Grand Theft Auto [seria]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9942
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: ART »

gta 4 na pc smigalo chujowo, do tego (chyba) brak mozliwosci modyfikacji/ustalania gamemodow jak w sampie czy gta5, no i platforma po chwili sie wyjebala

chociaz strzelanki w tbogt zajebiscie wspominam
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
MalinowyJogurt

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: MalinowyJogurt »

@cloud imo nie był tak kolorowy i abstrakcyjny, w piątce jednak sukces przyniosły chilloutowe szybkie akcje typu jedna ekipa stoi na konternerach z bazukami i strzela w auta, a druga skacze tymi autami z ramp i próbuje strącić graczy przeciwnej drużyny, do tego masa zrożnicowanych wyścigów, jakiś pseudo parkour, no w piątce było co robić
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: niuhniuh »

Hehe, GTA IV multi zawsze na propsie. Chociaż samo w sobie było nudne, a jedynym celem było żeby wbić na nowe ciuszki na rankedach, co by chyba z 1000h zajęło na tych deathmatchach (bez kitu). Ale najlepsza zabawa było jak się pojawiły trainery. Jakoś w 2010-11 była tam taka mała polska społeczność, każdy się znał, 24h na dobę ktoś tam był online i się robiło rzeczy typu właśnie
MalinowyJogurt pisze: 03 lip 2020, 17:18 jedna ekipa stoi na konternerach z bazukami i strzela w auta, a druga skacze tymi autami z ramp i próbuje strącić graczy przeciwnej drużyny
przy pomocy tych trainerów. Ale bez ekipy tak po prostu grać to bezsens był, nie było co robić.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: cloud »

no dobra, ale kontynuując dyskusję - skąd w takim razie taki sukces GTA Online? SAMP działa do dzisiaj ze względu na ogromne serwery roleplay, nawet po 16 latach od premiery gra na tej platformie mnóstwo osób i nie zapowiada się na gwałtowny koniec. GTA V? dla mnie ten tryb jest po prostu nudny, pusta mapa i jakieś głupie gierki do których potrzebujesz znajomych, randomowych osób. tak naprawdę poza GTA world nie ma konkretnego roleplaya, bo większość opiera się na głosówkach, które imo są słabe full.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Prez »

grałem kiedyś długo w sampa na jakimś tam poziomie jeżeli można to tak nazwać, klanowki, turnieje, treningi itp i mega zajebiście to wspominam, fajna społeczność i ekipa tam się wytworzyła, przyjemnością było wbić na ts na trening i wspólnie regularnie pykac
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: cloud »

ale w co klanówki i turnieje? nie rozumiem
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Prez »

W sampa, grałeś normalnie 2 rundy, jedną na mp5 na pier, druga na obrzyny na lotnisku
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: niuhniuh »

GTAO to po prostu jedyna gra tego typu na taką skalę i chyba stąd ten sukces. Poza tym to nie jestem w stanie zrozumieć. Lobby od 6 lat potrafią wczytywać się 2-3 minuty na SSD, cheaterzy wszędzie, 150 trybów z nowymi dodawanymi co chwilę w content patchach. Najbardziej mnie irytowało właśnie to ostatnie jak jeszcze grałem. Dodali fajne tryby typu destruction derby, byly bardzo popularne na początku jak dawały 2x hajs i 2x XP, a potem z nowym patchem weszły nowe tryby do 2x i na tamtych już nikt nie grał. Ta gra ma ze 100 trybów już, a ludzie grają tylko w to co daje hajs. Ofc wina R*
Awatar użytkownika
abe
Posty: 480
Rejestracja: 06 lip 2019, 20:12
Lokalizacja: earthgang

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: abe »

