TIBIA

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

moxxi
Posty: 4876
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: TIBIA

Post autor: moxxi »

O tak war otsy to było to, z ustawionym tibia auto jeszcze się napierdalało bo nie było w ogóle exhaustu na spelle/runy :bowdown:

Ahh kurwa Seromontis, Cachero, Eternal Oblivion, Hesperides, MDW kto tam jeszcze był :oops:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: TIBIA

Post autor: Wtn »

Bubble i mój ulubiony świr Nemtor :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: TIBIA

Post autor: pykpyk »

taifun oczywiscie
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: TIBIA

Post autor: Wtn »

Właśnie chciałem dopisać Taifun Devilry z Furory ehhh,Furora/Galana biło się kiedyś :cry:\
edit
Astronis,Mastro Daro,Imargam,Zwidek jeszcze
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: TIBIA

Post autor: pykpyk »

u mnie cala klasa na furorze grala, piekne czasy jak sie duski z vision laly
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: TIBIA

Post autor: Opieronie »

Wtn pisze: 21 paź 2020, 22:59 Bubble
I legendy z tą postacią związane.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: TIBIA

Post autor: phobos »

u mnie na eternii grane było, jak furorę otworzyli to pół osiedla tam poszło ale mi było szkoda już chara od nowa robić, teraz żałowanko w sumie bo nieźle się tam odjebywało
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: TIBIA

Post autor: redman23 »

https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/przez ... odleglosci - Przez Tibię znowu przeszedł Marsz Niepodległości
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TIBIA

Post autor: oyche »

duma
jawor
Posty: 355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 9:15

Re: TIBIA

Post autor: jawor »

jestem chłodny jak gucci la flare, z ciebie żaden la flame
dead problem - la flare
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TIBIA

Post autor: oyche »

Idź się czegoś naucz między ludzie
Bo po co xerować i być powielaczem
Xeroboj myśli że jest niezłym ściemniaczem
Można go porównać tylko z obsranym sraczem
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: TIBIA

Post autor: Opieronie »

https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/nasza ... na-swiecie
Dawno nie sprawdzałem i zdziwiłem się, że to już aż tak daleko poleciało.
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TIBIA

Post autor: oyche »

fajna nawet na tym szocie
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20261
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: TIBIA

Post autor: phobos »

takie ziemniaki z nich trochę
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1707
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: TIBIA

Post autor: knarku »

smiechawa ogolnie, bo z tych tibijskich polskich h-lvlowcow to jest tez Leaver, ktory ma 232 na rooku

kurwa 232 lvl na rooku, no nie moge tego pojac co moze takiego czlowieka motywowac do grania konsekwentnie tyle lat w ta sama gierke przez tyle godzin gdzie sie kreci jakies smieszne liczby i bije ciagle to samo, bo tam nawet nie ma w czym przebierac gdyby sie chcialo XD

Dodano po 57 sekundach:
jeszcze ma na tym samym koncie 62 kapcia tez na rooku na tym samym serwerze, no nie rozumiem nie rozumiem
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: TIBIA

Post autor: instinkt »

co tu rozumieć? chłop wybocił 95% tego expa
i nadal pewnie używa jakiegoś programiku, chociażby prostego macro które jest turbo łatwe do implementacji na takim Rookgaardzie
tym bardziej teraz kiedy nie da się blokować spawnów

zresztą bardziej złożone boty mimo battleye też nadal istnieją tylko są dużo mniej dostępne dla ogółu


znam trochę to środowisko bo za małolata też miałem chwilową wkręte w Rookgaard i tak naprawdę z tej aktualnej topki jedynym legit zawodnikiem i przy tym totalnym świrem jest Dark Gladir - ten typ totalnie żyje tą gierką, nawet prowadzi subreddita Rookgaard'owego i robi jakieś pojebane archiwa zdjęć z historii gierki które liczą dziesiątki tysięcy screenów
Ostatnio zmieniony 10 gru 2020, 1:12 przez instinkt, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
knarku
Posty: 1707
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:33
Lokalizacja: Nijmegen

Re: TIBIA

Post autor: knarku »

w sumie cos w tym jest, sledze sobie giereczke od lat z doskoku i juz pozapominalem co tu sie przeciez odpierdalalo hehe
myslalem, ze aktualnie dosyc umiejetnie odpierdalaja botterow, swiadomosc, ze boty nadal istnieja mam, ale jakos nie pomyslalem, ze chlop na bezczela moze sobie przez tyle lat puszczac jakies nawet najprostsze makro i lache wykladac, ale z drugiej strony to kto go tam moze niby zweryfikowac? XD

ten mystic dark ninja z topki tez jest legitny, bo sobie dziala na jakichs fansitach rookgardowych i streamuje sobie na youtube, o reszcie raczej juz nic mi nie wiadomo, wchodze raz na jakis czas i sprawdzam w topce ktore to juz lvle powpadaly, z tej giery chyba juz nigdy nie wyrosne :dunno:


e:
z tym szwe to mialem gdzies tu wspominac, pamietam, cos tam widzialem farmy wyboconych bezkarnie rookstayerow XD a ze ten mdn ninja bocony nie wiedzialem, nigdy na tyle nie wnikalem, po youtube lata taki kultowy filmik z jakims brazolem kocurem co zawsze te boty porabial to go calkiem dobrze wspominam XD
Ostatnio zmieniony 10 gru 2020, 2:04 przez knarku, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: TIBIA

Post autor: instinkt »

MDN też bardzo długo bocił chara

największe dymy na Rooku były jak chłop o nicku Cezet Knight (100 coś lvl) dostał deleta i potem zaczął napierdalać masowo armią charów z członem Szwe w nicku, typ wjebał kilka 100 lvli na tej akcji, w chuj jakichś 60~ i jeszcze drugie tyle w chuj charów zostało zdeletowane :lol:
a to były czasy gdzie 100 była wyczynem nawet mimo ogólnodostępnych botów - chłop legit napierdalał na większości serwerów po kilka charów 24/7



mam nawet tą postać którą "grałem" w 2010/2011 bodajże :D
Spoiler
Obrazek
potężny hiphopowy nickname
Ostatnio zmieniony 10 gru 2020, 2:09 przez instinkt, łącznie zmieniany 6 razy.
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: TIBIA

Post autor: pykpyk »

tez mialem kiedys 40 rookstayera, ani jednego levela nim recznie nie wbilem tylko latal na tibibotng i elfbocie
ten leaver patrze tera jakas vunira kurwa tych swiatow juz nie kojarze zupelnie wydawalo mi sie ze na hibernie gral
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: TIBIA

Post autor: oyche »

niektóre stare światy zostały połączone w jeden, żeby nie stały puste, ta vunira to zlepka chyba 6 serwerów, m.in. hiberny
ODPOWIEDZ