[Konsola] Nintendo Switch

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Mają PS4, sprzedali klocki duplo by kupić, a Tata im dorzucił brakującą sumę, ale straszy i tak gra na Pececie do tego na klawiaturze, bo powiedział, że tak mu wygodniej niż na padzie.

PS5 im nie kupię nie na moją kieszeń, poza tym kupiłem im Switcha dlatego, że wydaje pełne gry i można grać w trybie przenośnym.
Z tego co widziałem switch jest podłączony do głównego telewizora w domu, więc chyba grają.

Poza tym jak kupiłem im switcha to 10-latek musiał cały dzień spędzić w szpitalu i sobie wziął tam do grania, dlatego kupiłem mu switcha lite, jakby młodszy protestował, a podobno nie był zadowolony, że starszy brat zabrał sobie switcha do szpitala.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

dla starszego props bo gra na klawiaturze, może zostanie programistą, albo chociaż front-endowcem

dla młodszego hejt, że pruje się o switcha jak brat jest w szpitalu, niezłe priorytety ma gówniak
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6882
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: mateko »

Konflikt interesów
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Rupert »

Ciekawe czy mlodzi są na tyle wrażliwi że czują zle jak zauważają że wujek ciec odmawia sobie jedzenia żeby mogli zagrać w gierki obstawiam że nie skoro 10 latek woli grać w fortnite z kolegami na pccie używając klawiatury
W sumie są dziecmi więc mogą mieć wyjebane, lygrys ty jesteś chory więc wiadomo że patrzysz na to w inny sposób ale twój brat który ciagle się sądzi i pracuje w norwegii i jego żona nie widzą nic złego w takim układzie?

poprawione dzięki użytkownikowi Moxxi

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

już pisałem ostatnio, że dzieciaki będą mieć w przyszłości niezłą traumę, jak się dowiedzą jaka była cena ich prezencików, które nie mają dla nich znaczenia, sam się nieraz za głowę łapię, ile czasu ojca czy wujka zmarnowałem na jakieś głupoty, które albo były mi niepotrzebne, albo sam bym je dał radę ogarnąć, na szczęście dawno już spłaciłem 300k za wychowanie
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Dopiero od roku im kupuje prezenty, więc nadrabiam.

Brat mi za każdym razem zwraca uwagę, że prezenty są za drogie, ale ja mam to gdzieś, bo chce by przynajmniej poznali gry dla mnie ważne.

Dodano po 1 minucie 10 sekundach:
Zremasterowaną trylogię GTA im nie kupię, zresztą 10-latkowi już mówiłem, że zagra w GTA, a potem kupi pistolet i będzie strzelał do ludzi na ulicy.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Rupert »

Czemu są ważne dla ciebie skoro nie grałeś w żadna z nich

poprawione dzięki użytkownikowi Moxxi

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Marki są dla mnie ważne, takie jak Zelda i Marian.
Po za tym lubię nintendo.

Switcha sobie pewnie w 2022 kupię, w tą sobotę by mi się przydał, bo będę siedział sam w pracy.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

lygrys pisze: 30 lis 2021, 17:33 że zagra w GTA, a potem kupi pistolet i będzie strzelał do ludzi na ulicy
xDD a ty robiłeś kiedyś QAP?
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Przecież mówię, to Bratankom dla żartu.
Ostatnio zmieniony 30 lis 2021, 18:14 przez lygrys, łącznie zmieniany 1 raz.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
pieschrodingera
Posty: 1238
Rejestracja: 03 wrz 2020, 3:00

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: pieschrodingera »

Lygra Ty masz jakąś dysleksję? Jeśli nie to z następnej wypłaty odłóż sobie 50 zł i kup słownik, bo trochę wstyd, że facet w Twoim wieku nie umie poprawnie utworzyć liczby mnogiej rzeczownika.
tbc
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Rupert »

Czemu kupujesz im gry ktore są dla ciebie ważne ( w które nie grales) zamiast tych w które chcą grać jak przytoczone GTA
To trochę jakbysbjednak robil prezent sobie skoro nie zwracasz na ich gust

poprawione dzięki użytkownikowi Moxxi

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
jajca
Posty: 9768
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:47

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: jajca »

