[Konsola] Nintendo Switch

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Piters »

Nie no, już dalej, teraz miałem flashback o Miphie, ale w sumie nie wiem czy to jest main story czy poboczne, bo staram się chodzić tam gdzie mi się podoba :D Ogólnie nie mówię, że to zła gra, ale chyba właśnie czas przemieszczania podczas którego często nic się nie dzieje mnie wkurza. Puzzle, zarówno w shrinach jak i te z seedami są fajne, tak samo odkrywanie wszystkiego bez znaczników itd., ale umieszczenie ich na chociaż trochę mniejszej mapie byłoby dla mnie bardziej satysfakcjonujące. Plus miło by było odczuwać większą progresje postaci, słyszałem że potem jest jakieś ulepszanie ekwipunku, ale na razie nie znajduje go poza broniami za dużo + odkryłem tylko jedno miejsce do ulepszenia, co blokuje mnie do ulepszenia +1 tylko. Jakby to było tak, że muszę polatać po mapie i samemu poszukać, żeby zebrać jakieś bzdety do ulepszeń to też odczuwałbym to lepiej. Bo kondycja i zdrowie to trochę meh, co przekłada się na mniejsze jaranie się odkrytym dungeonem lub seedem, bo jakoś specjalnie mnie nie wynagradza, mimo że gameplayowo jest całkiem przyjemny.

No ale będę pogrywał dalej, strzelam też że słyszać te wszystkie 10/10 ciągle moje oczekiwania mogły wpłynąć na odbiór na razie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1421
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: bronek »

Pozniej beda jeszcze inne ulepszenia, ale musisz znalezc odpowiednie osoby/misje ktore ci w tym pomoga :razz: Nie chce spoilerowac wiec nie bede mowil wiecej ale jak bedziesz lecial glowna fabula to znajdziesz rozne ulepszenia, nie tylko kondycji i zycia.
Pozatym troche dziwi mnie fakt ze nie widzisz sensu znajdywania rzeczy, normalnie robiac misje ktore mozna znalezc doslownie wszedzie zawsze dostaje sie jakies ciekawe itemy, czesto jakies lepsze bronie, ubranka, odnajduje sie nowe sposoby walki z potworami, znajduje sie sposoby przejscia lokacji ktorych wczesniej nie potrafilo sie przejsc, itd.... Ja lubilem sam fakt pomocy tym wszystkim ludziom, bo zawsze byla w okol tych misji jakas ciekawa mini historyjka i czesto gesto trzebabylo kombinowac zeby rozwiazywac ich problemy, ale moze ciebie takie rzeczy nie rajcuja i wolisz grindowac, walczyc, itd...

Dodano po 1 minucie 49 sekundach:
Najwiecej jest rzeczy w miastach i tych obozach, jak jeszcze nie byles w zadnym to polecam isc do jednego i porozmawiac z ludzmi co tam sa ;)
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Piters »

No muszę odwiedzić bo brzmi spoko, a właśnie na razie mało takich misji trafiałem, może akurat mam pecha że wybierałem takie trasy, bo staram się z większością napotkanych (a było ich serio nie wiele) gadać. Dzięki ogólnie, dało mi tam jakąś motywacje do kontynuowania :D
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1421
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: bronek »

Luz, powodzenia i dawaj znac czy lepiej czy jednak dalej nie to czego oczekiwales ;)
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10012
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

W Media Expert wszystkie Nintendo Switch Lite o 120zł taniej
https://www.mediaexpert.pl/lista,9629-n ... UJfffHYito
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5207
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: kapec »

Fajnie fajnie
ale to wciąż drożej o jakieś kilkadziesiąt złotych niż opcja np. allegro.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11711
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: FLoo »

@lygrys czym się różni wersja LITE od zwykłej?
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: #1 »

Lite nie ma odłączanych joycon i nie podłączysz pod tv
Thx
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10012
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

FLoo pisze: 11 mar 2021, 16:29 @lygrys czym się różni wersja LITE od zwykłej?
Jest mniejsza i jest w pewnym sensie współczesnym gameboyem.
Powstała pewnie dlatego, że w japońskim metrze dużo osób grało na nintendo switchu oklejonym taśmą, by im się joy-cony nie odłączały w czasie gry, dlatego pewnie powstało coś takiego

Uchwyt BIGBEN Switch Grip GoPlay do Nintendo Switch 69,70 zł
https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/uch ... ndo-switch
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Produkty Nintendo powstawały nie tylko po to by rozwiązać pewne problemy technologiczne, ale też po obserwacji ludzi na mieście i nie tylko tych, którzy korzystali z ich produktów.

