[Konsola] Nintendo Switch

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
pwk
Posty: 243
Rejestracja: 12 cze 2021, 3:21
Lokalizacja: The Zone 6 Trap House

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: pwk »

jak już tak na bogato lecisz to kup jeszcze pady Gamecube Pro od Hori, takie ulepszone pady od Gacka, strasznie wygodnie się nimi gra w Smasha, normalne pady jakby nie pasują do tej gry :lol: kup im jakieś Mario platformowe, to najnowsze jest nawet na czterech graczy, Super Mario Bros U Deluxe tak samo, a świetne gry, a jak się wkręcą w Mario to będą mieli w co grać latami
https://www.last.fm/pl/user/pawlikwrk

""jebać opio", bo tak powiedział mi Zioło
miało być wesoło, a tu skręty i zamknięte koło"
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10008
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Z Serii Mario ode mnie mają

Super Mario 3D World + Bowser's Fury
Super Mario Odyssey
Luigi's Mansion 3
Mario Kart 8 Deluxe

Jeżeli chodzi o resztę na grudniowe prezenty to się zobaczy, na pewno priorytetem będzie walizka na wszystko ze Switcha, pro pady i joy-cony, Splatoon 2 i 3, Super Smash Bros. Ultimate i Mario Party oraz Mario Party Superstars.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

jak tak dalej bedziesz dokupowal to walizka turystyczna z kółkami potrzebna będzie

przy Luigi's Mansion 3 bawie sie chyba lepiej niz przy Mario Odyssey, az ogram chyba to co wyszło na 3DS
Obrazek
Awatar użytkownika
pwk
Posty: 243
Rejestracja: 12 cze 2021, 3:21
Lokalizacja: The Zone 6 Trap House

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: pwk »

mi został ostatni boss w Luim, muszę się kiedyś wziąć i dokończyć. Zajebista gra, z oryginalnymi mechanikami i stylem grania, zresztą jak to u Nintendo zazwyczaj.
a Odyssey muszę kupić jeszcze raz, bo miałem niemieckie pudełko to po przejściu i odkryciu iluś tam jeszcze bonusów sprzedałem, a pewnie z 60% gry zrobiłem dopiero i tak.
https://www.last.fm/pl/user/pawlikwrk

""jebać opio", bo tak powiedział mi Zioło
miało być wesoło, a tu skręty i zamknięte koło"
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

najgorzej w mario golf speed golf jest tylko na 4 osoby online, a nie przy splitscreenie, smutlem w chuj
Obrazek
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1007
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: miku »

@Cz4rny1337 naprawde? ;/ beznadzieja. Sledzilem recenzje i jako mi to umknelo. Ale ogolnie obraz gry wyglada tak z recenzji co ogladalem: gra super, ale bardzo malo contentu. ;/
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

no z tego co czytam to splitscreen tylko na 2 osoby maksymalnie na 1 konsoli, a liczylem ze moze to zastapic mario kart np.
Obrazek
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4372
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: oyama »

jakie gry warto miec na switchu? wczesniej sie zastanawialem jeszcze nad PS5, ale chyba lepiej przenosna konsolke wziac i miec na wyjazdy

Zelde widzialem
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1390
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: #1 »

Było chwilę temu. Mario Odyssey #1
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10008
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

oyama pisze: 26 cze 2021, 21:46 jakie gry warto miec na switchu? wczesniej sie zastanawialem jeszcze nad PS5, ale chyba lepiej przenosna konsolke wziac i miec na wyjazdy

Zelde widzialem
Nie opłaca się brać PS5 przez jakiś czas, to już lepiej XBOXa kupić.
Każdy recenzent mówi, że PS% to jest sprzęt dla fanatyków Playstation, bo za bardzo nie ma w co grać, a studia nie wiedzą jeszcze jak pisać gdy na tą konsolę.

W co grać na Switchu?
Zależy jakie gry Ciebie interesują?
Na pewno Zeldę, Na pewno gry z Mario, Splatoon jak lubisz strzelanki i Animal Crossing jest takim hitem, że na pewno warto sprawdzić, jakieś gdy ruchowe.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4372
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: oyama »

@lygrys najbardziej przemawiaja do mnie gry typu Zelda, Stardew Valley lub jakies Pokemony. Mocny vibe pegasusowy i idzie wtedy poczuc nostalgie

do samego Switcha przekonuje mnie wlasnie brak gier na PS5, slaby dostep do czystej konsoli lub zestawu z pozycjami, ktore by mnie interesowaly. Mam juz XO w domu, kiedys tez posiadalem PSP i raczej jestem graczem niedzielnym
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10008
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Wszyscy którzy ogarniają sprawy technologiczne z konsolami, zawsze mówią, że przez rok, dwa nie opłaca się ich kupować, bo nie ma w co grać i programiści dopiero się uczą jak pisać gry na nowy sprzęt.

