[GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: daveyo »

Parlae pisze: 22 cze 2020, 16:26 Dokładnie. Według mnie już lepiej nie grać w ogóle jak gra ma tak wyglądać: :lol:
https://youtu.be/y4sG21EKGxw?t=133
trochę Runescape 2020 :rotfl:
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 17:12 przez TheD, łącznie zmieniany 2 razy.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: moxxi »

Wtn pisze: 22 cze 2020, 11:27 Ziomku jak masz 60 fpsów w lolu to się nie dziw że W3 ci chujowo chodzi xD
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: DeDoK »

Wtn pisze: 22 cze 2020, 11:27 Ziomku jak masz 60 fpsów w lolu to się nie dziw że W3 ci chujowo chodzi xD
TheD
Posty: 6333
Rejestracja: 10 lip 2019, 21:40

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: TheD »

Usunięto
Ostatnio zmieniony 12 lut 2023, 17:12 przez TheD, łącznie zmieniany 1 raz.
RIP Earl "DMX" Simmons - 1970-2021 [*]

#freeardrian

https://youtu.be/eFTlFPRCytU
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: daveyo »

Ja się mocno zastanawiam nad zakupem Wiedźmina na Nintendo Switch, mam wielką ochotę ograć to po raz kolejny, tylko tym razem właśnie na takim małym ekraniku, czillując na kanapie. Tylko cena trochę blokuje, oczywiście w grę wchodzi tylko wersja pudełkowa, która kosztuje aktualnie około 230zł. :roll:
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: oldschool »

@TheD jak masz w miarę dobry internet to bez problem ograsz tego Wiedźmina na maksymalnych detalach na NVIDIA GeForce Now (usługa streamingu gier).
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: cloud »

must have modów? pls
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: SWN »

Jak grasz któryś raz z kolei, to dałbym se teleport z dowolnego miejsca na mapie, over9000 udźwigu i automatyczne nakładanie olejów przy walce. Z graficznych nie wiem, bo to moim zdaniem mocno indywidualna kwestia (ja większość gierek ogrywam vanilla) no i huj wie jaki masz sprzęt do tego.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: cloud »

Włąśnie myślałem o tym fast-travellingu, over999 udźwigu, no fall dmg, oleje i ten motyw, co mi pokazuje wszelkie dostępne questy na mapie. Myślałem też o graficznych modach, ale w sumie nie mam jakiegoś przekonania. Jeśli chodzi o sprzęt to RTX 2070 i 5 3600X.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
bania
Posty: 121
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:12
Lokalizacja: Midgar

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: bania »

Fast travelling może zbugować jakieś questy, no fall DMG, over9000, jump w wodzie, questy na mapie, zmniejszenie samej mini mapy, auto loot( no thief) i ten duży fcr3 + hd mod od halkhogan.

e: sama instalacja fcr3 + bodajże autoloot jest kłopotliwa, musisz jakoś w dobrej kolejności je aktywować.
Bo taki los rapera, bracie mój/Nawet jak cipy z nieba lecą, wszystko chuj

Seen the devil give a sermon in the church
Seen an angel dancing in the club

You hate, you're lame, your loss
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: cloud »

Dawno nie grałem i mam pewną zagwostkę. Zrobiłem wszystko co się tylko dało w Białym Sadzie, ujebałem Gryfa i poszedłem do Velen. Tam tylko zrobiłem tylko questa z tym agentem, no i dalej planuję robić exploring mapy i zastanawiam się czy zacząć od Barona, czy może od Wiedźmy. Jednakże mam dopiero 3 poziom, coś zjebałem czy tak ma być na tym etapie gry? Help. :dunno:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: SWN »

Ja po przejściu do Velen odwiedzałem tylko karczmę żeby zapytać o ten kontakt, a potem nie ruszałem nic fabularnego i robiłem sobie znajdźki, gniazda, napierdalałem przybrzeżnych piratów i wyjaśniałem na pizdę ukochanego panny Jagódki. Ogólnie polecam ten styl gry zawsze - robisz se poboczne rzeczy do granicy expa zadań z głównej fabuły (czyli bodajże max 3 levele powyżej, bo później nie dają pełnego expa), potem nadrabiasz fabularne aż dobiją do twojego poziomu i znowu trochę pobocznych.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: cloud »

