Seria Postal

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
banger
Posty: 863
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:54

Seria Postal

Post autor: banger »

Obrazek
Dzień Dobry, czy zechcesz podpisać petycję?

Ostatnio sobie zakupiłem sobie 2 część na steamie by sprawdzić czy odbije się od niej tak jak od większości starych gier, w które próbowałem ponownie zagrać w ostatnich latach. Zaskoczyło mnie to jak ta gra jest grywalna mimo 17 lat od jej powstania. Grafika słabiutka, ale zabijanie ludzi na milion sposobów i te wszystkie absurdalne akcje dostarczyły mi dużo frajdy. Nie zaskoczyło mnie za to, to jak bardzo ta gra jest popierdolona, ale to właśnie powód dlaczego ta seria jest taka kultowa. A wy co myślicie o tej chorej grze?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: Seria Postal

Post autor: oyche »

dwojeczka klasyk
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Seria Postal

Post autor: ART »

dobre bekowe gierki, ale ciezko w to grac dluzej niz pare godzinek
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
N0V4K
Posty: 79
Rejestracja: 24 wrz 2019, 20:57

Re: Seria Postal

Post autor: N0V4K »

Pamiętam Postala 2, piękna sprawa. Jeszcze ten dodatek, gdzie można napierdalać z maczetą czy kosą :)

Widziałem, że powstaje nowa część, jakiś czas temu oglądałem gameplay z wczesnej wersji. Ciekawe co z tego wyjdzie, bo 3 była zjebana po całości.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3684
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Seria Postal

Post autor: Prez »

nigdy nie dałem rady ukończyć żadnej części
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Tiquill
Posty: 161
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:45
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Seria Postal

Post autor: Tiquill »

Postal 2 to już klasyk. Sarkastyczny główny bohater psychopata kontra absurdy ówczesnej Ameryki. Dużo czarnego humoru, ale też i odrobina mroku.

W tej chwili powstaje czwarta część serii (do trójki się nie przyznają xD) na nowym silniku. Wersja alfa jest już grywalna, są już dwa dni z misjami i sporo mapy, ale też wiele pracy muszą jeszcze wykonać, niemniej potencjał jest, choć grafika zbyt cukierkowa.
Niczego nie żałuję.
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2174
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Seria Postal

Post autor: Opieronie »

Ta czwarta część, to ta którą Rojo już promował rok temu?
Coś im się ta alfa nie rozwija.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Seria Postal

Post autor: Yayo »

Dwójkę kiedyś ostro katowałem, była jakaś super edycja z wszystkimi dodatkami (7 a nie 5 dni tygodnia + najlepsze mody chyba), mega wspomnienia :D Ćpanie karmy dla kotów by uzyskać slow motion to klasyk, tak samo nabijanie kotów na bronie :twisted:
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Seria Postal

Post autor: Yayo »

Gram sobie właśnie w dwójkę kupioną na steam i bardzo fajnie, że dodali nowe bronie takie jak np. kastet, tabliczki protestantów, nóź - ogólnie jest ciekawiej. Brak polskiego dubbingu trochę przeszkadza, ale oryginalny dźwięk nie jest zły. Przede mną wtorek :twisted: Jest reklama czwartej części w grze.
Awatar użytkownika
Tiquill
Posty: 161
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:45
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Seria Postal

Post autor: Tiquill »

Za kilka dni nowa aktualizacja do czwórki wyjdzie - ma być dodany trzeci dzień rozgrywki.
Niczego nie żałuję.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Seria Postal

Post autor: Yayo »

Trochę mi to zajęło, ale wreszcie przeszedłem po raz pierwszy od bycia nastolatkiem. W sumie to więcej robiłem masakr na ludziach niż misje i to chyba głównie dlatego - odpalałem na 20 minut, szybka masakra, zmiana lokacji, zapis i elo. Do takiego luźnego grania nadaje się idealnie. Pierwsze powiedzmy 3 dni to czysty fun, potem robi się już trudniej, zwłaszcza od kiedy żołnierze mają wyrzutnie rakiet. Nie żałuje powrotu, ale teraz muszę zagrać w coś bardziej na serio.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Seria Postal

Post autor: baqlashan »

gierka dla psychopatów
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8627
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: Seria Postal

Post autor: 2rzyn »

Przeszedlem lata temu, pieknie sie bawilem :joint:
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
fromage
Zbanowany
Posty: 3914
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Seria Postal

Post autor: fromage »

sikanie x rzyganie i granie golfem (lopata) albo futbol (z kopa ) z ludzkim lbami (s pieskami tez mozna) albo benzyna i podpalasz pol miasta no troche taka gierka hehe a i jeszcze mozna kota z strony dupy na m4 albo szotguna postawic z czego co pamietam albo napierdalasz nozyczkami, nie wiem jak nazwac z jednej strony pozdro za sama gre ale z drugiej strony troche przypau bo to w bardzo mlodym wieku bylo dostpene nawet demowka na CDA w papierku z cd bylo kiedy neta jeszcze nie bylo ale sama w sobie gra jak gra ok taki half life tylko ze przypau na miescie a nie zombiaki i inne headcraby
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Seria Postal

Post autor: Kubinsky »

Jako że właśnie poczyniłem dlugi wpis o zwyrolstwie w Ogólnej dyskusji, czuje sie zobowiązany do wpisania sie tutaj.
Klasyk giera, pamiętam jak gralo sie te parenascie lat temu i jak mocno bylem pod wrażeniem, że postacie rzygają jak na nie nasikasz :D oj to była jedna z tych gier w które grało się co chwila odwracając sie za siebie żeby tylko matka nie zobaczyla przy czym spędzam czas przed kompem
ODPOWIEDZ