[Konsola] Nintendo Switch

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: fromage »

nie no w su,ie elo bo to chyba follow up do Wii kiedy tez zrobili jakis bowling czy tam boks ze trezeba sie poruszac, elo nintendo troche ma rynku markecie przejebaliscie z innymi opponentami ale ze to chociaz elo jestescie bo wii wyszlo b b dawno temu a znowu cos robita zeby sie uzytkownicy pporuszali/physical actvitiviti
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Luxair »

#1 pisze: 29 kwie 2021, 22:46 Ktoś poleci / odradzi ringfit? W ogóle czego się po tym można spodziewać?
Świetne jest, właśnie przechodzę cały story mode drugi raz!

Ale wiesz, to nie jest imprezowa gierka, to jest raczej lajtowa domowa siłownia dla tych co nie mają hantli czy kettli. Zajebywanie potworów, grindowanie statystyk/skilli, walki z bossami czynią te wszystkie przysiady, planki i biegi mniej nudnymi, ale odrobinę samozaparcia trzeba jednak mieć żeby codziennie tę godzinkę podusić.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: #1 »

Fest trza się naskakac w miejscu? Blok here i nie wiem czy sąsiadom się sufit na łeb nie spadnie
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

moze se ogarnij fitness boxing 2 na start, bo tam sama gra wystarczy, przetestujesz czy w ogole chcesz skakac przed telewizorem [tam jest samo cardio jak cos]
Obrazek
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Podano datę premiery Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2
https://www.nintendoswitch.pl/podano-da ... kfX4dwjTYQ

25 czerwca 2021!
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4039
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Luxair »

#1 pisze: 30 kwie 2021, 8:58 Fest trza się naskakac w miejscu? Blok here i nie wiem czy sąsiadom się sufit na łeb nie spadnie
No niestety jest dużo joggingu w miejscu, skoki od czasu do czasu - Mountain Climber, Side Step, Leg Raise.
https://www.ign.com/wikis/ring-fit-adve ... Fit_Skills

Ale widzę że jest też coś takiego jak Silent Mode (Quiet Mode?) gdzie skoki/biegi są zastępywane przysiadami i wysokim podnoszeniem kolan - nie próbowałem.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: miku »

Peyton pisze: 15 kwie 2021, 23:17 grają szanowni slizgawkowicze w Monster Hunter:Rise'a?
kupilem jakos z 4 tyg temu, bo byla super promka (bodajze 33 eur), ale do tej pory nie odpakowalem. Kiedys sprobowalem Monster Huntera na Wii i sie odbilem. Nadal ta gra jest tak bardzo beginner unfriendly? :D

Dzis tez dotarlo do mnie New Pokemon Snap i na razie fajna niezobowiązująca, wyczillowana gra.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

ktoś z wam gra w jakieś gry wykrywające ruch?
Są jakieś fajne alternatywy dla RingFita?

Dodano po 4 dniach 16 godzinach 59 minutach 25 sekundach:
eShopie Nintendo pojawił się kalkulator na Switcha za 36zł, który źle liczy.

Calculator [Switch]: Płakałem, jak grałem
Spoiler
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: phobos »

hahaha :lol: niech ludzie bez wykształcenia informatycznego zostaną przy klepaniu ładnych interfejsów, przecież o liczbach zmiennoprzecinkowych uczą max. na 2 roku, naprawdę się powinno to towarzystwo gonić jak najdalej, tu jest śmiechawa, ale co jak taki błąd się znajdzie w jakimś krytycznym systemie, np. napędu rakietowego lub chociażby w finansowym
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: miku »

goscie maja leb do biznesu. Zrobili kalkulator, dostali viralowy marketing, pewnie ladnie zarobili.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Grałem dzisiaj na Bowser's Fury na Nintendo Switchu w wersji przenośnej i raczej to nie jest dla mnie.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: miku »

Spoko bylo nawet Bowsers Fury, zebralem wszystkie cat stary, czy jak sie one tam nazywaly :p

A jak Super Mario 3D World regulare? :)
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Nie grałem, ale jak do nich znowu padnę to może sprawdzę, bo chcieli bym do nich jeździł częściej i z nimi grał w gierki.

Trochę mnie zdziwiło, że dla nich największą wartością Switcha jest możliwość grania w wersji mobilnej.
Podoba im się, że w każdej chwili z plecaka mogą wyciągnąć Switcha, pograć trochę i wrzucić do plecaka.

Dosłownie, tak robili, odpali, pograli trochę wyłączyli i za jakiś czas znowu odpalili by pograć trochę.

Dlatego będę planował po kupnie kilku klasyków, kupić gry, które gra się głównie wykorzystując czujniki ruchu.

