TIBIA

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4802
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: TIBIA

Post autor: badi »

jak coś to ja wiążę swoją przyszłość z tym serwerem więc chętnie przyjmę wszystkie spadki :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Tylko dobre dzinsy
Posty: 582
Rejestracja: 08 paź 2019, 15:37

Re: TIBIA

Post autor: Tylko dobre dzinsy »

Ja nie gram, ale planuje wbic na realeste (chyba 02.10 startuje) o ile zdaze naprawic lapka do tego czasu
Jak mlody g tylko troche mlodszy
Se wyjebalem z polski I ciagle na
Wolnosci mimo ze popelnilem wiele zbrodni
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TIBIA

Post autor: oyche »

ja pacca kupiłem przedwczoraj i esdeki na utamie dla relaksu są rzucane przed snem
sungtongs
Posty: 56
Rejestracja: 09 maja 2019, 19:10

Re: TIBIA

Post autor: sungtongs »

Tylko dobre dzinsy pisze: 29 wrz 2020, 18:58 Ja nie gram, ale planuje wbic na realeste (chyba 02.10 startuje) o ile zdaze naprawic lapka do tego czasu
ooo, teraz sprawdziłem, ze to będzie low-rate (ale taki z głowa, nie ze 1x exp, m lvl, skille :lol:), wspaniale. może kleimy ekipę i wbijamy juz od pierwszego dnia z buta? realesta zawsze była krótkowieczna, nastawiona na mikro-rpg i szybkie bitki, ale w przeciwieństwie do tych wszystkich tibiantisow, valorii, medivii i innych zbugowanych zdechlakow, to rozgrywka tam to prawdziwa iglica perlica gwarantująca zabawę na niebotycznym poziomie
Pojechałeś mi na ślizgawce, mam cię za kurwę
ale nie będę cię bił, też byłem wyszczekanym kundlem
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4802
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: TIBIA

Post autor: badi »

to kto napierdala na tym tibiantisie? @oyche @Tylko dobre dzinsy?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TIBIA

Post autor: oyche »

tylko real tibia here
Awatar użytkownika
Tylko dobre dzinsy
Posty: 582
Rejestracja: 08 paź 2019, 15:37

Re: TIBIA

Post autor: Tylko dobre dzinsy »

Ja poki co dalej mam rozwalonego lapka, ale chetnie w przyszlosci umowie sie na wspolne granie w teamie. Mam od pewnego czasu mikro + sluchawki wiec jak tylko naprawie lapka I bede miec wolny czas to podsylajcie serwery
Jak mlody g tylko troche mlodszy
Se wyjebalem z polski I ciagle na
Wolnosci mimo ze popelnilem wiele zbrodni
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6876
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: TIBIA

Post autor: instinkt »

jak zobaczyłem tą zmiane cd na crafting aoe strzałek paladyna z 10 minut na 2 sekundy to aż mi się zachciało wbić gdzieś na ten śmieszny realek :lol:
ostatnio grałem kilka lat temu jak jakiś tam serwer startował świeży i takim paladynem się w sumie fajnie biło, ale przez ten cd na arrowy to się żyć odechciewało

jaki jest najświeższy serwer na realu teraz?
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TIBIA

Post autor: oyche »

mi się kurwa odechciało, buffują rp i nerfią sorca :lol: no kurwa nie wierzę, jak zabiorą utamę/eringa, a raczej to zrobią, to może być koniec mojej przygody z tą piękną grą :lol: a serwer to xylonka
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6876
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: TIBIA

Post autor: instinkt »

utama będzie, ale będzie działała jakoś inaczej z tego co widziałem
z tego opisu wynika że będzie to bardziej wyglądało jak magic shield w lolu blokujący jakąś tam część obrażeń
i bardzo kurwa dobrze bo to tankowanie na tych ultimate potionach magów to jakaś beka
Ostatnio zmieniony 13 paź 2020, 11:13 przez instinkt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4802
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: TIBIA

Post autor: badi »

dawać kurwa na tibiantisa ziomyyy ja tu buduję imperium 23 lvl w miesiąc XD
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TIBIA

Post autor: oyche »

instinkt pisze: 13 paź 2020, 11:09 utama będzie, ale będzie działała jakoś inaczej z tego co widziałem
z tego opisu wynika że będzie to bardziej wyglądało jak magic shield w lolu blokujący jakąś tam część obrażeń
i bardzo kurwa dobrze bo to tankowanie na tych ultimate potionach magów to jakaś beka
nowa utama działa tak, że pozwala ci wytankować obrażenia za ~20% twojej many (MSy na 500lvlach moga stankować ~3k dmg :lol: ). czyli jeżeli zostanie tak jak teraz to na moje odpadają quest serwisy, bossy, ciężkie teamhunty też średnio, bo jak na eda wyskoczy mobek to kłopoty, jak wpadniesz w trapa to idziesz spać, bo utama spada ci w 2-4 tury, a następnej nie możesz wykastować bo cd to 20 sekund. solo exp też będzie rozjebany bo nawet jak nie expisz 100% na mana shieldzie to czasem trzeba było zarzucić eringa, teraz będzie po prostu dętka. no dla mnie beka.

