[Trylogia idealna] Mass Effect

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Bolo »

Dokladnie tak jest, wlasnie idę po piwko do sklepu i bede robił tą imprezkę na fajrant. eh smuteczek juz w serce.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: MoTyW »

Żadna inna gierka nie dała mi takiej immersji i wrażenia faktycznego przebywania w miejscu, znajomości z tymi ziomeczkami itp.
Ja wiem, że to śmieszne brzmi, ale ktoś odjebał tam kawał zajebistej roboty i zasługuje na peany - no coś pięknego, spędziłem tam full czasu, wyczerpując gadki z każdym i upewniając się, że przeleciały już wszystkie dialogi z tła, aktywności i inne chujemuje. O ile dobrze pamiętam, zajęło mi to kilka godzin - no jakbym tam był we własnej osobie krw.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: KillerCroc »

Świetna seria, polecałem tylu moim znajomym tyle razy że każdy się zniechęcił i nikt nie zagrał finalnie :lol: Co tak mało propsów dla Mordina? Świetnie wykreowana postać. Przeszedłem po kilka razy na kilka sposób całą trylogię, do dziś mam wypalony w głowie 1:1 do fragment jak grałem renegatem
Spoiler
i w tym podejściu nie pozwalałem na wyleczenie genofagium, Mordin podły skurwysyn nie dał za wygraną i powiedział że on to pierdoli i sam to dokończy skoro on to zaczął po czym strzeliłem w niego w opcji renegata ale kurwa plot twist to nie koniec bo ten zaborczy skurwiel zaczął się czołgać w stronę windy i już normalnie łzy w oczach bo tak byłem zżyty z jego postacią a tu się okazuje że jeśli chce faktycznie nie pozwolić na wyleczenie genofagium to muszę w tej szybkiej opcji dialogowej co się wyświetla na boku jeszcze raz do niego strzelić i go odjebać, nie spodziewałem się że to będzie tak dobrze napisane i zrobione, jeden jedyny raz poczułem się w tej grze jak najgorszy skurwysyn renegat który mógłby faktycznie być czarnym charakterem i to był ten moment
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: MoTyW »

Ok, to teraz przyznawać się kto zajebał dziennikarce w ryja, nawet grając dobrą postacią :lol:
Spoiler
Tak, mam to na koncie.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Bolo »

A to ja też.

[mention]KillerCroc[/mention]
Spoiler
da się zrobić tak, że mordin przeżyje btw ale wszystko inne pojdzie sie jebać, dosłownie
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Opieronie »

Tak tylko dorzucę, że dziwią mnie aż tak negatywne opinie na temat Andromedy - nie jest to to samo, ale jak dla mnie też warta zagrania i bardzo fajnie rozbudowany świat.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Bolo »

Walka jest swietna w andromedzie, przyznam to bez bicie, widoki na planetach też, mega ale fabuła jest osrana jedyną postacią charakterystyczną jest ten kroganin a reszta to o chuj potłuc. Fabuła jest zjebana i to jest niewyobrażalne ze inna GALAKTYKA i są tam jedynie dwie rasy inne. to jest średnia gra, taka o moze byc ale bardzo zjebany mass effect
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
tacocabana
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: tacocabana »

czy dlc do drugiej i trzeciej czesci sa czasami gdzie przeceniane? Bo z tego co sie orientuje to mozna kupic tylko za te bioware points a to sporo wychodzi calkiem
Spoiler
chyba ze ktos ma poratowac jakims linkiem heh
:joint:
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Bolo »

Tacojebana aka tacokaabana, sa przecenianie, sam kupiłem jak były przecenione na jakieś 5 dych to mysle meh wezme jebać. A linki to są w dobrych sklepech na pewno bo kiedys sciagalem.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4673
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Parlae »

Ostatnio były przeceniane na samym originie. W takich cenach były:
Pakiet DLC Mass Effect 2 – 35,96 zł
Pakiet DLC Mass Effect 3 – 47,96 zł

Ja póki co ograłem tylko ME jedynkę. Fajna była, muszę siąść do dwójki kiedyś.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Bolo »

Jedyna najchujowsza bo strasznie ciężko się w nią gra ale fabularnie rozpierdol, wjedz na dwójkę [mention]Parlae[/mention] to zobaczysz różnice jakościową.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: MoTyW »

Przesiadka na dwójkę to tak, jakbyś z Fiata wchodził do Mercedesa.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4673
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Parlae »

Jakby co to teraz jest obniżka cen na originie:
Pakiet DLC Mass Effect 2 – 35,96 zł https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/ ... dlc-bundle
Pakiet DLC Mass Effect 3 – 47,96 zł https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/ ... dlc-bundle

Mówicie, że warto kupić?
Awatar użytkownika
tacocabana
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: tacocabana »

Polecam z calego serca, zwlaszcza przy zaistnialych okolicznosciach - kupuj to, sciagaj i napierdalaj byku, nie pozalujesz
:joint:
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Bolo »

DLC bardzo fajne są, Lewiatan rozwija historię (mi się podoba jak) Omega jest taka meh no ale jak dają w pakiecie to ok, Cytadela to najlepsze co kiedykolwiek powstało, z prochów powinno być w grze podstawowej i pamiętam dymy jak chuj jak wychodziłą gra. DLC z dwójeczki też bardzo fajne, członkowie drużyny nowi świetni, Zaeed to chyba mój top3 ulubionych kompanionów. W Lair of the shadowbroker jest chyba najpiękniejsza miejscówka w całej trylogii.

Bardzo polecam, szczególnie za taką cenę.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4673
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Parlae »

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Właśnie się zastanawiałem w co następne grać, więc biorę się za ME2 i kupuję te DLC.
Czasem DLC są naprawdę dobre. Przykład pierwszy z brzegu: Burial at Sea Episode 2 do Bioshocka Infinity. No przeszedłem dzisiaj i coś pięknego. Fabularnie lepsze od podstawki, styl gry też wymusza taki bardziej skradankowy, mniej strzelania. Bardzo fajny.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Bolo »

W ogóle te podciągnięcia z Vegą w cytadeli to jest dobry trolling twórców, chyba z 15 minut siedziałem i klikałem, chuje jedne :lol:
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7846
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Cz4rny1337 »

no i czekam bo nigdy nie gralem chetnie zagral
Obrazek
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Yayo »

Ja przeszedłem tylko jedynkę i to z dekadę temu, także czekam na wersje na ps4 i zostawiam taktycznego :bowdown:
ODPOWIEDZ