[Konsola] Nintendo Switch

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

esdoen pisze: 21 lis 2021, 23:44
phobos pisze: 21 lis 2021, 21:15 aha, granie handheld jest dla mnie mocno niewygodne, ta konsola jest dość duża i ciężka, nie jest to komfortowe
+, ani to poręczne, ani guziki jakiekolwiek fajne do wciskania, no nie ma podjazdu do komfortu używania 3DSa, DSa czy nawet GBA. zero frajdy.

a w trybie zadokowanym jak król można pocisnąć z normalnym padem
Panowie, zróbcie sobie przyjemność i kupcie grip od skull&co, lepiej zamawiać z ich sklepu na aliexpress, grip + maxcarry do przewozenia i zyjesz jak krolewicz, poprawia o miliard przyjemnosc z gry w trybie handheld

no ale fakt, lite bym nie brał bo to nie ma sensu rezygnowac np z gry wielosobowej jak jest takich fajnych mario gierek
Obrazek
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Lidwin »

phobos pisze: 22 lis 2021, 2:10 to, że lite nie można przepiąć w tryb dock + osobny, dokupiony kontroler to też jawna beka jest
to akurat prawda, czyste skurwysynstwo z ich strony że nie dodali do sprzedaży osobny dock do lite + pro controller. Przecież i tak zwykła wersja jest wpinana przez usb C. A tak to mogli puścić konsole w niższej cenie i napędzic sprzedaż kawalka plastiku z portem usb i do tego jakiegoś specjalnego pada tylko do docka lite. Mialem zwykła wersje, później lite. I nawet jak grasz chwilę przenosnie przychodzi moment że fajnie byłoby to podpiąć do tv.
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Switch Lite jest kierowany do osób, które chcą grać wyłącznie w wersji Handheldowej, więc po co możliwość podpięcia tego do TV?
A tak elegancko się sprzedają wszystkie trzy wersje Switcha i niedługo Switch będzie najlepiej sprzedającą się konsolą w historii.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

no bo to jest tanie jak barszcz, a jak ktoś chce grać 80% czasu handheld a 20% czasu na TV popykać to zwykły switch jest dla niego gorszym rozwiązaniem i musi kupować osobno lite, czyli de facto kolejnego elektrośmiecia, ja nie chcę mieć w domu pierdyliona urządzeń z akumulatorami którymi muszę się zajmować
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Ale Nintendo ma gdzieś co chcą klienci ich produktów, tylko to co jest dla nich dobre.
Nintendo zawsze robiło i robi coś po swojemu.

Ludzie od lat czekają na replikę Gameboya z wbudowanymi grami, a Nintendo woli wydać dwa Game & Watch'e.

Ludzie czekają na N64 Mini Classic, a Nintendo nie planuje tego wydać, chociaż to może być związane z tym, że trudno gdy z ten konsoli się emuluje.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: miku »

Ale gdyby Nintendo mialoby dac support dla Nintendo Switch Lite - musialoby wspierac kolejny model gry (zdezaktywuj joycony podlaczone do switch litea, jezeli podlaczona konsola do docka.) Nie ma sie co rozdrabniac i totalnie rozumiem decyzje Nintendo. Gra nie warta swieczki. Tym bardziej jezeli masz dwa inne modele stworzone dokladnie do tego, a lite ma caly marketing oparty na bycie handheldem.

Gry na n64 sie duzo ciezej emuluje + bodajze Reggie w wywiadzie po tym kiedy zrezygnowal z bycia dowodzacym Nintendo Of America powiedzial, ze Nintendo Mini i Super Nintendo Mini powstaly tylko dlatego, bo Wii U okazalo sie wielkim flopem, a nie mieli nic gotowego na sezon swiateczny. I te mini konsolki powstaly tylko i wylacznie z tego powodu.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Ale dobrze, że zrobili te Mini Classici, bo się dobrze sprzedały i Sega zrobiła swoje Mega Drive Mini, które jest tak samo dobre jak produkty Nintendo, a nawet planuje kiedyś wydać Dreamcast Mini.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Bolo »

To są gówna przecież o czym ty pierdolisz
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

Moj lygrys mial nowa retro konsole i mowil mi ze jest w porzadku ja mowie co ty pierdolisz ta suka nintendo cie jebie na kase....
Obrazek
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

To są gadżety kolekcjonerskie, więc nie dla każdego, ale NES Mini Classic się wysprzedał cały w przedsprzedaży i polski dystrybutor drugi rzut od Nintendo podobno sprzedawał dwa razy drożej.
Jak ja się tym zainteresowałem, to już była normalna cena.