4 lub 5 lat temu kupiłem na ps3 w ps store GTA San Andreas, dzisiaj okazało się że "przeszedłem" grę tylko do jakiegoś momentu BO dowiedziałem się że istnieją jakieś aka zabezpieczenia przed ludźmi którzy przechodzą grę na cheatach i w momencie gdy przy pierwszych misjach wpisywalem kody na pieniazki żeby po prostu tylko zobaczyć jak wyglądają domy w różnych okolicach miast nie zdawałem sobie sprawy że blokuję dalsze misje :neutral: no i chuj, po 4/5 latach walki z tą zajebiście długą grą skończyłem ją nie ukanczajac jej. jebać. chciałem tylko wyrzucić z siebie ten żal
twenty thousand on my watch 'cause I needed time
Awatar użytkownika
Rozpierdalator
Posty: 902
Rejestracja: 11 paź 2019, 19:17

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Rozpierdalator »

A może miałeś misję z nurkowaniem
A LAMUSY PALĄ SZAJS
I PRUJĄ SIĘ NA PSACH
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: SWN »

Pierwszy raz słyszę o czymś takim, a przechodziłem SA po sto razy. Po której misji jest blokada, jak to ogólnie wygląda?
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: baqlashan »

dla mnie klimaty fabuły w san andreas od momentu kiedy sie okazuje że ryder i gruby walą w huja był już strasznie słaby
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: SWN »

Dla mnie ogólnie jest słaby i po odświeżeniu części będąc już dOrOsŁyM ogarnąłem jak mocno działał tam mój sentyment. O ile IV czy V są napisane iście filmowo, takiego Michaela Townleya luźno widziałbym w roli u Scorsese (a się kurwa rozmarzyłem przypominając intro przy chacie psychologa) na prawdziwym ekranie, tak przygody z San Andreas opowiedziane na głos brzmią dziś mocno bekowo. Murzyn kradnący myśliwce na jetpacku w przerwie od turfowania osiedla xdd
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: cloud »

baqlashan pisze: 05 sie 2020, 0:33 dla mnie klimaty fabuły w san andreas od momentu kiedy sie okazuje że ryder i gruby walą w huja był już strasznie słaby
Klimat fabuły w San Andreas kończy się w momencie, kiedy przestajesz być zwykłym CJem z getta, który turfuje wrogie dzielnice i napierdala Ballasów/Vagosów/Aztecasów po ryjach, a zaczyna kraść jetpacki z Area 51, czy napadać na kasyna w Las Venturas, pssssh.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: MoTyW »

baqlashan pisze: 05 sie 2020, 0:33 dla mnie klimaty fabuły w san andreas od momentu kiedy sie okazuje że ryder i gruby walą w huja był już strasznie słaby
Bardzo mocno to i o ile jakąś tam drogę zemsty wyjebanego przez ziomków gangusa, który musiał się zaczepiać po wioskach i innych miastach jeszcze bym rozumiał, tak te kurwa wszystkie wille, odrzutowce, jetpacki, potyczki z armią itp. to już za daleki lot i groteska.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Prez »

no San Andreas nie ma za wiele wspólnego z realizmem, mimo to dużo przyjemniej przechodziło mi się przygody CJ'a niż chociażby Nico. do tego pierwszego od początku czułem sympatię, do drugiego niechęć
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Yayo »

Ja lubię SA za klimat + masę charakterystycznych postaci przecież choćby taki OG Loc to sztos :D Poza tym te elementy ala rpg mnie wtedy strasznie jarały... Ale fakt faktem - najmniej realistyczna część. Musiałbym powrócić, ale chyba nie chcę zepsuć sobie cudownych wspomnień.
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: azar »

Ale ogólnie za czasów trójki, Vice City czy właśnie SA Rockstar wplatał dużo takich humorystycznych elementów i mrugnięć okiem w stronę gracza, dopiero na następnych generacjach zaczęli być poważni. Wtedy nikt się nie zastanawiał, czy fabuła jest realistyczna czy może nie, bo liczyło się to, że mogłeś napierdalać policjantów różowym dildo, miało być z jajem.
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: MoTyW »

No w trójce i VC nie było aż takich absurdów jednak.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: baqlashan »

w jedynce miałeś misje że jak przejedziesz iluśtam wyznawców kryszny pod rząd to dostajesz bonus

to najbardziej zjebana rzecz jaką widziałem w grach
Spoiler
ale przecież wg paru użytkowników uczucia religijne nie istnieją więc spoko
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
ODPOWIEDZ