Bingo, to trochę jak z ludźmi karmiącymi gołębie, wiedza ze to nie służy ich populacji ale robią to dla siebie bo czuja się lepiej z „dobrym” uczynkiem i tez nie karmią ptakow tym, co jest dla nich dobre i zdrowe tylko jakimś syfem po którym sraja na rzadko
lygrys pisze: 09 sty 2024, 4:25 walczę o to by jak najdłużej walczyć
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Rupert pisze: 30 lis 2021, 17:59 Czemu kupujesz im gry ktore są dla ciebie ważne ( w które nie grales) zamiast tych w które chcą grać jak przytoczone GTA
To trochę jakbysbjednak robil prezent sobie skoro nie zwracasz na ich gust

poprawione dzięki użytkownikowi Moxxi
Bo są za młodzi na GTA, ale słyszałem, że jakąś kontrole rodzicielską mają przy GTA.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 706
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: checollada »

To jest jakiś kosmos, gdybym nie znał forumingu i historii lygrysa od tylu lat, to pomyślałbym, że to jakieś nieudolne prowo. Ja jestem pojebany, każdy zakup analizuje dłużej lub krócej, sam rozważam od kilku tygodni switcha dla grania w pokemon/mario/zelda, bo dwóch pierwszych jestem fanem i mam nostalgię z dzieciństwa, a trzecie to pozycja kultowa. I żeby nie było, mam na to luźny hajs do rozjebania, a jednak trochę muszę przekonywać siebie, że serio chcę tego. A gościu nie je żeby kupić gówniarzom rzeczy, których tak na prawdę w sumie to nie chcą/nie potrzebują.

Gdybym nie wiedział, że jesteś chory to pomyślałbym pierdolnięty, a tak to mi tylko, tak po ludzku, czasami ciebie szkoda.
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1532
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: insane »

bratankowie licza na giftcarda do fortnite pod choinke, a znajda kolejne gierki z wasatym hydraulikiem :lol:
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4384
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: oyama »

kup im kamizelki taktyczne i pukawy tego typu

BLAZE STORM WYRZUTNIA KARABIN MASZYNOWY + DODATKI
Spoiler
Obrazek
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10026
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

checollada pisze: 30 lis 2021, 19:57 To jest jakiś kosmos, gdybym nie znał forumingu i historii lygrysa od tylu lat, to pomyślałbym, że to jakieś nieudolne prowo. Ja jestem pojebany, każdy zakup analizuje dłużej lub krócej, sam rozważam od kilku tygodni switcha dla grania w pokemon/mario/zelda, bo dwóch pierwszych jestem fanem i mam nostalgię z dzieciństwa, a trzecie to pozycja kultowa. I żeby nie było, mam na to luźny hajs do rozjebania, a jednak trochę muszę przekonywać siebie, że serio chcę tego. A gościu nie je żeby kupić gówniarzom rzeczy, których tak na prawdę w sumie to nie chcą/nie potrzebują.

Gdybym nie wiedział, że jesteś chory to pomyślałbym pierdolnięty, a tak to mi tylko, tak po ludzku, czasami ciebie szkoda.
gdybym nie kupował rzeczy do pracy to bym miał na jedzenie.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
checollada
Posty: 706
Rejestracja: 27 kwie 2019, 12:34

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: checollada »

No ale dzięki pracy masz w ogóle jakiekolwiek pieniądze i nie musisz zbierać żebrać na stacji :dunno:

Nie chce wchodzić w te dyskusje. Sam mam bratanków, mam też siostrzeńca, teraz to już dorośli ludzie i nie byłem obecny w ich życiu podczas dojrzewania, więc wiem, że mogą się w głowie pojawić takie pomysły jak u ciebie. Jednak u mnie wygrała myśl, że w pierwszej kolejności muszę zająć się sobą i swoją przyszłością, później będę myślał o innych. Nigdy ponad stan. No ale nie ma jednej recepty na jutro i spokój ducha, więc nie heatuje. Jeśli czujesz się lepiej dzięki temu, to co ktoś obcy będzie ci pierdolić jakieś kocopoły.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20649
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

Najlepszy prezent zrobisz im, jak sam sobie kupisz switcha i będziesz przychodzić do nich z własną konsolą i grać z nimi w gierki. Wtedy będziesz aktywnie brał udział w tym, będą widzieć, że samemu masz tę konsolę i grasz na niej, bo teraz tylko pasywnie kupujesz im gierki. A tak będziesz brał aktywny udział w tym i będziesz wujkiem-kolega zajawkowiczem gier, zamiast wujkiem-boomerem, który przynosi nowe gierki i w sumie tyle
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
ODPOWIEDZ