Zaskoczyło mnie też, że znają Wii U, bo ich sąsiad ma to.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: fromage »

Czesc @lygrys, nie wiem czy grasz sam czy probojesz rodzinie dac swicza, ale powiem Ci tak ze od bardzo dawno lubilem robic bo po co placic,pierwsze co na mind thingy to bylo pirackie gre, pozniej pewnie multiplayer ale na to wyjebundo, a na trzecie to jak to na serio ESSA ELO 320 przerobic, fajnie ze ja wiedzialem co to switch, no wiedzialem ale nie uzytkowalem, kurcze robilem hehe takie jailbreaky na ps3 a pozniej na ps4 i pamietam mozna steama/linuxa odpalac na 4ce, i tak se dla beki odpalilem na jutubku co tam ten swicz jest w stanie zrobic ( it o serio tylko dlatego ze ty dales pare postow o tym) i po bardzo krotkim riserczu ci powem tak masz dwa OS, operational system? kurce nie wiem, wiem ze mozesz odaplic linux i android na switche, a ostatni to porpstu takie cos ze masz od PS1 gameboy i innych starych gierek, pokemony gameboy, takze wiesz ziom jesli ci nie zalezy na online play to rob to ziom ja to robilem dla ziomka ktory gra terz w atletico madrid o tak dla beki i se nawet sam pogralem hehe jail break pozdrawiam lygra
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Raport Bloomberg: Nintendo Switch Pro pojawi się we wrześniu w cenie powyżej 299 USD
Nintendo rzekomo planuje rozpocząć montaż nowego, ulepszonego Nintendo Switch Pro…

27 maja 2021
https://www.nintendoswitch.pl/raport-bl ... j-299-usd/

jeżeli na E3, 11 i 12 czerwca to Nintendo potwierdzi, to już wiem co sobie kupię na urodziny, które mam właśnie we wrześniu.
Tak czy inaczej muszę kupić switcha, bo jestem mega fanem kartridżów i to w pewien sposób spełnienie moich marzeń z dzieciństwa, kiedy nie było mnie stać na produkty Nintendo czy Segi.

Nowa gra Sonic 3D, remaster Sonic Colours oraz Sonic Origins ogłoszone na Nintendo Switch!
Dzisiejszego dnia firma SEGA zaprezentowała szereg produkcji z niebieskim jeżem…
https://www.nintendoswitch.pl/nowa-gra- ... do-switch/

Dla mnie bomba.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Nintendo Direct | E3 2021


Jutro o 18:00 startuje.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
pwk
Posty: 243
Rejestracja: 12 cze 2021, 3:21
Lokalizacja: The Zone 6 Trap House

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: pwk »

czekam opór, NIntendo najlepsze gry robi, a Switch to świetna konsola, oby jakąś dobrą bombą wjechali, jakieś totalnie nowe Mario mi się marzy
https://www.last.fm/pl/user/pawlikwrk

""jebać opio", bo tak powiedział mi Zioło
miało być wesoło, a tu skręty i zamknięte koło"
sydemon
Posty: 158
Rejestracja: 08 maja 2019, 10:32

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: sydemon »

Czekam głównie na jakieś informacje odnośnie Metroid Prime 4, sequela Zeldy. Może coś przygotują na jakośtam rocznice metroida. Na jakieś gry AAA nie czekam, bo te porty są raczej złej jakości. No i Switch Pro.
Moje typy, że pokażą dziś to: coś do Animal Crossing, może wymęczą coś do smash bros, port tony hawk, gameplay z diablo 2, coś z bayonetta 3, może przeproszą za nowe poksy i powiedzą, że więcej czasu na nie potrzebują, jakieś info odnośnie no more heroes 3, i info, że nowe 50letnie giereczki wchodzą do switch online.
Awatar użytkownika
pwk
Posty: 243
Rejestracja: 12 cze 2021, 3:21
Lokalizacja: The Zone 6 Trap House

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: pwk »

coś ze Smashem jest chyba na każdej konferencji, więc bym się zdziwił jakby nie było :D

Zelda mnie przerasta, choć grając jakieś dwie godziny rozumiem jak najbardziej tak wysokie oceny i stwierdzenia, że to jedna z lepszych gier ever.
na Metroida już z dwa lata ludzie czekają, więc może coś w końcu. Jak pisałem liczę na nowe Mario, najlepiej tak dobre jak Odyssey.

a porty z Wii U są akurat świetnej jakości, miałeś jakieś bugi, glitche, spadki fps-ów? ja nigdy, do tego przy wypuszczeniu rzadko kiedy jakieś patche dają, bo nie trzeba. takie Super Mario Bros U Deluxe do dziś ma wersję 1.0.0 i śmiga bez żadnych błędów (przeszedłem podstawkę na 100%, ale te dodatkowe levele są za mocne i raczej tego już nie przejdę)
https://www.last.fm/pl/user/pawlikwrk

""jebać opio", bo tak powiedział mi Zioło
miało być wesoło, a tu skręty i zamknięte koło"
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9918
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Czekam na ogłoszenie Mario Kart 9, który będzie napisany pod switcha pro i jestem ciekaw czy jakieś GTA pojawi się w końcu na switchu, bo LA Noire wyglądało całkiem nieźle.

Mam nadzieje, że dotychczasowe gry na switcha będą chodzić też na switchu pro, nie chodzi mi żeby były w 4K, bo w to wątpię, ale żeby nie trzeba było nagle tych samych gier kupować w nowej wersji.
Jestem ciekaw czy nowy switch pro będzie miał ekran OLEDowy.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