Grand Theft Auto [seria]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: bloodyhell »

w vcs kozacka była ta misja z robotem sprzątającym, ogólnie super wspominam tę część
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: genocidegeneral »

ktoś z obecnych grał w online na PC ze ślizgową ekipą? ważne
Obrazek
Awatar użytkownika
manieq
Posty: 1152
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:40
Lokalizacja: WRO

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: manieq »

Nie wiem, czy jest ślizgowa ekipa, ale jeżeli takowa coś tam gra, to chętnie bym dołączył.
I go up the stairs like tup tup tup, oh, frühstück awaits me - well this is a cliché.
I live at home, I always go down the stairs for breakfast you know what I mean.


Obrazek
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: genocidegeneral »

była, graliśmy tu jakoś niedługo po premierze

zapomniałem danych do konta social club, napisałem im tam ticket, a oni chcą ode mnie nick stamtąd, może ktoś ma mnie tam jeszcze w znajomych i mógłby pomóc
Obrazek
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: genocidegeneral »

Jason Schreier dodaje do tego jednak, że otoczka ma być inspirowana historią rabusiów Bonnie i Clyde'a. Tym samym jedna z postaci będzie kobietą, podobno Latynoską. Jednocześnie deweloperzy mają zachowywać ostrożność podczas prac tak, aby nie „uciskać” zmarginalizowanych grup społecznych, chociażby poprzez żarty. To nie pierwsza sugestia, iż GTA VI będzie grą znacznie bardziej poprawna politycznie niż poprzedniczki.
https://www.benchmark.pl/aktualnosci/gt ... terka.html
ehh jebane półcwele
Obrazek
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: #1 »

+1.
Takie czasy niestety
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: fromage »

yungXpaproch pisze: 13 kwie 2022, 21:11 kurwa lygra traktuje ta gre jak prawdziwe zycie :lol: zaraz bedzie big smoke'a niosl z ikei na plecach 10km bo nie bedzie mogl znalezc kluczykow do samochodu w domu rydera
Przeciez San Andreas to ebani cyka blyat klasyk
Top1 seller na PS2, najlepsza gierka
Sproboj se speedruna na los Santos (Okolo godziny)
Jedna z lepszych czesci obok IV a wiadomix pozdro murcix ze V pod dzieciakow a ja ze na premiere kurwako sole kupilem dlatego, nie no na pc jest fiveM teamdeathmatch typu 50v50v50 I w sumie ciekawie sie gra jak masz 8 CBS na caddilacu I wbijasz na "toczke" a nie jakies RP,zapomnialem ze to gra z 2013 czyli prawie dekade a dalej aktywne w chuj

Fun fact : MC Eight (glos Rydera) sie wkurwik Bo mu R* nie dawalo Tyle Ile CJ pengi, to powiedzial paszol na chuj I dlatego zmienili skrypt of da game zebys go zajebal w SF, pozbyli sie go, jako ze Ryder wdg mnie to jeden z najbardziej orginalszej postaci, a tennpeny to mince wandu aka czarnuch royal cheeseburger z pulp fiction, jest ped1 ktory pewnie NIC nie gadal w SA jako zielony ale to byl kuzyn CJ ktory byl franklinem w V, a I the game jako the dup w SA dawal voice over
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: instinkt »

https://gtaforums.com/topic/985481-gta- ... agevideos/

jeżeli to fejki to nie wiem kurwa ile pracy musieli w to włożyć
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: fromage »

Fejk a I dalej IV=SA>V
na chuj in tworzyc nowy material jak gierka z prawie 10lat robi pieniadz? Ja se pogralem w Team death match/king of the hill na tym FiveM I jest uwu, 50 ludzi w zielonych, 50 w niebieski I tak samo 50 w czerwonych I leci NAPIERDALANKO, helicopter lub FBI Suva I lecisz z 8 typami na jednym samochodzie I kontrolujesz tochke, wiadomix ze GTA VI powinno wyjsc Bo fani (jestem fanem) cos poerdola ale zobacz to z perpektywy shareholdersow, to juz nie jest po prostu hehe gierka a kurczaq biznes
Obrazek
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
Homie
Posty: 185
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:20

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Homie »

Moim zdaniem, 99% ze to nie fejk, zbyt dobrze to wygląda. Podobno gościu shackowal slacka pracownikowi rockstara, stąd filmiki.

Z tego co można zobaczyć na filmikach, to parę rzeczy się zgadza z wcześniejszymi przeciekami. Czyli dwóch protagonistów - latynoska i biały ala Bonnie i Clyde i miejsce akcji - Miami aka Vice City. Tylko, że nie wygląda to na lata 80' jak było mówione, a raczej czasy obecne.

