[Trylogia idealna] Mass Effect

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Bolo »

i dobrze, bo w jedynke się zajebiscie cięzko gra gejplejowo a fabularnie jest superańska. Gdzieś widziałem komentarz, że przecieki mówią, że jedynka będzie zremasterowana aby grało się w nią jak w trójkę, oby kurwa.

@Yayo to żałuj i czekaj bo dwójka jest topka gier moim zdaniem jakie kiedykolwiek wyszły, zajebista jest tam fabuła i wszystko jest zajebiste i dodatki zajebiste i trójka też jest super i w ogole to kurwa to nie spierdolcie tego bo bede zły.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Chojny »

podobno kolejna zupełnie nowa część serii również w drodze
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: esdoen »



Liara, zniszczone relaye, zniszczony Reaper w tle. Gdyby nie Andromeda byłoby all aboard the hype train, ale i tak trochę dygnął :oops:
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: MoTyW »

Ojj jak na końcu motyw przewodni muzyczny wjechał to łezka w oku się zakręciła, nie powiem. Liara również spoczko, doopka mojego Sheparda na końcu trójki :oops:
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Bolo »

Koń zwalony do opisu esdoena a nawet nie odpaliłem filmiku
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Groszek »

Pewnie bym się jarał, ale bioware to gówno i się skończyli. Dragon Age pewnie wyjdzie pierwsze i jak będzie to średnie albo Chujowe to niech EA ora to w pizdu
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Denar
Posty: 396
Rejestracja: 23 lip 2019, 23:52

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Denar »

Małe szanse na to że ostatecznie dostaniemy fajny tytuł bo z BioWare została tylko nazwa a model biznesowy EA tylko pogarsza sprawę. Miałem nieprzyjemność zagrania w Andromedę i nie wierzę by ludzie którzy tam aktualnie pracują, byli w stanie stworzyć coś na miarę trylogii.
Po tym trailerze można wywnioskować co najwyżej to, że jako kanoniczne zostaje uznane zakończenie "Destruction" bo nie będą przecież robić 3 oddzielnych fabuł dla różnych finałów trójki.
Skoro jednak odkopują postacie z trylogii to chyba im brakuje dobrego pomysłu jak to dalej pociągnąć.
To tak jakby zrobić nowego Assassin's Creeda z Desmondem lub Gothica z Bezimiennym. Ich historie są zamknięte i nie widzę sensu wyciągania ich z trumny.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Parlae »

Przeszedłem właśnie dwójeczkę. Chociaż zakończenie trochę mnie rozczarowało to cała gra była kapitalna. Chyba wymilkowałem wszystko z tej gry, udało mi się zdobyć lojalność wszystkich poza Zaedem i Jack (nie lubiłem ich), prawość wymaksowalem do ostatniej kreski, misje poboczne też zaliczone. Najbardziej mi się podobały misje Handlarz Cieni z dlc (chociaż mialem problem z nią bo nie była spolszczona, więc zmieniałem pliki gry), ta misja z WI sztuczną inteligencją oraz lojalnościowe z Kasumi (szkoda, że nie dało się z nią romansować :( ) i Samarą. Ciężko było znaleźć jakąś słabą misje, wszystkie były na swój sposób ciekawe. Ogólnie najbardziej lubiłem grać z Garrusem, Samarą i Kasumi (atak z ukrycia OP, idealna zdolność do ściągania wrogów za osloną). Najbardziej przydatni mi się wydawali.
Piękna gra. Biorę się za trójkę niedługo, a jak stanieje ta edycja legendarna to zagram jeszcze raz całość.
Spoiler
Liara one love.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Yayo »

Dajcie znać jak coś jak będzie na jakiejś promocji chociaż pierwsza część, ostatnio mam wkrętkę na science fiction i chętnie bym pograł w coś w tym klimacie.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Parlae »

EA Play możesz sobie kupić ziomeczku. 15 zł to nie pieniądz a w miesiąc spokojnie przejdziesz i zobaczysz czy Ci podejdzie. To nie jest długa gra.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Yayo »

Dzięki, pierwsze co o tym słyszę. :)
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: 2rzyn »

Przeszedlwm tylko jedynke na premiere. Warto siegac po reszte?
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Opieronie »

Warto.
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: svlv96 »

Mordy nie grałem nigdy w trylogię, a mam ostatnio ochotę nadrobić trochę gierek. Mogę w me zagrać od razu w trójkę czy chuja będę rozumiał z fabuły i grać od jedynki?
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: genocidegeneral »

jedynka chyba zestarzała się gorzej niż reszta (mechanicznie w sensie), więc może być ciężko ci przebrnąć, osobiście zachęcam do spróbowania, ale gdybyś zdecydował się ją pominąć to zaklinam cię :exclaim: nie pomijaj dwójki, bo to najlepsza część
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Parlae »

To jedna z tych serii, gdzie powinno się przejść kolejne gry po kolei. Niby można sobie story recap obejrzeć z jedynki i zacząć od dwójki ale wybory podjęte w jedynce mają znaczenie w dwójce itd. Najlepiej przechodzić "po bożemu", robić sejwy i wczytywać je w grze następnej. Krótko mówiąc: można ale nie polecam.
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: svlv96 »

Dzięki ziomki zacznę od jedynki jak Bóg przykazał
Awatar użytkownika
Payn3
Posty: 107
Rejestracja: 18 kwie 2021, 15:35

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Payn3 »

Jedynka jest w mojej opinii teraz niegrywalna w chuj. Podchodziłem do tej gry chyba z 5 razy i nigdy nie skończyłem, bo klimat siadał i wkurwiały te windy. Masz chłopie cały wszechświat do zwiedzania, ale co z tego jak każda lokacja to kalka kalki? Mam nadzieję, że zrobią remake i w końcu to odhacze.
Awatar użytkownika
Esdoer
Posty: 255
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:39

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: Esdoer »

No ale robią remake i nawet ma premierę za trzy tygodnie. Ja tam się jaram, bo to jedna z tych gier, które zawsze chciałem nadrobić, a nie mogłem się zebrać.
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1778
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: [Trylogia idealna] Mass Effect

Post autor: the badman »

i jak wyszedł ten remaster? Bo pograłbym w 1 ale trochę mnie przeraża to co piszecie że mechanika fatalna
ODPOWIEDZ