Grand Theft Auto [seria]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9092
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: genocidegeneral »

a w tym co uraziło jakiegoś zielonowłosego stwora z hr
Obrazek
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Cz4rny1337 »

ale mnie irytuje to pierdolenie hurrr durr bo firma ma na stronie o DIVERSITY hurr tak sie konczy lewica!!!!!!!! prawaki gurom!!! jakby sam donald trump nadzorowal produkcje edycji ostatecznej to nigdy by sie to nie wydarzylo!!!!!!! powiesieli by krzyz zamiast teczowej flagi i gra bylaby wspaniala!!!

litosci kurwa

gra jest po prostu chujowo wykonana, po kosztach i obojetnie czy by oddac jej produckje pod opieke Marii Panny czy teczowej zarazie to wyszlo by to samo gówno bo ktoś połasił się na łatwy hajs, ludzie tam zatrudnieni są niekompetentni, pewnie jest ich za mało i takie są skutki i o tym trzeba rozmawiać jak wciskają wielkie marki gówno do gardeł wykorzystując swoją renomę, a nie rozmywać dyskusje o game davie do BO SOM KOBIETY!!!!! smiechu warte kurła pjoter zeby kobieta gierke robila!!!!!!1 pewnie by nie nadazyla za pociagiem heehehe!!!!!!!

japierdole
Obrazek
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5986
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: con shonery »

Awatar użytkownika
Czak
Posty: 3832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:55

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Czak »

Wyślesz mi na mój telefon
lygrys pisze: 23 sie 2022, 21:13 🎶 Polska gotowa na na duragi 🎶
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: phobos »

bittorrent ciekawy protokół
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:24 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: ART »

zwal se konia i sie nie wkurwiaj
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Groszek »

W sa tez :lol:
Spoiler
Obrazek
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9092
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: genocidegeneral »

hahha ja pierdolę a czemu na wodę nie pada?
Obrazek
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: szpilman »

hahaha
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4702
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Parlae »

Tymczasem developerzy odpowiedzialni za remastery:
Spoiler
Obrazek
:lol:
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: ART »

lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11508
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: SWN »

Dwa dni temu ktoś wrzucił na reddicie imgurowy album z całą masą literówek na autach, szyldach, naklejkach itp, między innymi to, co wkleił na górze Kalom. Na początku też myślałem, że chodzi o złagodzenie wymuszone poprawnością polityczną dzisiejszych czasów, stąd slogan jednej z restauracji serwujących hot-dogi REAL MAN MEAT zastąpiło z deka bezsensowne REAL MAN HEAT, ale (na szczęście?) nie - chodzi o zwyczajne niedbalstwo tych debili.

Wyróżniony komentarz zawierał teorię, według której Rajeeshe i Pajeety chcąc ułatwić sobie zadanie i nie pracować ręcznie, przepuścili tekstury przez oprogramowanie pozwalające na odczytywanie tekstu z grafiki (znane wam choćby z google translatora), niestety pełna automatyzacja plus leciwe, rozpikselowane tekstury z 2004 to nie najlepszy przepis i wśród komputerowo zoptymalizowanych napisów znalazło się całe mnóstwo idiotycznych literówek i przeinaczeń typu WELCOM zamiast welcome, GRANO zamiast grand i tym podobne. Oczywiście dodatkowy chuj w dupę dla odpowiedzialnych ludzi, bo albo a) nie sprawdzili nawet co wypluły komputery i po prostu dodali to na gotowe b) przeglądali to ale język angielski nie był wymagany do pracy, nie wiem która opcja zabawniejsza.

W każdym razie powstrzymałbym trochę konie z lewicowym poprawianiem świata albo umyślnym zmienianiem detali, pracowały przy tym zwyczajne nieroby, które przepuściły te wszystkie reklamy, bannery, napisy i mordy przez makro zautomatyzowanego oprogramowania i uznały, że pora na CSa.

Bardzo chciałem wam wrzucić link, ale z tego co patrzę po historii przeglądarki
Spoiler
post spadł z reddita
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4702
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Parlae »

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
PSZ
Posty: 1520
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:21

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: PSZ »

Tak szczerze, to ktoś serio liczył na to, że będzie inaczej niż jest? WIĘKSZOŚĆ remasterów tytułów AAA, to jebane gówno owinięte ładnym papierem, które sprzedają za cenę jakby to był NOWY produkt tej klasy.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: phobos »

haha ten gif akurat się udał nawet, jeśli to jakiś glitch, przecież co drugi murzyn trzyma tak pistolet
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11508
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: SWN »

Ja osobiście nie wymagałem od tego chuj wie jakiego wyglądu (szczerze mówiąc, to nawet zaskoczyli mnie trochę w górę, bo luźno przyjąłbym dużo mniejsze zmiany wizualne, np. samo złagodzenie kwadratowości poligonów i tyle, bez cukierkowatości i nowych mord), bo z chęcią odświeżyłbym sobie i starą wersję. Dla mnie problemem jest ilość wszelkich bugów, błędów, niedoróbek i absurdów. Reddit jest zajebany filmikami jak po premierze CP, jakieś odlatujące samochody, wybuchające ściany i łodzie spawnujące się do góry dnem. To jest właśnie definicja rzeczy, które powinny być priorytetem udanego remasteru, przystosowanie leciwej gierki do dzisiejszej technologii, usprawnienie tego od poziomu skryptów i kodu. Śmieszne mordy bohaterów byłyby dla mnie serio do przeżycia, jeśli całość chodziłaby płynnie i elegancko, ale no skoro w 2021 największym problemem studiów gier są postacie robiące t-pose no to kurwa xdd
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: wojtas »

Oczywiście nie zapominajmy, że rockstar usunął wersję pc, zablokował możliwość uruchamiania i nie oddał kasy xd
hwjsk
Posty: 4830
Rejestracja: 15 lut 2021, 23:00

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: hwjsk »

....
Ostatnio zmieniony 03 sie 2022, 12:23 przez hwjsk, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: ART »

>kupowanie cyfrowej wersji gry sprzed 17 lat
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
ODPOWIEDZ