Grand Theft Auto [seria]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: oyama »

nie jestem fanem kilku grywalnych postaci i mam nadzieje, ze zrezygnuja z tego pomysu na rzecz jednego (ciekawego i oryginalnego) protagonisty. Tez te doniesienia o wspolczesnych czasach wydaja sie meh. Wolalbym wydarzenia krotko po Vice City i jakies nawiazania jak sie potoczyla gangsterska historia Tommyego
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
gwailo
Zbanowany
Posty: 109
Rejestracja: 10 lip 2021, 3:06

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: gwailo »

A ja bym chciał w końcu jakieś GTA w Chinach, akcja najlepiej w jakimś roku typu 2049? Tylko że takie cudeńko byłoby pewnie niezłym medium do szerzenia jankeskiej propagandy.
Awatar użytkownika
DamianosWariatos
Posty: 31
Rejestracja: 04 lip 2021, 22:58

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: DamianosWariatos »

A ja bym chciał GTA w Londynie.
Może być trzech protagonistów jak w piątce np. jeden to stary londyński gangus, drugi to jakiś Polak-prawilniak który spierdolił z Polszy przed psami, a trzecim może być uchodźca z Syrii. Wszystko dzieje się na tle kryzysu imigracyjnego, mile widziane też wątki angielskich hools, drill rapu i ewentualnie ruskich mafiozów. A klimacik podobny koniecznie do tego z GTA 4.
Grałbym jak pojebanym :bowdown:
W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji do pedalstwa i kurestwa!
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: niuhniuh »

nie no jednak gra z 1999 nie oddaje w 1% tego co teraz rockstar mógłby zrobić z Londynem

Wiecie, że niedawno do GTA IV dodali fatalny soundtrack z dodatków Episodes from LC i teraz trzeba słuchać tego gówna w podstawce? zjebali jeden z najlepszych soundtracków z gier ever, ech
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: FruitOffTheWall »

vice city to jest najlepsza giera nostalgia here,dobrze jakby obsadzili szóstke w klimatach VC, 5 mi nie siadła za dużo wszystkiego
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: ART »

mysle ze gta 5 (i zarabianie z online) zabilo na dobre tzw klimat w tej serii gier, jesli wyjdzie 6 to bedzie jakims gownem bezpiecznym
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: azar »

DamianosWariatos pisze: 12 lip 2021, 18:55 A ja bym chciał GTA w Londynie.
Może być trzech protagonistów jak w piątce np. jeden to stary londyński gangus, drugi to jakiś Polak-prawilniak który spierdolił z Polszy przed psami, a trzecim może być uchodźca z Syrii. Wszystko dzieje się na tle kryzysu imigracyjnego, mile widziane też wątki angielskich hools, drill rapu i ewentualnie ruskich mafiozów. A klimacik podobny koniecznie do tego z GTA 4.
Grałbym jak pojebanym :bowdown:
gralbym w chuj, ewentualnie moglby byc tez Berlin, arabskie klany i walka o wplywy, lub dla kompletnej zmiany klimatu np. jakies Wlochy i zapierdalanie skuterem po waskich uliczkach Neapolu. Szkoda, ze poza wspomniana czescia/dodatkiem w Londynie, nigdy nie usytuowali akcji GTA w Europie :(
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: FruitOffTheWall »

gwailo pisze: 10 lip 2021, 23:00 A ja bym chciał w końcu jakieś GTA w Chinach, akcja najlepiej w jakimś roku typu 2049? Tylko że takie cudeńko byłoby pewnie niezłym medium do szerzenia jankeskiej propagandy.
w tym twoim honk kongu to wyszła najlepsza giera typu podruba gta czyli sleeping dogs kozacka w chuja pozycja polecam każdemu
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: niuhniuh »

Nie wyobrażam sobie GTA w kraju innym niż anglojęzyczny. No bo jak by to miało wyglądać? Voice acting w języku obcym i napisy po angielsku? Voice acting po angielsku no ok, ale z jakim akcentem? Bo kazać się amerykańskim aktorom silić na łamany włoskoangielski czy inny niemiecki akcent to poroniony pomysł. Z drugiej strony, gdyby mówili płynną angielszczyzną to by też kłuło w uszy, no bo przecież mamy mieć prawdziwie włoskie/niemieckie/chińskie doznania. Co z billboardami, szyldami, plakatami, nazwami biznesów, audycjami i reklamami w radiach, tekstami przechodniów? Jednak humor tam zawarty to ogromna część GTA, teraz weź sobie wyobraź, że na billboardzie zamiast jakiejś gierki słownej o ssaniu pały masz chińskie znaczki. Nie wspominając o tym, że odniesienia popkulturowe związane z USA są znacznie łatwiejsze do zrozumienia na całym świecie niż jakiś Włoski humorek, który znają głównie Włosi.

