[Konsola] Nintendo Switch

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: #1 »

Poczekaj na blak łikent, niedawno w euro chyba było po 100zl za lewy lub prawy. Sam wtedy kupiłem jeden (jeśli mówimy o joycon)
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
basic
Posty: 261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:40

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: basic »

nie nie, mi chodzi o taki kontroler

https://www.mediaexpert.pl/gaming/kontr ... GgQAvD_BwE
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: #1 »

Kup se 8bitdo i pada od ps4 albo xboxa
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

albo przerob konsole i sie obejdzie bez dyngla xD [ale z grami online gorzej]
Obrazek
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Parlae »

Kurde kusi ten Switch za 1100 mocno. Zastanawiam się mocno czy polować na niego, czy jednak poczekać na jakąś promkę na OLEDa. Oglądałem reckę OLEDa od arhn i w sumie nie chwali go zbytnio (chociaż wiadomo, że ekran + lepsza bateria to duże plusy), poza tym prawdopodobnie większość czasu i tak bym stacjonarnie grał chyba. No ale w sumie sam nie wiem, nie miałem nigdy sprzętu Nintendo. Jak myślicie?
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 706
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: checollada »

No właśnie ja od kilku tygodni też rozważam zakup switcha, ale głównie chciałbym go używać jako handheld. Oglądałem porównania ekranów na YT i jednak ten OLED i więcej cali robi straszną robotę. Z drugiej strony dopłacać 500 złotych, czyli prawie 50% wartości tej podstawowej wersji, żeby czasami pograć sobie w pokemony i mario, no nie wiem. Nie umiem się zdecydować i póki co chyba nic nie kupię, chociaż chłopaki narobili mi chęci na pokemony w innym temacie :neutral:

Jakbym miał zamiar grać stacjonarnie, to bez zastanowienia wziąłbym ten z promki za 1100.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

no ja wziąłem ten zwykły, bo nie interesuje mnie za bardzo granie handheld, w sensie czasem może się zdarzyć w jakiejś podróży czy coś ale w sumie to nie sądzę xD natomiast ten ekran dupy nie urywa powiem wam, widać, że to jest chujowy led, jak położysz telefon obok switcha i widzisz jednocześnie takiego solidnego OLEDa i ten ekran switcha to trochę słabo to wygląda

no ale cena zdecydowanie nie przemawia na korzyść wersji OLED, jakby miał mocniejsze podzespoły to jeszcze by było się nad czym zastanawiać

Dodano po 34 sekundach:
aha, granie handheld jest dla mnie mocno niewygodne, ta konsola jest dość duża i ciężka, nie jest to komfortowe
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Parlae »

Trzeba też brać pod uwagę tą wadę OLEDów, że niestety ale jak zostawimy coś zapauzowanego to może się wypalić. Mój brat ma taki ekran w telefonie i mu się znacznik nawigacji GPS w prawym górnym rogu wypalił. :dunno: Do tej pory bagatelizowałem ten problem, bo ludzie mówili EEEE NIE WYPALA SIĘ NIC, TO RZADKOŚĆ, ale na własne oczy to zobaczyłem i lipa to jest.
Poza tym w cenie OLEDa kupię sobie pierwsze gierki Switchowe po prostu. ;)
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1010
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: miku »

ja gram 90% w handheld mode. Regularnego switcha kupilem w dniu premiery, oleda rowniez kupilem w dniu premiery. W skrocie - wiecej grasz stacjonarnie - bierz pierwszy model, wiecej grasz na handheldzie - bierz OLED. Jak dla mnie warto. OLED robi robote.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

#1 pisze: 15 lis 2021, 9:29 Kup se 8bitdo i pada od ps4 albo xboxa
niezłe, a działa to z padem do xbox series x?

