TIBIA

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2159
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: TIBIA

Post autor: Wtn »

XDDDDDDDDDDDDDDDDD CO TU SIĘ ODJEBAŁO
Awatar użytkownika
Ten Typ Gold
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:50

Re: TIBIA

Post autor: Ten Typ Gold »

Wszystkich tibijskich świrów którzy jeszcze raz chcieliby poczuć się jak w 2005* zapraszam na najlepszego otsika pod słońcem będącym odwzorowaniem wersji 7.4 o rejcie wszystko 1x i real mapie z customowym Ankrahmun. Chyba bez sensu żebym się rozpisywał bo wszystko znajdziecie w poniższych linkach, warto natomiast wspomnieć że nie będzie nigdy restartów (co zawsze jest wielkim argumentem że "rl najlepsza otsy gówno bo będziesz expić a ci potem usuną postać!!1").
START 04.04 o godzinie 16:00!**

https://torg.pl/tibiantis-online/484436 ... p-faq.html
https://otland.net/threads/tibiantis-re ... ad.267116/
https://www.tibiantis.online/

*albo i czwartym
**nie jestem twórcą tego otsa ani żadnym ich kolegą, po prostu fajnie gdyby weszło dużo osób
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1792
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: TIBIA

Post autor: Addicted »

Ten Typ Gold pisze: 29 mar 2020, 20:47 Wszystkich tibijskich świrów którzy jeszcze raz chcieliby poczuć się jak w 2005* zapraszam na najlepszego otsika pod słońcem będącym odwzorowaniem wersji 7.4 o rejcie wszystko 1x i real mapie z customowym Ankrahmun. Chyba bez sensu żebym się rozpisywał bo wszystko znajdziecie w poniższych linkach, warto natomiast wspomnieć że nie będzie nigdy restartów (co zawsze jest wielkim argumentem że "rl najlepsza otsy gówno bo będziesz expić a ci potem usuną postać!!1").
START 04.04 o godzinie 16:00!**

https://torg.pl/tibiantis-online/484436 ... p-faq.html
https://otland.net/threads/tibiantis-re ... ad.267116/
https://www.tibiantis.online/

*albo i czwartym
**nie jestem twórcą tego otsa ani żadnym ich kolegą, po prostu fajnie gdyby weszło dużo osób
To już lepiej zagraj sobie tutaj

https://realesta74.net/
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2159
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: TIBIA

Post autor: Wtn »

niestety to nie 2005,że ludzie będą grać na expie x1,dedek w ciągu 2 tygodni ten server
Awatar użytkownika
Ten Typ Gold
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:50

Re: TIBIA

Post autor: Ten Typ Gold »

Wtn pisze: 30 mar 2020, 22:07 niestety to nie 2005,że ludzie będą grać na expie x1,dedek w ciągu 2 tygodni ten server
Nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz :) żadna różnica czy to 1x czy jakiś h-rejt; no-lify będą no lajfić, casuale będą grały sobie 2h dziennie. Nie rozumiem czemu ludzie mieliby grać na mocno ułatwionych otsach bo mają mniej czasu- to właśnie tam pograsz chwile i zanim się wyexpisz to ci którzy poświęcają więcej czasu mają duże levele, później ludzie zaczynają wychodzić bo im się zaczyna nudzić więc jest restart i tak w kółko. Tutaj nigdy nie będziesz miał resetu charów co głównie jest zaletą dla osób grających mniej. Poza tym większy fun można czerpać z gry na 20 levelu niż na 100, poziom nie zmienia nic w tej kwestii.
[mention]Addicted[/mention] no niestety realesta charakteryzuje się bardzo niską żywotnością, to już chyba z 10 edycja, za 2 miechy pewnie znowu postawią nowy server więc to dla mnie bez sensu
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1792
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: TIBIA

Post autor: Addicted »

[mention]Ten Typ Gold[/mention]
Skąd ta pewność, że na wrzuconym przez Ciebie nie będzie nigdy resetów ;)
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2159
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: TIBIA

Post autor: Wtn »

Realesta = wchodzisz,expisz 3 dni i się napierdalasz
ten twój ots = siedzisz 8 godzin dziennie żeby zrobić ręcznie runy i poexpić godzinę,ktoś Cie wyniesie z respa = 8 godzin w pizde = xlog z otsa = ots dedek po 2 tygodniach
Awatar użytkownika
Ten Typ Gold
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:50

Re: TIBIA

Post autor: Ten Typ Gold »

