Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Cz4rny1337 »

Uwaga, post tylko dla ludzi tolerujacych japonszczyzne xD

Slyszeliscie o Genshin Impact???? Ja wczoraj przeczytałem i jestem podjarany xD. Mianowicie:
- Stylistycznie i graficznie i w niektórych mechanikach harda podjeba Zeldy + postacie rodem z anime czy mangi
- wielkie otwarty swiat, fabula [calkiem dobra ponoc], questy poboczne, mozliwosc eksploracji wspinania sie wszedzie
- jest to gra mobilna... ale wydana tez na PC i PS4 i absolutnie nie wygląda na mobilna...
- ... ale jest gra typu gacha i zawiera mechaniki gier mobilnych [te wszystkie uzalzeniajace]
- ogolnie to taki action rpg, sie biega, bije mobki, eksploruje, szuka rzeczy, walczy z bossami
- system levelowania postaci, broni, blablabla
- ogolnie kieruje sie jednoczesnie 4 bohaterami ktorych mozna przelaczyc w kazdej chwili - kazdy bohater ma inny zywiol glowny i te zywioly mozna laczacyc i wykorzystywac w trakcie eksploracji towartego swiata [np. zeby przejsc po wodzie mozna ja zamrozic, ogniem mozna spalic tarcze przeciwnika, ale jak np na plonacego rpzeciwnika uzyjemy skilla wodnego... to go ugasimy i zniwelujemy swoj atak etcetc]
- coop do 4 graczy ale bardziej jako dodatek niz glowna mechanika

no i calosc jest f2p xD

ogolnie finalnie ta gra sprowadzi sie do full grindu i rozczarowan [bo to gacha, wiecie, system otwierania skrzynek za hajs, totalny hazard i ciezko jako f2p zdobyc najmocniejsze postacie], no ale ja to lubie xD.


Wiec to jest darmowa gra single player z elementami gier mobilnych i gacha i w ogole fazka

jakies filmiki gdzie od razu tlumacza co jest piec:
https://www.youtube.com/watch?v=xS-LL0C ... el=MMOByte
https://www.youtube.com/watch?v=O0qfYx_Xqt4
reddit: https://www.reddit.com/r/Genshin_Impact/

ogolnie premiera pod koniec tego miesiaca na PC, mobile, PS4 - PC/mobile maja crosssave [co jest kurwa kozak, bo wiecie to troche gra mobilna, wiec premiuje codziennie logowanie sie, z drugiej strony moj telefon tez tego nie uciagnie], ps4 ma crossplay ale nie ma crosssave bo sony to zjeby

moja dusza mangozjeba nie moze sie doczekac, bo wszyscy chwala uzalezniajacy loop

Zakładam temat bo to w sumie gra-serwis i dużo się bedize zmieniać

Biegam sobie jest w pytke ale wydajność na zwykłym ps4 to żart, nie da się wytłumaczyć czemu gra na telefonie ma 60fps a na ps4 się zacina XD

Dodatkowo lojalnie ostrzegam, ze mimo iż cały content można ukończyć darmowymi postaciami raczej to jak jakaś z płatnych nam się spodoba to system gacha jest złodziejski w chuj, bo:

Tylko należy ostrzec wszystkich chętnych, że jest to gra typu GACHA - co za tym idzie, typowy nieprzyzwyczajony gracz powie, że jest to PAY2WIN i oszustwo!!!11

W sensie, postacie, którymi się gra [a party to 4 postacie] wypadają z losowych "kulek", a niestety Chińczycy to chuje i drop rate jest niezwykle niski [dramatycznie wrecz na tle innych gier tego typu] + mało waluty do rollowania otrzymujesz za darmo z gry. Na dodatek, potrzebujesz duplikatów, żeby wymaksować postać.

Jest tak, ze po iluś nieudanych losach masz gwarantowane otrzymanie postaci (sa czasami takie eventy ze dana postac 5 gwiazdkowa ma zwiekszona szanse zeby wypasc z danego "bannera") - konkretnie po 180 "pullach" - które kosztują 28800 kryształów, czyli tak pi razy drzwi 2100~ zł po dzisiejszych cenach

Wiadomo, że może wypaść postać 5 gwiazdkowa wcześniej, ale podałem najgorszy możliwy scenariusz.

A potem jak ją chcesz wymaksować to potrzeba kopii xD

Z gry to uzbierać można na gwarantowaną 5* w pół roku codziennej gry [xD] [można kupić abonament 23 zł miesiecznie i wtedy ten czas to 3 miesiace]

No ale ogólnie nie jest to p2w, bo póki co nie ma pvp, ani żadnych rankingów, całość można ukończyć postaciami które dostaniemy gratis, ale no trzeba mieć świadomość jak to wygląda

Wolam pytających/grających
@Piters @Rupert
@MicBar
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Piters »

Mi się mega spodobało z opisów mimo oczywistych minusów gier mobilnych. Wszedłem dzisiaj na 20 minut na plejce (nie zacinało mi się jakby co) no i grafika śliczniutka, o grze i fabule się nie będę wypowiadał na razie no bo wprowadzenie, ale nie jest jednym z tych które mnie wkurwia od samego początku tylko chciało mi się nim iść i poznawać świat

Także wstępny props, jak będę miał więcej czasu to mam nadzieje że będę mógł więcej pograć i bardziej się wypowiedzieć, bo moje klimaty idealnie
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Rupert »

UID 701078608 gram dziś do 24 więc można pobiegać sb

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Piters »