chuj do dupy, to dongle ma tylko interfejs BT 2.1, a nowe pady wykorzystują BLE na interfejsie 4.0 minimum, kurwa kto to wymyślił haha
Ostatnio zmieniony 21 lis 2021, 23:41 przez phobos, łącznie zmieniany 1 raz.
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Rupert »

Z tym trybem przenośnym też myślałem że jeba goi jelpeij podłączać do TV ale
1. Wygodniej
2. Jakość graficzna gier to w większości poziom ps2/3 na większym ekranie

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Piters »

Też myślałem, że będę grał zawsze na TV, ale często mi sie zdarza, że biorę konsole jak ide się wysrać i spędzam tam pół godziny. Albo leże w łóżku, niby mógłbym grać tak, ale jednak do grania wolę mieć ekran trochę bliżej i sobie gram. Albo oglądam jakiś mecz i jest w chuj nudny, konsoli nie włączę bo jednak w sumie chciałbym śledzić ten mecz, więc biore sobie handhelda i jest zajebiście.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

ja mam TV w sypialni naprzeciwko łóżka na ścianie, może dlatego jest mi tak wygodniej i wolę grać w trybie TV
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
esdoen
Posty: 1214
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:44

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: esdoen »

phobos pisze: 21 lis 2021, 21:15 aha, granie handheld jest dla mnie mocno niewygodne, ta konsola jest dość duża i ciężka, nie jest to komfortowe
+, ani to poręczne, ani guziki jakiekolwiek fajne do wciskania, no nie ma podjazdu do komfortu używania 3DSa, DSa czy nawet GBA. zero frajdy.

a w trybie zadokowanym jak król można pocisnąć z normalnym padem
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Z tego co słyszałem w trybie handheldowym najbardziej wygodny jest switch lite, ale kupuje się go tylko wtedy, kto wiesz, że nie będziesz chciał grać na telewizorze.

Mój 10-letni bratanek woli grać na Pececie do tego na klawiaturze bardziej niż na padzie, ale on głównie gra w Fortnite'a godzinami, ta jedna gra mu wystarczy do grania.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4392
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Piters »

phobos pisze: 21 lis 2021, 23:28 ja mam TV w sypialni naprzeciwko łóżka na ścianie, może dlatego jest mi tak wygodniej i wolę grać w trybie TV
nie no, wiadomo że jak ma sie dobre ustawienie + spoko tv to tak można (tzn. mówie o swoim przypadku, gdzie wole miec wiekszy ekran do grania niz do ogladania lub bliżej), ale warto żeby każdy chcący kupić się zastanowił czy może w jakiś tam sposób mu będzie jednak wygodniej. Zwłaszcza jak pamiętam, jak czytałem historie ludzi co kupili lite czy jak to się tam nazywa i potem żałowali, że nie mogą podpiąć pod tv.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Bo Lite się kupuje jako dodatek, zresztą w jednej z reklam nintendo lite był prezentowany jako fajna rozrywka dla kierowcy TIRa.
Z tego co słyszałem, Nintendo wypuścił LITEa, bo w tokijskim metrze dużo pasażerów grało na switcham w których joy-cony mieli przyklejone taśmą do monitora.

Widocznie Japończycy wolą grać w switcha w wersji handheldowej, a nintendo głównie robi swoje rzeczy pod Japończyków, bo jest japońską firmą.

Słyszałem też, że w japońskich sklepach nikt z poza Japonii nie kupi, bo musi podać adres zamieszkania w Japonii.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

to, że lite nie można przepiąć w tryb dock + osobny, dokupiony kontroler to też jawna beka jest
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Raptowny
Posty: 1000
Rejestracja: 09 gru 2019, 22:36

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Raptowny »

@phobos znawca wariantów niepiśmiennych po łacinie
@lygrys Japoński pasjonata kanałów przerzutowych :censored:
@Piters Komfortowy optymalista wybiórczych technologii
Spoiler
https://handicapbeats.bandcamp.com/
inwalidacja.blogspot.com/
ODPOWIEDZ