Oczywiście pojeździłbym sobie skuterkiem po Neapolu, ale nie wiem jak by to miało wyglądać.
Awatar użytkownika
Whtn
Posty: 1651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:16

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Whtn »

obym dożył do premiery VI, przecież się obsram na miętowo jak wleci trailer z nocną jazdą testarossą w rytm anonymau5 - papamobile autodrive
Awatar użytkownika
DamianosWariatos
Posty: 31
Rejestracja: 04 lip 2021, 22:58

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: DamianosWariatos »

azar pisze: 13 lip 2021, 0:06
DamianosWariatos pisze: 12 lip 2021, 18:55 A ja bym chciał GTA w Londynie.
Może być trzech protagonistów jak w piątce np. jeden to stary londyński gangus, drugi to jakiś Polak-prawilniak który spierdolił z Polszy przed psami, a trzecim może być uchodźca z Syrii. Wszystko dzieje się na tle kryzysu imigracyjnego, mile widziane też wątki angielskich hools, drill rapu i ewentualnie ruskich mafiozów. A klimacik podobny koniecznie do tego z GTA 4.
Grałbym jak pojebanym :bowdown:

gralbym w chuj, ewentualnie moglby byc tez Berlin, arabskie klany i walka o wplywy, lub dla kompletnej zmiany klimatu np. jakies Wlochy i zapierdalanie skuterem po waskich uliczkach Neapolu. Szkoda, ze poza wspomniana czescia/dodatkiem w Londynie, nigdy nie usytuowali akcji GTA w Europie :(
Albo Las Venturas.
Głównym protagonistą byłby hazardzista, który przez swój nałóg stracił wszystko, żona uciekła z dziećmi a na dodatek ma długi u nieprzyjemnych ludzi przez co musi wykonywać dla nich różne zlecenia i takim oto sposobem zadłużony hazardzista staje się bandytą.
Dobre, nie?
W oczach społeczeństwa za dużo we mnie szaleństwa, bo nie mam tolerancji do pedalstwa i kurestwa!
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: ART »

chyba najrealniejszy scenariusz, nawet bardziej niz vice city
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Groszek »

niuhniuh pisze: 13 lip 2021, 10:31 Nie wyobrażam sobie GTA w kraju innym niż anglojęzyczny. No bo jak by to miało wyglądać? Voice acting w języku obcym i napisy po angielsku? Voice acting po angielsku no ok, ale z jakim akcentem? Bo kazać się amerykańskim aktorom silić na łamany włoskoangielski czy inny niemiecki akcent to poroniony pomysł. Z drugiej strony, gdyby mówili płynną angielszczyzną to by też kłuło w uszy, no bo przecież mamy mieć prawdziwie włoskie/niemieckie/chińskie doznania. Co z billboardami, szyldami, plakatami, nazwami biznesów, audycjami i reklamami w radiach, tekstami przechodniów? Jednak humor tam zawarty to ogromna część GTA, teraz weź sobie wyobraź, że na billboardzie zamiast jakiejś gierki słownej o ssaniu pały masz chińskie znaczki. Nie wspominając o tym, że odniesienia popkulturowe związane z USA są znacznie łatwiejsze do zrozumienia na całym świecie niż jakiś Włoski humorek, który znają głównie Włosi.

Oczywiście pojeździłbym sobie skuterkiem po Neapolu, ale nie wiem jak by to miało wyglądać.
Odpal sobie byle jaka scene z ojca chrzestnego po angielsku i w czym problem żeby w taki sposób rozmawiali w innym kraju niż usa, co do billboardów itp. Radio, billboardy itd. Zawsze można robić pół na pół w niczym to nie przeszkadza żeby w angielski wplatali jakieś włoskie słówka czy inne chiny
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Wschodnie klimaty to zostawił bym Yakuzie. Ale w Europie jak najbardziej.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: instinkt »

3, SA i VC remaster inc + możliwy remaster pierwszego RDR w zależności od sukcesu sprzedażowego trylogii
https://kotaku.com/the-gta-remastered-t ... 1847474620
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1364
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: redman23 »

jebać te remastery, przecież są mody HD od społeczności, rockstar wyczuł łatwy piniondz, lepiej by się za 6 wzięli
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: instinkt »

bo akurat mi się chce jebać z modami :lol:
ja tam chętnie zapłacę jak nie będą leniwi i zrobią to dobrze
tym bardziej że ma to wlecieć na inny silnik więc wygląda na to że będzie to coś więcej niż hd mod
Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3779
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Czak »

No offence ale ty to instinkt to chyba lubisz być jebany w dupę, śledzenie od kilku tygodni niekończących się listening parties Kanyego, gdzie jakby nie było zainteresowania od takich jak ty to on by po prostu tę płytę wydał, teraz chęć kupna od Rockstar zremasterowanej wersji co jest pewnie tak sto razy łatwiejsze do zrobienia niż GTA 6 ale po co skoro fani i tak wydadzą kwit
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
Jaayu
Posty: 3491
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:16

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Jaayu »

ja tam w sumie jestem ciekaw jak beda wygladac te remastery
bo np. ostatnio zamontowalem tego moda Vice City Definitive Edition, to niby spoko i kozak, ale jest tak kurwa stabilny ze trza robic sejwa po kazdej misji
Fuck mes rêves j'revends mes ailes
ODPOWIEDZ