem że niby coś na 2v2 też jest w tym stylu ale nie mogę znaleźć
jestem chłodny jak gucci la flare, z ciebie żaden la flame
dead problem - la flare
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Heroes III

Post autor: d3nt »

Zrobio wersje mobile? Jak myślicie?
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: Heroes III

Post autor: suitup »

nie zrobia na bank
jest vcmi na mobile chyba
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2594
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Heroes III

Post autor: bloodyhell »

z tego co pamiętam to w 2015/16 roku były oficjalne wersje mobilne HOMM3, ale zostały chyba usunięte ze sklepów google/appstore przez porzucenie projektów
Awatar użytkownika
yungXpaproch
Posty: 3194
Rejestracja: 01 mar 2020, 20:32
Lokalizacja: grrr pow™

Re: Heroes III

Post autor: yungXpaproch »

ja mam vcmi na telefonie, smigaly
Awatar użytkownika
d3nt
Posty: 2053
Rejestracja: 08 gru 2021, 22:09

Re: Heroes III

Post autor: d3nt »

@yungXpaproch na androidzie masz? Bo w Applestore nie ma chyba
Lepiej za miedzą niż pleksą ~Olgierdos
ODPOWIEDZ