Switch mnie też kupił powrotem do kartridżów oraz tym, że gry na tą konsole wychodzą pełne.
Nie znoszę gier na nośnikach CD, a wypożyczanie gier online też o mnie nie trafia, bo lubię posiadać gry w jakiejś tam formie.

Poza tym Nintendo w grach zawsze stawiało na innowacyjną mechanikę, a nie fabułę, dlatego w te ich infantylne tytułu grają nie tylko dzieci, ale też i dorośli.

Dlatego gry na Nintendo są bardzo wysoko oceniane, a The Legend Of Zelda: Breath of the Wild na 10/10.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
pwk
Posty: 243
Rejestracja: 12 cze 2021, 3:21
Lokalizacja: The Zone 6 Trap House

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: pwk »

oyama pisze: 26 cze 2021, 21:46 jakie gry warto miec na switchu? wczesniej sie zastanawialem jeszcze nad PS5, ale chyba lepiej przenosna konsolke wziac i miec na wyjazdy

Zelde widzialem
Mario Odyssey koniecznie
poza masz dwie Zeldy, druga to kozacki remake części z GB, Mario Paper zajebiste, lekko jRPG, z dobrym humorem, Luigi's Mansion 3, Mario Kart, Mario Party, Mario Tennis, Animal Crossing, Super Smash Bros, Bayonetta, Super Mario 3D World, Super Mario Maker 2, Donkey Kong Country: TF, dwie części Kupemonów, tzn. dwa razy dwa, pewnie coś pominąłem, ale ogólnie większość gier od Nintendo jest zawsze dopracowana i pomysłowa, nie będziesz znudzony.
https://www.last.fm/pl/user/pawlikwrk

""jebać opio", bo tak powiedział mi Zioło
miało być wesoło, a tu skręty i zamknięte koło"
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4372
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: oyama »

koniecznie posprawdzam, dzieki za propozycje panowie. Teraz tylko podjac decyzje czy lepiej wziac lite, czy zwyklego switcha. Ale czas na zastanowienie mam do listopada
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
pwk
Posty: 243
Rejestracja: 12 cze 2021, 3:21
Lokalizacja: The Zone 6 Trap House

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: pwk »

nawet nie bierz pod uwagi tego lite'a, jest niewiele tańszy, a stracisz połowę funkcjonalności, serio, nie zastanawiaj się nawet
https://www.last.fm/pl/user/pawlikwrk

""jebać opio", bo tak powiedział mi Zioło
miało być wesoło, a tu skręty i zamknięte koło"
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 91
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:23

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: makaron »

Sky:Children of the Light za darmo na switcha, gra twórców świetnego journey
https://www.nintendo.co.uk/Games/Ninten ... 42945.html
Awatar użytkownika
insane
Posty: 1521
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: insane »

@oyama bierz zwyklego, karte sd 128gb/256gb (zeby nie zabraklo miejsca na indyki) i bedziesz zadowolony.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

co prawda rzadko uzywam zadockowanego switcha sam - ale dla samego mario kart ze znajomymi warto brac zwyklego + wiekszy ekran + z casem od skull& &grip wygodnie sie trzyma

takze tez bym dorzucil do zwyklego [co oczywiscie nie zmienia faktu, ze cena w stosunku do bebechow tego sprzetu jest nieproporcjonalna xD]
Obrazek
Awatar użytkownika
pwk
Posty: 243
Rejestracja: 12 cze 2021, 3:21
Lokalizacja: The Zone 6 Trap House

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: pwk »

2021, a ludzie dalej cisną bekę, że Nintendo ma zacofany sprzęt względem konkurencji. za 10 odkryją, że mimo wszystko tak wymyślili sobie styl graficzny gier, plus większość jest strasznie grywalna, że może to nie było tak bardzo nieopłacalne
jak ten Xbox Series S jest podobny cenowo, to a) nie ma kurwa napędu, lol, 2) te gry mogą naskoczyć tym exom od NIntendo
https://www.last.fm/pl/user/pawlikwrk

""jebać opio", bo tak powiedział mi Zioło
miało być wesoło, a tu skręty i zamknięte koło"
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10008
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

oyama pisze: 30 cze 2021, 19:58 koniecznie posprawdzam, dzieki za propozycje panowie. Teraz tylko podjac decyzje czy lepiej wziac lite, czy zwyklego switcha. Ale czas na zastanowienie mam do listopada
Jak nie masz zwykłego switcha to nie ma sensu brać lite, bo będziesz skazany tylko na grę w trybie przenośnym.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