SWN pisze: 24 sie 2020, 15:43 a potem nie ruszałem nic fabularnego i robiłem sobie znajdźki
Też tak planowałem zrobić, ale potem przy znakach zapytania trafiałem na chamów po 10 lvl, albo jakieś kurwa big bossy przy których jest skarb i lekko się poryłem.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: niuhniuh »

a masz na GOGu? bo jak pamiętam to sejwy powinny być, byś sobie NG+ pyknął i po problemie. Z drugiej strony, trochę to się mija z celem, bo nie masz tego poczucia progresji
Awatar użytkownika
qualite_de_schizoide
Posty: 1163
Rejestracja: 30 cze 2019, 17:19

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: qualite_de_schizoide »

@cloud mam w sumie identycznie
gram od kilku dni i tak naprawdę Wiedźmin 3 to moja chyba druga fabularna gra w życiu (za Far Cry 3) i skala rozbudowania tego wszystkiego aż mnie momentami przerasta :eek:
chuj mnie boli co se napiszesz na forze
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: cloud »

niuhniuh pisze: 24 sie 2020, 19:20 a masz na GOGu? bo jak pamiętam to sejwy powinny być, byś sobie NG+ pyknął i po problemie. Z drugiej strony, trochę to się mija z celem, bo nie masz tego poczucia progresji
Na GOGu, ale ten raz co przeszedłem W3 (przy 15-20 podejściach) grałem na piracie i save poszły się jebać. Mimo wszystko chcę grać od nowa, ale dziękuwka. ;)

@qualite_de_schizoide

Wiesz co, ja nie jestem może przytłoczony skalą rozbudowania całej gry, bo nie gram w Wiedźmina pierwszy raz, po prostu jestem dość zdziwiony moim niskim lvlem w aktualnej lokacji, zwłaszcza kiedy porównuję to do głównych questów czy mobów napotkanych po drodzę. Ledwo mam 4ty, a poziom proponowany do rozpoczęcia wątku z Baronem to szósty, nie wiem co mogłem zjebać w takim razie, skoro przy pierwszej miejscówie (Białym Sadzie) zrobiłem wszystko w 100%, wszystkie możliwe questy i nie opuściłem ani jednego znaku zapytania.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: niuhniuh »

to najgorsza mechanika w W3 jak i w wielu innych grach imo, te sztuczne chowanie obszarów/questów za levelami. Weź później zapamiętaj, pod którym znacznikiem krył się ten Gryf na 36 levelu. To samo tyczy się przyjmowania questów - gadasz ze zleceniodawcą, a potem znikasz na 3 miesiące, bo okazuje się, że jesteś 20 leveli za nisko.

Swoją drogą to serio dziwny przypadek masz, ja z Białego Sadu uciekłem w zasadzie od razu, robiąc może z dwa dodatkowe questy i mogłem na luzie zrobić sobie wątek Barona + kilka jakichś pomniejszych misji pobocznych w trakcie
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: cloud »

niuhniuh pisze: 25 sie 2020, 12:12 mogłem na luzie zrobić sobie wątek Barona + kilka jakichś pomniejszych misji pobocznych w trakcie
Ja nie mam żadnego problemu ze zrobieniem wątku Barona (który już jest na końcówce), tylko po prostu zdziwiło mnie, że proponowany poziom przez gre na ten quest to 6, a ja zaczynałem go robić mając ledwo wbity 4ty.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: [GRA WSZECHCZASÓW] Wiedźmin 3: Dziki Gon

Post autor: ebismolarek »

Ja jestem w trakcie robienia questa związanego ze skarbem Djikstry i mam wbity 15 lvl, i tak planuje na poważniej zająć się pytajnikami w Velen, w pizdu roboty
ODPOWIEDZ