już nie mówię o pvp gdzie magiczne na combo sd będą spływać
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6876
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: TIBIA

Post autor: instinkt »

dla mnie zmiana na duży plus
tylko szkoda że tak późno - jak większość dobrych rzeczy w tibii, bo zostało już to tak zabusowane że teraz latają 2k lvle
m.in. właśnie przez to jakiego boosta dały te ultimate mana potiony do ułatwienia pojebanych team huntów
8es
Posty: 889
Rejestracja: 09 lip 2019, 15:19
Lokalizacja: Ślůnsk

Re: TIBIA

Post autor: 8es »

Ja to się zatrzymałem na aktualizacji jakoś 9 coś...tak mi się wydaje przynajmniej xd 8.6 pamiętam doskonale, potem coraz gorzej. Na RL ostatni raz grałem jak wyszła ta aktualizacją w której to wprowadzili te corymy czy jak się to nazywało na prawo od Venore. Wtedy ponakurwiałem trochę z ziomkami moim paladynem na którym miałem 100 dista wbitego poprzez nakurwianie small stones w monka którego wzywał mój druid na tibia mc, albo inny ziomek stawiał swojego chara druida i w niego nakurwiałem. W ten czas łowiliśmy ryby, robiliśmy runki na różnych miejscówkach gdzie był pz mKurwa 100 dist to było coś wtedy! 100 kamieni za 2k albo za 1k kupowałem nie pamiętam teraz, ale wiem że 100 kamieni mi wbijało 2%skilla i się napierdlalało wszyscy na ventrillo i jazda, gadanie chuje muje był klimat. potem wprowadzili że kurwa się wbija skill śpiąc w łóżku, albo klikając w jakieś posągi to przestałem grać, bo się wkurwiłem jak chuj, no kurwa ja tu stawiam monki kupuje kamienie napierdalam w te monki, a ktoś kliknie kurwa w łózko i mu leci skill :rotfl: od tego czasu chuj w dupe tibii! co uptade to gorszy, przechodzenie przez ludzi, przez m-walle :wall: kiedyś ta gra była trudna i dlatego taka była frajda zdobywyjąc cokolwiek, kurwa zabicie przez pekera to był taki smutek że chuj.w ogole dead wyzwalało w nas takie wkurwienie jak nigdy nic bez kitu. 100 lvl w depo był obiektem westchnień wszyscy do niego lecieli i pisali plx free items, te gry w depo fast hand potem kostka ajjj
ostatnio ziomek mi mówil wbij na tibie. ok wbiłem, ale się nie odnalazłem za chuj, całkowicie inna gra, jebać to. jak ktoś chętny wbiłbym na jakigoś otsa 7.4/7/6 coś takiego
na medivii sporo czasu grałem miałem w chuj tasków porobionych w sumie głownie to robiłem ale zapomniałem hasła
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: TIBIA

Post autor: MoTyW »

badi pisze: 13 paź 2020, 11:13 dawać kurwa na tibiantisa ziomyyy ja tu buduję imperium 23 lvl w miesiąc XD
Coś mi Pan kurde zrobił Pan badi, 16 lvl paladyna nawet nie wiem kiedy wszedł, ale kupuję zaraz prepaid do WoWa i to pierdolę, nie gram, bo nie jest dobrze jak w robocie alttabuję, żeby runki i strzały robić xD
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TIBIA

Post autor: oyche »

też se kupiłem w weekend suba do wowa pierwszy raz w życiu, wbiłem 20 coś troll hunterem, ale dziś napisali na forum że nie wiadomo co z tym updatem tibijskim, czy w ogóle wejdzie w tym roku i sobie pykam znowu xd
Awatar użytkownika
Angel
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2020, 0:36
Lokalizacja: Rybnik

Re: TIBIA

Post autor: Angel »

Zabrali utamkę i wjebali ogromne buffy na rp z tym kołczanem i cd 2s na robienie strzał, może i nie gram aktualnie w tibie, ale jak to zobaczyłem to X D

Najlepsze są te pve (war) serwery za czasów chyba 7.4, gdzie cd na ue było po staremu i generalnie tylko sorki latały, punio chyba grywa na takich serwerkach
We are monsters
We have neither dreams
Nor hono
r
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4802
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: TIBIA

Post autor: badi »

odzywać się do szarpagana na tibiantisie i coś działamy jakieś akcyjki qwesty guild hausa czy coś :lol: :lol: :lol:
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TIBIA

Post autor: oyche »

Angel pisze: 21 paź 2020, 0:59 Zabrali utamkę i wjebali ogromne buffy na rp z tym kołczanem i cd 2s na robienie strzał
nie ma robienia strzał na tę chwilę, tylko u npc dostępne

btw nowy serwer dziś startuje na realu
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4564
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: TIBIA

Post autor: Groszek »

Kurwa pamiętam że były takie otsy co się nie robiło a wybierało postać z tych znanych graczy i było pvpe że szybko lewel lecial jak się kogoś zabiło, a jak padales to od 0 kurwa potencjał to miało na coś większego teraz pełno takich gierek z jednym trybem ale wciągającym w chuj ehh
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
ODPOWIEDZ