Poza tym do jest bardzo wygodny sprzęt jak się chce szybko zagrać w klasyczne gry dobrze zremasterowane i zemulowane.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4606
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Parlae »

W 9 minut poszły wszystkie z 2550 Switchy promocyjnych na allegro. XD
Zdążyłem. Uff. :D
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: con shonery »

Kurde rozkminiałem kupno telewizora z myślą o nowej konsoli, ale w sumie równie dobrze mógłbym kupić switcha, zaoszczędzić i mieć pierwszy raz w życiu konsolę Nintendo. Tylko kojarzę, że Nintendo jest słabe w archiwizowaniu starych gier? Jest jakaś "klasyka nintendo" w eshopie, może jakieś stare jRPG? Zaraz pogoogluję ale tak czy siak zacznę dyskusje, bo potrzebuje się bardziej przekonać.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Rupert »

Ja polecam gierki fizycznie drogie jak cholera ale na eshopie dobre promocje np teraz do 30/11
ogólnie kupno tego ustrojstwa 10/10 pomysl polecam plus sami uznani użytkownicy korzystają bratankowie lygrysa prawnicy programiści 15k warto rozważyć winkemoji.jpg

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: con shonery »

teraz będę 5 lat zastanawiał się czy zwykły czy oled, niby zamierzam grac głównie na tv, ale kto wie, nigdy nie miałem handhelda
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Rupert »

Ja mam laby wzrok więc okazało się że nie podłączam zabardzo ale jak Ukrainiec Polakowi powiem Ci tak bierz tańsza nie ma co się szczypać

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: oldschool »

Jak nie będziesz przeżywał różnicy w cenie to bierz OLEDa, a jak masz o tym myśleć, że mogłem tańszą, to bierz tańszą, bo jednak to jest kilka stówek w tę czy w tamtą.
Awatar użytkownika
3rzyn
Posty: 441
Rejestracja: 11 paź 2021, 17:57
Lokalizacja: dowolne zaimki

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: 3rzyn »

Cz4rny1337 pisze: 22 lis 2021, 9:12
esdoen pisze: 21 lis 2021, 23:44
phobos pisze: 21 lis 2021, 21:15 aha, granie handheld jest dla mnie mocno niewygodne, ta konsola jest dość duża i ciężka, nie jest to komfortowe
+, ani to poręczne, ani guziki jakiekolwiek fajne do wciskania, no nie ma podjazdu do komfortu używania 3DSa, DSa czy nawet GBA. zero frajdy.

a w trybie zadokowanym jak król można pocisnąć z normalnym padem
Panowie, zróbcie sobie przyjemność i kupcie grip od skull&co, lepiej zamawiać z ich sklepu na aliexpress, grip + maxcarry do przewozenia i zyjesz jak krolewicz, poprawia o miliard przyjemnosc z gry w trybie handheld

no ale fakt, lite bym nie brał bo to nie ma sensu rezygnowac np z gry wielosobowej jak jest takich fajnych mario gierek
Też mam grip od skull&co i polecam mocno, mimo że duży Switch wciąż jest dla mnie trochę ciezki do gry w handheld to komfort zwiększa się niesamowicie przez to że można porządnie chwycić konsolę + analogi są trochę większe. Koniec końców skończyłam ze zwykłym switchem który siedzi w docku i lite do grania w łóżku lub w innej pozycji na tej samej kanapie i nie żałuję. Jeśli ktoś chce grać głównie handheld to polecam lite'a. ❤️ (inaczej z gripem dla się żyć)
Ostatnio zmieniony 23 lis 2021, 14:56 przez 3rzyn, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie moje posty to fiksja
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

no teraz to lipa kupować wersję zwykłą jak wczoraj promka na allegro była xD
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

a ja bym szukal jakiejs zadbanej v1 i zhackowal i zainstalowal emulatory rozne rozniaste bo @con shonery i tak bedzie gral w stare i hispterskie gierki

ale jak nie to rzeczywiscie lippa czasowa jak wczoraj tak tanio byl zwykly switch
Obrazek
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

ja słyszałem, że te v1 co można jailbreakować to rarytas i w chuj drogo chodzą
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
ODPOWIEDZ