[Konsola] Nintendo Switch

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Menshiki
Posty: 15
Rejestracja: 18 lip 2019, 16:59

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Menshiki »

Koniecznie muszę odkurzyć Switcha, ograłem tylko Mario na tej konsoli, ale Zelda to pieprzony majstersztyk, gram w tą grę już od 2 lat, przegrane chyba ze 130 godzin a dalej nawet całej mapy nie odkryłem. Raz na jakiś czas ponownie sobie ją włączam i kilka dni nieśpiesznie pykam.
Peyton pisze: 08 kwie 2020, 1:02 Divinity: Original Sin 2. To drugie to podobno TOPka RPGów na Switcha, na Metacriticu stoi z oceną 92%, więc 140zł za wydanie kompletne to raczej fajna cena.
Czy próbował ktoś grać w to na Switchu? Jak wrażenia? Obawiam się trochę tak skomplikowanej gry na taką konsolkę. Mam zamiar kupić właśnie Divinity i tego Mario Rabbit
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Peyton »

[Mention]Menshiki[/Mention] mam jedno i drugie. W Divinity póki co zagrałem może 2h, więc jeszcze chuja wiem o tej grze co dalej, ale póki co, wydaje się bardzo wygodne granie na Switchu. Myślę, że jakby zrobili chujnię ze sterowaniem, to ta gra nie miałaby 92% na Metacriticu. A widać, że ludzie bardzo na to patrzą i oceniają tam, bo np Hotline Miami właśnie przez rzekomo zjebane sterowanie jest sporo niżej punktowo.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Menshiki
Posty: 15
Rejestracja: 18 lip 2019, 16:59

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Menshiki »

Problem w tym, że i Mario i Zelda są tak skonstruowane, że odpalenie gierki na 10 minut nie stanowi problemu, jednocześnie można wsiąknąć na dłużej. Natomiast 10 minutowe podejście do Divinity jest praktycznie niemożliwe, tak jak do takich Pillarsów czy Baldursów, niezależnie od sprzętu na którym się gra 😃
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: daveyo »

Mam konsolkę od paru dni i jestem pod wielkim wrażeniem jaki jest to świetny sprzęcik, zawsze marzyłem o takiej przenośnej/mini konsoli. Swoją edycję zamawiałem na Media Markt https://mediamarkt.pl/td_redirect.html? ... adedoubler bałem się jedynie, że nie jest to najnowsza wersja (V2), ale na szczęście jest to ta z 2019 roku.
Na razie nie kupowałem jakichś potężnych gierek, ale na początek zasiliłem swoją bibliotekę Machinarium, Bastion, Trine 1,2,3,4 i Mario + Rabbids Kingdom Battle. We wszystkie gra się przepięknie. :oops:
W następnym miesiącu rozejrzę się pewnie za Zeldą, albo Super Mario, no i na pewno chciałbym ograć jeszcze raz Wiedźmina 3 tym razem właśnie na Switchu.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: #1 »

Ponawiam pytanie o to czy ktoś jest w nintendo family online i szuka osoby a może ktoś chce założyć takową z uzytnikami forum?
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: miku »

Mam pelna rodzine niestety od 2. Miesiecy ;)
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: #1 »

Zazdro, ja też miałem pełną ale 5 lat temu matka pojechała w Niemcy i teraz ciągnie Niemiecka kiełbasę.

He he
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Papys
Posty: 115
Rejestracja: 26 paź 2019, 0:05

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Papys »

Polecam wszystkim Hellblade jak nie graliście. Cudowna grafika, klimat nie do podrobienia. Szok, że to tak hula na Switchu. No i zagadki <3
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: MicBar »

Mi się właśnie nie chciało zbytnio grać przez zagadki, a byłem bardzo ciekaw tego tytułu z racji zawodu. Przez gameplay nie miałem ochoty jakoś tego ciągnąć, aczkolwiek przyznaję, że daje trochę do myślenia - na słuchawkach mindfuck był momentami nie do zniesienia.

PS. Chodzi za mną ten switch okropnie :oops:
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Peyton »

Papys pisze:Polecam wszystkim Hellblade jak nie graliście. Cudowna grafika, klimat nie do podrobienia. Szok, że to tak hula na Switchu. No i zagadki <3
Damn, przyspałem ostatnio i nie kupiłem jak było za 6 dych na eShopie... Chociaż może to i dobrze, może powinę na ps4 i ogram na legit słuchawkach i sporym telewizorze w 4k... Gra ze względu na osobiste zainteresowania + klimat, myślę, że będzie dawać radę. Dzięki za przypomnienie mi tego tytułu, bo wyleciał mi on z głowy.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Papys
Posty: 115
Rejestracja: 26 paź 2019, 0:05

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Papys »

Peyton pisze: 26 kwie 2020, 22:23
Papys pisze:Polecam wszystkim Hellblade jak nie graliście. Cudowna grafika, klimat nie do podrobienia. Szok, że to tak hula na Switchu. No i zagadki <3
Damn, przyspałem ostatnio i nie kupiłem jak było za 6 dych na eShopie... Chociaż może to i dobrze, może powinę na ps4 i ogram na legit słuchawkach i sporym telewizorze w 4k... Gra ze względu na osobiste zainteresowania + klimat, myślę, że będzie dawać radę. Dzięki za przypomnienie mi tego tytułu, bo wyleciał mi on z głowy.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
Skończyłem ją wczoraj i bardzo dobra produkcja. Z 6-7 h gry, także idealna długość, czekam na drugą część. Końcówka tak filmowa: muzyka, sceneria i cała otoczka, że bowdown :bowdown:
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: #1 »

Jak graficznie to się prezentuje na switchu?
^ kogo to chuj obchodzi?
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: daveyo »

Odkąd kupiłem switcha, ani razu nie wrzuciłem go do stacji dokującej :D w ogóle nie rozumiem jak sprzęt za ponad 1400zł może się rysować przez coś co jest dodane do zestawu :damn: :damn:
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Peyton »

@daveyo
Teraz już się nie rysuje. Pierwsze wersje dock'a były pod jakimś zjebanym kątem złożone, co powodowało, że było tam bardzo "ciasno", a więc - przy wsuwaniu Switcha do dock'a, mógł się on rysować. Najłatwiejsze i najlepsze rozwiązanie tego problemu to naklejenie szkła na ekran, które nieważne czy grasz w dock'u, czy handheld - moim zdaniem jest absolutnym musem i podstawą.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
miku
Posty: 1008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: miku »

ja kupilem switcha podczas release day i nic mi sie nigdy nie zarysowalo. Youtuberzy jak zwykle robia z igly widly.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
Papys
Posty: 115
Rejestracja: 26 paź 2019, 0:05

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Papys »

#1 pisze: 29 kwie 2020, 13:30 Jak graficznie to się prezentuje na switchu?
Nie mam porównaniu jak to hula na ps4 i xboxie, ale na switchu mi się podobało. Piękne przerywniki filmiki filmowe, a sama gra też bardzo ładna.
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: miku »

Nowe Paper Mario 17 lipca i w koncu wyglada fajnie :D
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: daveyo »

ale cudo :oops: fajnie wyglądają te "mroczniejsze" momenty
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Peyton »

świetne, sprawdzę bankowo :).
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3952
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: wrubel »

siema switchowe wariaty, chcę kupić sobie konsolę, mam PC i PS4 i zachciało mi się pograć wieczorami w nintendo, nie będe podłączać konsoli do TV, ten Lite da radę do pykania kilka godzin w tygodniu? czym to się różni od normalnego switcha?
ODPOWIEDZ