Takie Game & Watch (protoplasta Gameboya) powstał jak jeden z pracowników Nintendo w pociągu zobaczył jak pewien biznesmen z nudów bawił się kalkuratorem.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

Cz4rny1337 pisze: 07 mar 2021, 1:41 A przepraszam czy to słynne cfw pozwala na korzystanie z padów od ps4 bez żadnych przejściówek???
odpowiadam sam sobie - po wgraniu cfw normalnie jest sofcik ktory bez zadnych donglów-sronglów i przejściówek ogarnia pady np. od playstation 4 na luziku [no kilku opcji jeszcze brakuje]
Obrazek
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: miku »

http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

Doszedł grip od skullco i w sumie żałuje ze nie brałem od razu z casem (bo w zwykły case konsola teraz nie wejdzie)

Ale to jest sztos, polecam każdemu nareszcie konsola w trybie handheld jest wygodna, a granie to przyjemność. Pięknie wchodzi do docka (Ale tu niektórzy maja problem) chociaż ciasno, przyjemny elastyczny plastik, prosta wymiana uchwytów (używam tego triggergripa jest świetny)

Polecam każdemu, imo must have dla posiadaczy Switcha

https://skullnco.com/collections/view-a ... ndo-switch

Lepiej z dedykowanym casem bo sam grip nie może być za bardzo luzem (jest elastyczny mógłby się wypaczyć)
Obrazek
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Peyton »

Nie znalazłem tematu, to piszę tu - grają szanowni slizgawkowicze w Monster Hunter:Rise'a? Jak wrażenia? Ja póki co koło 30h w grze spędzone i przyznam, że imo gigantyczny skok ewolucyjny w stosunku do MH:World, w którym mam nabite chyba z 230h.

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10012
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Nintendo Switch kupiony z akcesoriami (folia na ekran, pokrowiec, grip, podstawka i gra Super Mario 3D World + Bowser's Fury) i wczoraj zawieziona Bratankom.

Jest z siebie mega zadowolony, że udało mi się odłożyć i im kupić, bo są w takim wieku, że trochę szkoda by było gdyby ich to ominęło, tym bardziej, że całymi dniami grają w gierki.

Przy okazji udało mi się Brata wkręcić w Ring Fit Adventure, a normalnie był w szoku, że na Nintendo Switch można grać aż w 4 osoby równocześnie i też w formie aktywności fizycznej.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Lidwin »

Brawo Krzychu
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10012
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

dwie osoby obok siebie (np. w samochodzie) grają w tą samą grę, jedna na nintendo switchu, druga na nintendo switchu lite to jak wygląda kooperacja obu urządzeń? Potrzebny jest internet by się obie konsole połączyły?
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

nie potrzeba połączenia z netem, one lokalnie łączą się po wifi bez trzeciego urządzenia

The consoles connect directly to each other wirelessly, allowing you to play together in private matches even if there is no internet connection or local WiFi available. You can find this feature by going to the Main Menu > select Play > Play Local > and then choosing to Join Local Lobby or Host Local Lobby.

jedna konsolka musi zrobić host local lobby, a druga dołączyć do tego pokoju join local lobby
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: #1 »

Ktoś poleci / odradzi ringfit? W ogóle czego się po tym można spodziewać?
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1008
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: miku »

#1 pisze: 29 kwie 2021, 22:46 Ktoś poleci / odradzi ringfit? W ogóle czego się po tym można spodziewać?
Bieganie/ćwiczenia w formie prostego RPG. Najlepsza proba zmuszenia do ruchu nerdów do tej pory. Ale no wszystko zależy od Ciebie - jak chcesz się trochę poruszać i nie masz słomianego zapału, to polecam jak najbardziej. Jak nie - to pograsz godzinę i rzucisz w kat i nigdy już nie zagrasz.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
ODPOWIEDZ