Dla mnie ta gierka jest przecudowna :oops: W ogóle nie czuje się zmuszany do wywalania hajsu, świat exploruje się z wielką przyjemnością i dzisiaj się kapnąłem że grałem chyba 3h i nic questow nie robiłem, tylko se smigałem. A same questy są mega fajne, fabuła mimo czasami braków (przy jednym quescie typ sie właśnie obudził ze snu chyba 300 letniego bo byl zamrozony i dobra chuj tam stary, cho zobacz jak konkurs gotowania jest :lol: ) i tak dla mnie wciągająca. System walki mi się podoba, chociaż nie jestem fanem tej zamiany postaci. Mam 15 poziom, własnie se rozwijam postacie powyżej 20 levela, jest w pyte. W szoku, że to darmowe, mam nadzieje że potem nie przypierdolą wymaganych mikropłatności, chociaż mógłbym płacić jakiś abonament z 2 dychy na miecha jakby to pozwalało grać normalnie, już bez przesady że za darmo wszystko bedę brał
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Cz4rny1337 »

(przy jednym quescie typ sie właśnie obudził ze snu chyba 300 letniego bo byl zamrozony i dobra chuj tam stary, cho zobacz jak konkurs gotowania jest :lol: )
klasyczna Japonia xD

w ogole to prawda z tym, ze nie da sie skupic na glownym quescie xD caly czas jest cos ciekawego na horyzoncie i tam dreptam

Co do abonamentu to jest obecnie juz abonament za jakies 21 zl ktory daje Ci codziennie walute premium, ale MUSISZ sie zalogowac zeby odebrac, o ile na mobile to nie problem to konsola jednak trzeba pamietac zeby odpalic gre i odebrac bonus [w skrocie daje tyle waluty ze zebranie przy ogromnym pechu na postac 5* z 6 miesiecy~ skraca sie do 3~]

ponoc obecnie sciana to 30 lvl adventure [czy 32], potem juz robi sie na tyle trudno ze wypada ladowac kesz
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Piters »

No to zobaczę z tym płaceniem jak tam dobije i poczytam, ten abonament mógłbym płacić, ale już mikropłatności średnio
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5577
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: koniec »

w tej gierce jest się raczej zmuszonym grać jakimiś czarodziejkami księżyca itp? Bo koncept gierki wydaje się ciekawy i bym sprawdził ale trochę mnie odrzuca otoczka chińskich bajek i trochę dziwnie bym się czuł biegając po świecie jakąś półnagą lochą
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Cz4rny1337 »

Są chłopcy ale wyglądają jak lochy
Obrazek
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

fakt, jak zobaczylem Ventiego to się kurwa zastanawiałem na początku :lol: Pobrałem parę dni temu i jaranko. Póki co gram solo, mam 17 adv. Na początku nie kminiłem jak pisaliście, że steruje się 4 postaciami(nie ogladałem żadnych gameplayów), ale jak zagrałem to skminiłem i bardzo lubię takie coś, łączenie combosów między bohaterami :oops:
kodzik na gemsy logując się na stronie GENSHINZHB30
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Piters »

Ja se dalej gram, chociaż przez prawie 2 tygodnie nie grałem bo miałem problemy z PSN, a support kurwa nie ogarniał, ale jest w pyte. Na razie AR32, zobaczymy jak będzie dalej bo faktycznie zaczyna być ciężko z rozwojem przez te jebane resiny ograniczone
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1089
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Drmz »

No i jak tam gra ktoś w to jeszcze? Jak wrażenia po czasie? Bo pograłem chwilę na telefonie i podjarany ściągam na plejke właśnie
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4580
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Groszek »

Grałem trochę wbilem ponad 30 lvl i przestałem, ale odblokowali ostatnio jakieś misję na tej górze, muszę wrócić jak na gra na tel to jest super. W sumie przestałem grac bo się zaczął ten zjebany grind, ale po przechodzę nowe misję i Elo
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1089
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Drmz »

Chujnia, że nie ma cross-save z PS4 jednak. Ale wbiłem tylko 10lvl turysty na androidzie, więc to chwilę powinno zająć cnie :dunno:
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Piters »

Ja gram normalnie, trochę mniej ale gram, zara AR50 wleci. Z czasem to takie grindowanie ograniczone resinem, ale w sumie fabularnych rzeczy, różnych puzzli itd itp i tak było w chuj, ja po prostu sporo grałem. Ostatnio dodatkowo zwiększyli natężenie eventów to w sumie sam się nie wyrabiam, żeby wszystko tam pozakańczać
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: con shonery »

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Cz4rny1337 »

dalej chodzi na ps4 jak gowno???
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Piters »

Tak

znaki
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10014
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: lygrys »

Próbowałem namówić 10 letniego Bratanka by sprawdził Genshin Impact, ale on nie był zainteresowany, bo jego rówieśnicy grają głównie w Fortnite'a/
Może jak mu kupię grę The Legend of Zelda: Breath of the Wild i ją trochę ogra, to się przekona.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Cz4rny1337 »

mordo, juz to pisalem i zpaewne znow olejesz - nie odaplaj kruwa dizecku Genshin Impact bo to gra skonsutrowana do wysysania pieniędzy z portfela rodziców, czaisz

i to w sposób agresywny
Obrazek
Awatar użytkownika
lygrys
Posty: 10014
Rejestracja: 15 sty 2020, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk - Wrzeszcz Górny

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: lygrys »

Serio? To już nic mu nie będę mówił o tej grze.
+48 22 29 22 597
www.aborcjabezgranic.pl
Jak mnie nie ma na forum, to od was odpoczywam.
ODPOWIEDZ