Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Piters »

no na tym w chuj floty idzie przewalić
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Piters »

Jak ktoś pykał na początku i mu się podobało, ale przestał przez brak zawartości to dzisiaj wjechało rozszerzenie z nowym regionem jbc
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
xou
Posty: 275
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:34

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: xou »

można grać tylko f2p bez zamiaru kupowania czegokolwiek kiedykolwiek i mieć funu na długi czas? czy w pewnym momencie dochodzi się do ściany, że już nie ma co robić i wykup skrzynkę albo grinduj przez 100h to odblokujesz jakiś nowy content?

kupiłem sobie pada przyczepianego do komórki, w chuj wygodne, i szukam czegoś fajnego do pogrania
Obrazek
ソロで帰る道すがら
挨拶さえもできないさ
待っても去っても変わらない
そうだ! これからだぜ?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Cz4rny1337 »

zależy jak silne jest Twoje fomo
Obrazek
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Genshin Impact [PC/PS4/Android/iOS] [za darmo]

Post autor: Piters »

Można, za hajs masz jedynie postacie, bronie i skórki (no plus mozesz se energie odnowić potrzebną do farmienia, ale za hajs i tak możesz to zrobić chyba z 2x dziennie, więc jeden chuj praktycznie, a farmienie to głównie kwestia endgamu i tak). Open world jest dosyć łatwy i idzie przejść wszystkim jak się chociaż minimalnie ogarnia systemy, a w endgamie w sumie i tak prawie najsilniejszy jest obecnie team z postaci, które każdy będzie miał prędzej czy później. Da się go też pewnie przejść podstawowym teamem, ale to już gruszby poziom trudności. Zawartości, wliczając pełną eksploracje mapy (co jest główną siłą gierki i samo się robi) to 150h jak widzę po howlongtobeat (+ eventy, które są co chwile i patche co 6 tygodni coś tam dodające)

A no i nowe postacie co wychodzą raczej nie są powercreepem (wszystkie od lutego mają podobny potencjał), więc jak się coś trafi fajnego to też nie jest tak, że zara do endgamu sie nie bedzie nadawać
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