[mention]Addicted[/mention]
no ogólnie byś musiał przeczytać cały temat związany z tym otsem na torgu, ogólnie goście którzy to stawiają robią dobre pieniązki irl i otsa stawiąją hobbystycznie co sprawia że mamy gwarancję że nie będzie kolejnych edycji których celem będzie to żeby każdy kupił pacca co daje adminowi jednorazowy zastrzyk gotówki. Tego typu zagrania to standard na dzisiejszej scenie otsów a istnieje wiele przesłanek za tym że w tym przypadku będzie inaczej Ludzie nawet chcieli zdonejtować ten projekt ale oni tych pieniędzy nie przyjęli.
[mention]Wtn[/mention]
sugerowanie że tibia to tylko bezcelowe napierdalanie się xD ogólnie czytając co piszesz od razu na myśl przychodzi mi CJ mówiący "oh shit here we go again" bo to temat wałkowany przez setki stron na innych forach. Z resztą nie mam zamiaru nikogo tutaj do niczego przekonywać bo jeśli uważasz że strzelanie 3 dni po 10 godzin gfb na tombie a potem strzelanie gfb na epic openkach 30vs30 jest ciekawsze niż gra w której trzeba się wysilić żeby wymyślić gdzie można iść expić i jak expić żeby wyjśc przynajmniej na 0 no i wysilić się żeby poznać kogoś żeby nie mógł cie tam ktoś wynieść z expowiska to raczej nie mamy tutaj zbyt dużego pola do dyskusji
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6875
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: TIBIA

Post autor: instinkt »

pograłbym takiego rpg otsa bez mc, chujowych dodatków i frajerskiej administracji
ale boje się że mnie wciągnie, a nie wiem czy mi się chce znów tracić czas

te serwery 7.4 typu realesta ze stage expami są kurwa najgorszym rakiem
tam niby 1000 osób online, ale każdy napierdala 10 makerów :lol:
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: TIBIA

Post autor: knarku »

normalnie beda grajki na tym tibiantisie, pewnie nawet i rookstayerow tam bedzie parunastu, bo rpg grajki nie moga sobie wymarzyc lepszego otsika do takiego casualowego grania szczegolnie w tym okresie
Awatar użytkownika
elpe
Posty: 324
Rejestracja: 18 mar 2020, 13:59

Re: TIBIA

Post autor: elpe »

Gra ktoś na damorze?
Awatar użytkownika
Royal
Posty: 147
Rejestracja: 23 lut 2020, 11:04

Re: TIBIA

Post autor: Royal »

Grał ktoś kiedyś na otsie zwanym Sinteria?
Przeżyłem swoje i przeżyje jeszcze więcej niż trochę
Zanim mnie wsadzą w worek jak koke
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2159
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: TIBIA

Post autor: Wtn »

[mention]Ten Typ Gold[/mention]
no skoro uważasz że ciekawsze jest jebanie 8h mumii na tombie z gfbków a potem myślenie gdzie iść expić niż warmody to pewka że nie mamy o czym gadać :bag: :dunno:
Awatar użytkownika
Ten Typ Gold
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:50

Re: TIBIA

Post autor: Ten Typ Gold »

Widzę że nie czytałeś nic o otsie ale ok, nie będzie tomb ani nie będziesz miał tyle gfb bo farmy i wszelkie mc (nawet 1) będzie banowane. Wiadomo że nie jest to miejsce do "pobicia się" ale nic nie stoi na przeszkodzie grać równolegle na dwóch otsach
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1725
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: TIBIA

Post autor: knarku »

jakby ktos sie zastanawial jak wyglada sytuacja z tibiantisem to jakis crash wystapil i huj w duzej mierze poresetowalo ludziom charki XD
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: TIBIA

Post autor: moxxi »

Niech jebną rollback do 16 30 kurwa od razu elo

xD kurwa to sie wydarzyło, pierdole to igła ots na lata

dobrze że dałem sobie spokój z ziomkami bo z tego co czytam teraz to mają wrzucić 3k expa i 100 golda kurwa essa XD szkoda że nie widziałem wcześniej temaciku na forumku o tej pięknej gierce
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Ten Typ Gold
Posty: 196
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:50

Re: TIBIA

Post autor: Ten Typ Gold »

No niestety start był failem ale teraz już jest wszystko spoko. Nawet piosenke jakiś typ już zrobił xD Może i chujowa ale takie rzeczy udowadniają że nie jest to pierwszy z brzegu otsik
https://soundcloud.com/user-130004655/p ... stempewien
Awatar użytkownika
Addicted
Posty: 1792
Rejestracja: 11 maja 2019, 10:44

Re: TIBIA

Post autor: Addicted »

Żaden szanujący się tibijczk nie zagra na otsie, który przy starcie wyjebał się na pysk ;)
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TIBIA

Post autor: oyche »

w srode nowe serwery open pvp :cool:
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6875
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: TIBIA

Post autor: instinkt »

wbiłem sobie na tego tibiantisa jakiś tydzień temu po wkurwie na lige legend i w sumie wygląda na to że rzeczywiście jest to igiełka na lata chyba
nawet mimo tego żenującego startu który totalnie zniechęcił do wbijania tam wtedy

fajnie że cziterzy są dojeżdżani na grubo
chociaż jest tego duży minus bo nie mogę sobie na MCku wyskilować swojego rycerza i totalnie nie moge też znaleźć nikogo kto by chciał postawić monka na kilka dni mimo że niektórzy goście manasitują nawet po 20h dziennie na runkach :dunno:
ODPOWIEDZ