[RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1437
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

[RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: Fleming »

Spoiler
Prawdopodobnie uniwersum w końcu doczeka się naprawdę dobrej gry. Osobiści mega się jaram, bo nie ma dobrej gierki z HP (chociaż szczególnie 2 to gra mojego dzieciństwa). Czeka ktoś na ślizgawce oprócz mnie?
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: lambiczi »

O kurcze, ale bym pograł w dobrą grę w świecie HP :oops:
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: niuhniuh »

Czekałem od dzieciaka i czekam dalej. Kiedyś zagrywałem się w 1 2 i 3. Fajnie, że czasy przed Harrym Potterem, mogą sobie trochę pofantazjować jeżeli chodzi o uniwersum.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: daveyo »

Pierwsze części były wspaniałe i miło je wspominam, nawet pamiętam taką gierkę na telefonie, też była bardzo fajna. :lol: bardzo mocno czekam na nową odsłonę i pokładam w niej duże nadzieje, to uniwersum zasługuje na jakąś konkretną giereczkę.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: zemsta1kadluba »

Fleming pisze: 17 wrz 2020, 13:33 uniwersum w końcu doczeka się naprawdę dobrej gry
przecież były już mistrzostwa świata w quidditch
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: oldschool »

I co uważasz je za naprawdę dobrą grę? Przecież to była gra kierowana do dzieciaków, ze skopanie niskim poziomem trudności.
Rossi
Posty: 652
Rejestracja: 25 kwie 2019, 14:43

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: Rossi »

strasznie gównianie ten trailer wygląda, przede wszystkim graficznie
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: oldschool »

Ja nie wiem czego wy oczekujecie naprawdę po tej grafice. Od wczoraj tylko głosy gówniana grafika jak na PS4. Rozumiem jeszcze żeby ktoś napisał, że wygląda przeciętnie, albo, że spodziewał się więcej. Gównianie to wygląda grafika remaku Prince of Persia
Spoiler
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: daveyo »

Ludzie chcą chyba doprowadzić do tego żeby gry wyglądały jak filmy albo jak realne życie co kompletnie zabiłoby samą ideę gamingu. Osobiście nie chciałbym czegoś takiego.

Przecież taka grafika jaka jest aktualnie dostępna nie jest brzydka, jest piękna, ale ludzie oczekuję nie wiadomo czego.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: MoTyW »

Interesujące. W stareńkie gierki z numerami 1-2-3 się zagrywałem za małolata i choć Harry Potter nigdy nie był moim ulubionym uniwersum, książki i filmy pochłaniałem szybko.

Myślę, że porządne RPG w świecie HP jest w stanie przyciągnąć przed ekrany wielu graczy. Szkoda, że jak na razie nie wiadomo nic więcej... No i beczka z animacji przycinających się w trailerze.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: Bolo »

levioooosaaaaaaaah
Spoiler
Obrazek
czekam oczywiscie i mam nadzieje ze tego nie spierdolą bo chce nakurwiać avada kadavry w lamusów.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: niuhniuh »

W sumie to ciekawy temat poruszyłeś z tą Avada Kedavrą. Na bank nie będzie można zabijać uczniów i kadry nauczycielskiej (co mam nadzieję jest dla was zrozumiałe jebani zwyrodnialcy), ale jakieś łachudry, bandytów, to czemu nie? Czy może jednak ze względu na pierwotny target uniwersum dadzą nam jedynie jakieś ogłuszające zaklęcia? Z drugiej strony - późniejsze części już nie bały się przemocy ani śmierci :dunno:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: oldschool »

Oby nie poszli w tym kierunku. Przecież to by zrobiło z gry strzelankę TPP, a już któraś z ostatnich części opartych na książkach tak wyglądała i to było bez sensu. Avady nie można odbić, po prostu zielona poświata i leży trup. Po co np. na chłopa zrzucać głaz, który się wyczarowało jak można jednym zaklęciem go rozjebać?

Ja mam nadzieję, że nie oleją wątku nauki w Hogwarcie i zrobię z tego coś ciekawego, a nie przygłupie minigry. Liczę też na spore możliwości używania tej magii, a nie pozorny wybór tzn. 3 zaklęcia na krzyż.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: niuhniuh »

Hmm, no masz rację, Avada Kedavra by była zbyt mocna. Wątek nauki oby był, nawet ta ograniczona wersja lekcji z HP2, gdzie można było dostać ujemne punkty dla domu za spóźnienia itp. to był mały szczegół, a cieszył. Coś w stylu Bullyego czyli prefekci sprawdzający czy się nie szwendamy podczas lekcji to by był zajebisty system. Kurde, nawet nie wiedziałem jak bardzo czekałem na grę w Hogwarcie zanim nie zaczęliśmy tu o niej pisać :cool:
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1218
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: gambler »

fajowo, bardzo chętnie w to pogram
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: piernikowyskoczek »

ciekawe, czy w tym roku bedzie
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: oldschool »

Premiera podobno we wrześniu 2022.
Awatar użytkownika
piernikowyskoczek
Posty: 7055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:06

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: piernikowyskoczek »

czyli grudzien 2022 albo czerwiec 2023
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1437
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: Fleming »

Avady kedavry napewno nie będzie bo to tylko bandyci mogą używać inaczej od razu azkaban. Szkoda, ze materiałów żadnych z gierki nie wypuszczają.
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [RPG] Harry Potter Hogwarts Legacy

Post autor: oldschool »


Fleming pisze: 13 lut 2022, 16:49 Avady kedavry napewno nie będzie bo to tylko bandyci mogą używać inaczej od razu azkaban.
Spoiler
A jednak jest.
ODPOWIEDZ