[Konsola] Nintendo Switch

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Sidd »

Dawać rimejki Sinnoh i wirtualną konsolę na stare i nara
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: piernikowyskoczek »

@lygrys https://www.thegamer.com/every-nintendo ... ible-lite/ tu masz listę, 3 ostatnie tytuły to te, w które działają, ale według autora artykułu bardzo niewygodnie gra się na wersji LITE
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Sidd »

Nintendo udało się dzisiaj mnie nie zawieść, to już coś :bowdown: :bowdown:
PS: gdzie wirtualna konsola chuje
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Piters »

Opłaca się teraz kupować Switcha? Myślałem najpierw żeby wziąć PS5, ale lubie ten japoński styl gierek i w sumie myślałem, żeby jednak Switcha wziąć bo jest kilka

Tylko nie wiem, może opłaca się np poczekać miesiąc albo coś pod względem cen lub coś
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Lidwin »

Ceny szybko się nie zmienią, nini trzyma zawsze cenę i szybko się to nie zmieni. Jakbym miał wybierać ps5 vs switch to bez dyskusji wziąłbym ps5. Możesz tez sobie zrobić w tych pieniążkach zestaw Xbox series S + Nintendo switch lite + ps4 i masz wszystko co potrzebne na najbliższe 2 lata
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Piters »

tzn. mam ps4 więc nie wiem po prostu czy jest sens już się przesiadać czy może wziąć se na razie switcha i np. za 1 - 1,5 roku na ps5 wtedy

I tak chyba zrobie, tylko myślałem że może jakie promki na Switcha będą :D
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: miku »

ja na ten moment nigdy bym nie bral PS5. totalnie bez sensu, bierz switcha. Na Switchu masz juz mase gierek (i prawie same exy), na PS5 na ten moment nic nie ma, sens kupna PS5 bedzie dopiero za rok, dwa lata.
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Piters »

No tak do mnie dotarło jak hype zaczął przechodzić. Dlatego powine sobie switcha juz teraz jakos pewnie, dzięki :D

Dodano po 1 dniu 5 godzinach 20 minutach 3 sekundach:
Zamówiłem, mam już kilka tytułów ciekawych, ale zapytam

Co must have do ogrania poza Zeldą?
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 91
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:23

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: makaron »

super mario odyssey
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Lidwin »

Potwierdzam, Odyssey piękna gra Makaron mnie namówił i nie żałuje. Tak samo Mario Kart albo 3D World które teraz wyszło będą super. Ja po zakupie switcha napalony na zelde bardzo szybko się nią zraziłem. Mariany są dla mnie kilka półek wyżej jeśli chodzi o zabawę.
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Od paru dni nakręciłem się na Nintendo Switcha i chyba się skuszę, odłożę tysiaka w marcu i kwietniu - już nawet obliczyłem, że na jedzenie mi starczy jak przytnę kupowanie ciuchów i innych pierdoł.

Przekonało mnie to, że to konsola zarówno przenośna jak i stacjonarna oraz gry są pełne na kartridżach.

Poza tym Zeldy, Luigi's Mason 3, Super Mario Odyssey, Super Mario 3D World czy Mario Kart 8 Deluxe tak wyglądają dobrze, że czuje jakby coś fajnego mnie omijało.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 91
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:23

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: makaron »

no ja jeszcze uwielbiam super mario maker 2 bo oferuje nielimitowaną liczbę leveli a lubię bardzo sobie poskakać tym wąsatym wariatem. aha i przypomniało mi się że link's awakening to też pozycja obowiązkowa.
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

W tym roku ma się pojawić nowa Zelda gdzie będzie można użyć jednego joy-cona jako miecza a drugiego jako tarczy.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Ema
Posty: 581
Rejestracja: 16 maja 2019, 23:19

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Ema »

tez sie troche podjaralem tym switchem, fanem przenośnych konsolek byłem od zawsze( game boy luv forever) tylko tak rozkminiam czy ja nie jestem za stary na to, kupie i bedzie lezec i sie kurzyć, bo braknie czasu na granie :neutral:
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 9919
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: lygrys »

Switcha najlepiej kupić jak ma się dzieci, bo joy cony mają czujniki ruchu, więc dają dużo możliwości, co jest aktualnie bardzo cenne kiedy szkoły są zamknięte.

W Nintendo zawsze fajne było to, że oni gry robili i robią pod kontem rozwiązań technologicznych.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
insane
Posty: 1483
Rejestracja: 23 kwie 2019, 10:50

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: insane »

przy wymienianiu zalet switcha warto wspomniec o tym, ze jest to najlepsza platforma do ogrywania indykow
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Piters »

Nigdy jakos nie byłem fanem Mario (oprócz Luigi's Mansion bo jestem fanem i mam w kolejce), ale w sumie fajnie te wygląda, dzięki
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Cz4rny1337 »

A przepraszam czy to słynne cfw pozwala na korzystanie z padów od ps4 bez żadnych przejściówek???
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: Piters »

Zacząłem grać w Zeldę, ale troche nie kupuję tej gry. WIem, że największą zaletą jest dowolna eksploracja, ale co mam eksplorować? Tylko wieże, shriny, zbierać seedy? W takim Genshin Impact, który jest uznawany za żżynkę BOTW (z czym się nie zgadzam, chociaż ofc od razu widać że powineli kilka mechanik) na każdym kroku coś mnie czekało, po dotarciu do jednego miejsca od razu widziałem kolejne, które mnie ciekawiło, a tu latam po tej mapie i tak naprawdę jest ona pusta. Lać się z mobami też mi się nie chce, bo w sumie nie dropią nic potrzebnego. Myślę, że pograłem z 8h, może omijam jakiś ważny element zapierdalania po mapie czy to po prostu nie dla mnie?
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
bronek
Posty: 1411
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:17
Lokalizacja: エッグヘッド

Re: [Konsola] Nintendo Switch

Post autor: bronek »

@Piters Jezeli jestes jeszcze w tym poczatkowym miejscu gdzie robisz misje dla tego tajemniczego dziadka to faktycznie, lekka zmula. Ale pozniej jest tylko lepiej, i powoli kazda rzecz do czegos sie przydaje, jest pelno roznych mechanik przeciwnikow, dostajesz pare gadzetow ktore sprawiaja ze wiele zagadek mozesz rozwiazac paroma roznymi sposobami. Faktem jest ze z lokacji do innej lokacji sie przechodzi czasami dlugo, ale zawsze jest cos do roboty imo, i sie to rozkreca w miare grania.

Tak wiec polecalbym cierpliwosc i dojscie do paru lokacji, porobienie paru misji pobocznych i powalczenie z roznymi stworami ;)

Dodano po 2 minutach 40 sekundach:
Imo kluczowe jest to aby wyjsc z tej pierwszej lokacji, bo to jest tylko taki samouczek/tutorial tak naprawde, dopiero pozniej sie to wszystko rozkreca
Ofiary slizgawkowego stalkera: mama swna, kitty, 2 dziewczyny z ktorymi randkowal badman
ODPOWIEDZ