Pokémon!

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Pokémon!

Post autor: SWN »

Mam Bolo'a na ignorze.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Pokémon!

Post autor: Parlae »

Też miałem zamiar kupować 2DSa, żeby pograć w pokemony ale znalazłem coś takiego jak Citra (emulator) i sobie darowałem. Polecam, wszystkie gierki z 2DSa i 3DSa można na tym grać. Brakuje tylko opcji save/load jak w starszych emulatorach (pamiętam sejwowanie w Goldzie przed rzuceniem pokeballa :D ) ale tak to jest spoko.
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Pokémon!

Post autor: pardon »

ta, bodaj do wersji emerald mozesz korzystac z emulatorow ktore pozwalaja ci sejwowac w dowolnym momencie gry, potem musisz bazowac na oryginalnych sejwach.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Pokémon!

Post autor: Sidd »

To ja się pochwalę, że udało mi się w Shield zapełnić cały pokedex (400/400) przed updatem z DLC. Teraz tylko ukończę to przenudnę Let's Go Eevee i przerzucę legendy do Tarczy. Czuję się, jakby znowu był 2001, a ja poginał w Silvera, najs.
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokémon!

Post autor: joey »

naszła mnie ochota ostatnio na jakiś customowy rom, może ktoś coś ogrywał i poleci?
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Pokémon!

Post autor: cloud »

polecam
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Pokémon!

Post autor: Bolo »

light platinum kiedyś grałem, spytaj @Sidd on się zna
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5536
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Pokémon!

Post autor: koniec »

joey pisze: 28 lip 2020, 18:09 naszła mnie ochota ostatnio na jakiś customowy rom, może ktoś coś ogrywał i poleci?
Pisałem o kilku na pierwszej stronie, dla mnie Light Platinum, Gaia i Blazed Glazed to dla mnie top 3 w takiej kolejności.
Polecam też Resolute, Shiny Gold Sigma i Flora Sky
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Pokémon!

Post autor: 40 minut easy »

ja se cisnę w omega ruby i kurde mistrzowskie to jest z tym skradaniem, lataniem i w ogóle
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Pokémon!

Post autor: Bolo »

szkoda że nie masz alpha saphire to bym się z toba powymieniał a tak nie ma sensu
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Pokémon!

Post autor: baqlashan »

żart kolegi - "jak grasz w państwa i masz na literę B i nie wiesz co wpisać w zwierzęciu i roślinie to tu i tu wpisz bulbasaur"
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
pardon
Posty: 7836
Rejestracja: 18 kwie 2019, 1:09

Re: Pokémon!

Post autor: pardon »

koniec pisze: 28 lip 2020, 20:40
joey pisze: 28 lip 2020, 18:09 naszła mnie ochota ostatnio na jakiś customowy rom, może ktoś coś ogrywał i poleci?
Pisałem o kilku na pierwszej stronie, dla mnie Light Platinum, Gaia i Blazed Glazed to dla mnie top 3 w takiej kolejności.
Polecam też Resolute, Shiny Gold Sigma i Flora Sky
mam za soba maraton romow i z czystym sumieniem moge powiedziec, ze byl to zajebiscie spedzony czas.

light platinum i blazed glazed sa rewelacyjne pod kazdym wzgledem, czasopochlaniacze doskonale i mowi to osoba, ktora przez lata byla sceptykiem wyzszych generacji.

az mi szkoda autorow, ze nie zarobili na tym ani zlotowki :oops:
Awatar użytkownika
miku
Posty: 1003
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: Berlin

Re: Pokémon!

Post autor: miku »

jutro o 15.00 przedstawia druga czesc DLC do Pokemon Shield/Sword. :)
http://www.instagram.com/mikuberlin
Obrazek
Tommy Genesis really appreciates me
#BlackpinkIsTheRevolution
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokémon!

Post autor: joey »

no więc wziąłem na warsztat light platinum, ale to już jakiś czas temu i faktycznie fajna zabawa, chociaż sentyment do pierwszych generacji jest spory i ciężko mi się wkręcić w lore. po drodze próbowałem jeszcze adventures: red chapter i tam widać, że dużo pracy zostało włożone, ale tam w ogóle wytrąca się graczowi z ręki jakikolwiek wolny wybór, więc nie porwało mnie aż tak, żeby dojechać z fabułą do końca
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Pokémon!

Post autor: Bolo »

@joey jak masz sentyment do starych to sprawdz sobie crystal clear. dosłownie to jest druga gena z usprawnieniami i rzeczami przydatnymi których nie było a powinny być oraz większa swoboda, można śmigać gdzie chcesz nie musisz pokolei robić, wybrać można różne startery, remacze z gym liderami, którzy skalują się do tego ile masz odznak (ten od ptaków z johto, jak masz odpowiednio ileś odznak normalnie ma zapdosa :lol: ) i co najwazniejsze
Spoiler
Obrazek
folołują pokemony ciebie i każdy ma swój model, shiny też. Piękna gra i idealny update rom.
podobno da się to jakoś na nagrywarkach r4 czy jakiś tam odpalić na 3dsie łamanym i działa normalnie jak legalne pokemony ale nie umiem w takie rzeczy się bawić. kiedyś się nauczę, esa.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokémon!

Post autor: joey »

ale kolega dał nutę :shock: pograłem chwilkę i już się jaram, dziękuję pan @Bolo
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Pokémon!

Post autor: Bolo »

jebałem się pół dnia ale udało mi się odpalić tego rom hacka, co polecałem użytkownikowi @joey na konsoli. Jaram się w chuj ze mogę normalnie śmigać na konsolce w rom hacki.
Spoiler
Obrazek
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pokémon!

Post autor: joey »

moja basicowa drużyna
Spoiler
Obrazek
ale jest tak nudna, że zacznę sobie chyba od nowa, bo właściwie to nie skorzystałem z żadnej możliwości oferowanej przez gierkę i szedłem równo z fabularką po kolei miastami itp. szkoda, że nie ma machopa w startowych pokemonach bo bym sobie nim ponapierdalał

@Bolo
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Pokémon!

Post autor: Bolo »

@joey spróbuj zrobić nuzlocka jeśli wiesz co to jest jak nie wiesz to zgogluj nuzlocke challenge, zajebista sprawa, ja własnie tak gram i emocje w chuj zeby moje ukochane pokemony nie umarły.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1248
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: Pokémon!

Post autor: stranger »

Znalazłem w gratach stary kartridż z pokemon cristal na GB. Wiecie ile to faktycznie może być warte? Widzę rozstrzał na allegro długi jak nos Tabalugi.
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
ODPOWIEDZ