Gry Wyścigowe

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Gry Wyścigowe

Post autor: BouncedDuck5106 »

Trochę kurwa Chujnia z tym nabijaniem lvl w tej forzie, niby nie trzeba tego robić ale wiadomo dusza Polaka wygrywa i tylko debil by nie skorzystał.

Ale to jest tak nic do braku Alfy i Lancii, przeciez to jest poziom jakby w Fifie kurwa neymara nie było, no ludzie kochani
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 906
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Gry Wyścigowe

Post autor: Rozpierdalator »

w Forzie to lvl się sam wbija. hajs tak samo. na początku pokupowałem i ulepszyłem se na bieżąco samochody tak, żeby w każdej klasie mieć coś konkretnego i gram. przechodzę se na razie te przygody i nie mam nawet czasu odbierać prezentów/wheelspinów/fur itd. W czwórce też dopiero po wyczyszczeniu mapy z wyścigów i historii zacząłem bawić się resztą. coś jak ukończenie fabuły w GTA z tym, że w Forzie mimo posiadania dużego hajsu dalej masz w chuj do robienia.

Od razu widać że to FH4 ze zmienioną mapą i ulepszoną grafiką, ale sama jazda i zwykłe wyścigi w tej grze to jest taki miód że o ja jebę
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
MalinowyJogurt

Re: Gry Wyścigowe

Post autor: MalinowyJogurt »

Ja identycznie jak @Rozpierdalator polecam ten styl grania w tą gierkę. Levele lecą tak szybko że nie ma co się spinać
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4250
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Gry Wyścigowe

Post autor: gogi »

najnowszy patch zmienia drzewko losowań i sztuczka z Willysem już nie działa [']

trudno, trzeba będzie się w jakieś Supry obkupić
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Gry Wyścigowe

Post autor: Bolo »

Właśnie, gdzie kurwa alfy są, co za pedały zajebane ze sie nie dogadali o to, gdzie moja ukochana disco volante, kiedys włożą w jakąś grę #mywierzymy : (

gdzie jest ruch uliczny w tej grze, co oni w meksyku to na osłach jeżdżą po pustyniach czy jaki chuj ze ulice puste.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
MalinowyJogurt

Re: Gry Wyścigowe

Post autor: MalinowyJogurt »

Bolo pisze: 18 lis 2021, 20:13 gdzie jest ruch uliczny w tej grze, co oni w meksyku to na osłach jeżdżą po pustyniach czy jaki chuj ze ulice puste.
Większy ruch uliczny jest kiedy odpalisz single player
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 898
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Gry Wyścigowe

Post autor: Sergiusz »

Chętnie pojeżdżę też, mój gamertag to BaggyBongo65
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Gry Wyścigowe

Post autor: genocidegeneral »

gran turismo 7 ktoś coś? props/hejt
Obrazek
MalinowyJogurt

Re: Gry Wyścigowe

Post autor: MalinowyJogurt »

Ja i props.

To takie rozbudowane GT Sport z lekko usprawnionym modelem jazdy, bardziej surowym, który mniej wybacza błędy. Do tego w końcu powrót do trybu dla jednego gracza, który jest bardzo ciekawy, praktycznie co mistrzostwa jeżdżę sobie innym samochodem i czuć różnice w prowadzeniu samochodów. Licencje to jebany pochłaniacz czasu żeby wbić to złoto, wciągają niesamowicie. Online prawie identyczny z tym co było w GT Sport czyli super. Nie jest to gra idealna, nie każdemu się spodoba, jak ktoś jest fanem serii to będzie zadowolony
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9068
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Gry Wyścigowe

Post autor: genocidegeneral »

a na czym grasz, ps4 czy 5? jeśli 4 to jak to działa i wygląda, poziom sportu pewnie?
Obrazek
MalinowyJogurt

Re: Gry Wyścigowe

Post autor: MalinowyJogurt »

@genocidegeneral Na Ps5
Awatar użytkownika
koxefer
Posty: 2389
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:04
Lokalizacja: luxus, lexus - nie jezus chrystus

Re: Gry Wyścigowe

Post autor: koxefer »

trackmania panowie
Mój ojciec z Santiago Latino, a twój stary pijany Grzesio
freeRivaldo
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4680
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Gry Wyścigowe

Post autor: Parlae »

Trackmania :bowdown:
Ile ja w to cisnąłem. W darmową wersję oczywiście Nations chyba. Super uzależniające było to poprawianie przejazdów o setne sekundy. :D
Awatar użytkownika
koxefer
Posty: 2389
Rejestracja: 30 gru 2019, 0:04
Lokalizacja: luxus, lexus - nie jezus chrystus

Re: Gry Wyścigowe

Post autor: koxefer »

ja od kilku dni odpalam tmnf i nadal zajebiscie grywalna
Mój ojciec z Santiago Latino, a twój stary pijany Grzesio
freeRivaldo
ODPOWIEDZ