Materiału wyciekło sporo, więc może Rockstar wypuści jakiś trailer, czy coś.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Groszek »

Spoiler
Jeśli prawda to po Chuj to Miami skoro wszyscy chcieli vice city 2 a wygląda że to będzie gta v w innym mieście ehh
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
fromage
Posty: 3906
Rejestracja: 07 gru 2020, 20:01

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: fromage »

Jestem pod wplywem hajnekena to moze masz racje, na dniach wyplnelo leak ubera to czemu nie R*
(Nie obczajalem kazdy screen/video gameplay w tym powyzej topics)
Wiadomix pozdro murcix ze gaming industry sie zmienilo ale ktos w tym forumku wspomnial cos w stylu "mam nadzieje ze tera nie zmienia Bo leak" takie cos sie stalo z half life 2, valve go w chuja zrobil ze niby Davai pracujesz DLA Nas, Z nami I FBI go wzielo I cala fabula sie zmienia, ale juz rok+ temu bylo info ze bedzie lationska I ze cos sie be dzialo w south ameryce takze info sie zgadza, mnie ciekawi czy to dalej ten same engine jak z V? Kurczaq gaben Davai tego sorsa2 Bo ja I dalej fan GolsSrc z jakiegos kurwa 98, watpie ze nowy RAGE silnik wynyslili ale ziom ja kupilem plejaka tylko Bo V a to bylo prawie 10lat temu
Mam nadzieje ze nie fejk I ze bedzie uwu

Edit : chyba to ten Sam silnik, widac content powyzej
Chief Keef pisze: I'm so fly, I'm so fly, in Hawaii eating Thai
You gotta pay me for a comment, and that comment might be why
Asian ho, say she think I'm nice, why 'cause I eat rice?
Bitch, I'm mean, go and get your things, you can spend the night
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: instinkt »

ten gość co to leaknął napisał że to on zhakował ubera :lol:
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Groszek »


Druga część też na tym kanale i to chyba wszystko co wyciekło niby gość napisał
These videos were downloaded from Slack (employee communications).
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: niuhniuh »

instinkt pisze: 18 wrz 2022, 7:37
kurwa no jest to humor rodem z GTA, aktorzy profesjonalni... to chyba pierwszy leak, w który uwierzyłem
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Groszek »

Spoiler
Take 2 zaczęło ściągać filmy z yt
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: SWN »

Nightmare albo nie nightmare, tak na dobrą sprawę to chuja nam mówią te filmy biorąc pod uwagę że to zapewne jakaś alpha wersja, a w niektórych scenach wręcz pojedyncze oskryptowania i zabawy fizyką typu jakby tu oprzeć chłopa o latarnię żeby fajnie se palił szluga. Że będzie Miami? Każdy o tym mówił i na to wskazywałoby uniwersum (SA i LS mające już po kilka części). Że będzie baba? Były i w pierwszej części, zresztą grywalne postacie też były odkryte na długo przed premierą piątki.

Paradoksalnie takie leaki (często kontrolowane swoją drogą) mogą pomagać studiom, bo dają do ręki darmową i kurewsko skuteczną statystykę odpowiadającą na pytania co się spodobało, co nie, co może ludzi wkurwiać, na co zwrócili uwagę. Całość jest alphą, dodatkowo odpalaną na silniku z piątki co (tak podejrzewam, biorąc pod uwagę ilość doniesień o pracach nad nowym autorskim silnikiem, bądź co bądź minęło już chyba z 10 lat i 3 generacje konsol) ulegnie zmianie, a pokazane modele są pewnie jeszcze bez setek edycji, cieni, połysków i tym podobnego gówna.

Przypomnę jak wyglądał odpowiednik takiego materiału przed premierą GTA V, gdzie ludzie też hurtowo przewracali oczami huurrwa co to jest, przecież w Crysisie lepsza grafika była ha ha.
Spoiler
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20271
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: phobos »

ostatnio kupiłem xboxa series x i upgradowane GTA 5, nieźle to wygląda nawet w trybie ray tracing performance (tego z max. detalami ale z 60 FPS), jest jeszcze jeden tryb z 30 FPS ale nie testowałem, także jest potencjał w tym silniku jeszcze spory
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Groszek »

Przecież jak na alphe prawdopodobnie 2019 najwcześniejsze do 2021 a do premiery jeszcze z 2 lata minimum to wygląda to bardzo dobrze.
I ofc ludzie zaczęli już moja ulubiona rzecz przy zapowiedzi V budowanie mapy po screenach i porównanie do rl :lol: :lol:
https://gtaforums.com/topic/985484-mapp ... /#comments

A silnik przecież "ten sam" od IV mocno modyfikowany przy każdej premierze nie powiesz ze rdr2 wyglądało Chujowo
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: SWN »

Oczywiście że nie wyglądało, po prostu IMO jeśli mieliby się w końcu przesiadać, to lepszej okazji niż nowa część flagowca nie bd

Zresztą tak między nami, to dla mnie gry graficznie osiągnęły optimum właśnie na takim RDR2 i więcej serio nie potrzebuję. Mówię stricte o jakości i szczegółowości modeli, oddzielną sprawą jest dłubanie przy fizyce, w końcu nawet wydawać by się mogło banalne chodzenie po schodach nadal potrafi sprawiać dużo problemów.

Jasne że dałoby się wyciągnąć jeszcze więcej, ale raz że czym innym jest osadzenie tego w luźnej pokazówce umiejętności (jak tutaj w jakimś symulatorze łażenia po lesie, gdzie faktycznie graficznie koń sam się wali), a czym innym w grywalnym, żywym mieście, który mają kupić nie tylko informatycy z reddita mający najnowsze RTXy, ale też dzieciaki na słabszych konfiguracjach. Sprawdziłem teraz z ciekawości i najpopularniejszą kartą wśród posiadaczy Steama któryś rok z rzędu jest stara dobra 1060, natomiast 3080 ma...1,7% graczy, więc dałoby się lepiej, ale po co i dla kogo.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ODPOWIEDZ