Grand Theft Auto [seria]

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
hustler342
Posty: 461
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:35
Lokalizacja: Bydgoszcz

Grand Theft Auto [seria]

Post autor: hustler342 »

Moja ulubiona seria gier, San Andreas od zawsze na zawsze ulubiona część. Niecierpliwie czekam na zapowiedź nowej odsłony, już prawie 6 lat minęło od premiery GTA V (jeśli się nie mylę to najdłuższa przerwa w historii serii). Jaka jest wasza ulubiona część?
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Grand Theft Auto [seria]

Post autor: sugarhill_notausgang »

Przez Vice City rodzina chciała mnie zabrać na testy narkotykowe, bo myśleli, że ćpam. Tak wyglądałem po trzech tygodniach grania do 4 rano i wstawania o 7:30 do szkoły. Do dzisiaj ulubiona i przechodziłem ją chyba 3 razy. Ogólnie jestem fanem GTA, pierwsze to była rewolucja, jestem tak stary, że to pamiętam.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6836
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Grand Theft Auto [seria]

Post autor: instinkt »

San Andreas
jakiś czas temu kupiłem na PS4 i wjebałem platyne :cool:

bardzo żałuje i dziwi mnie to że R* nie chce zrobić pełnoprawnych remasterów, przecież to by się sprzedało grubo a myśle że nie wymagałoby zaangażowania 500 osób
mówie o czymś takim:

10/10 GOTY
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Grand Theft Auto [seria]

Post autor: sugarhill_notausgang »

Ogólnie jestem taki, że wolę trzeci raz zagrać w starą grę, co mi się podobała kiedyś, niż odpalić coś nowego, także bym łykał na bank. Jedynka, czy dwójka w HD z wygładzonymi teksturami, albo zremasterowana trójka i ten klimat NYC, łooooo.
Awatar użytkownika
Malloy
Posty: 1032
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:08

Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Malloy »

Jestem sentymentalny chłopak, więc trójeczka, świetna fabuła, ciekawe misje, pierwsze gta w 3D, piękna sprawa, chyba wrócę za niedługo :D
Jesteście popierdoleni, świat wychował was źle
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Lowrider »

pod koniec studiów przechodziłem sobie ciągiem 3, vc i sa i w trójce odpadłem na ostatniej misji bo był tak spierdolony model strzelania że za chuj nie dałem rady tego zrobić, te poprzednie misje jeszcze jakoś szły, ale ostatnia to już przejebana była
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Grand Theft Auto [seria]

Post autor: szpilman »

VC zawsze odpalałem i kupowałem domek za 8 koła i wsadzałem do garażu auto i motor.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Lowrider »

który to był ten za 8 koła

moja ulubiona chawira to ta na północy z pomarańczowym dachem na ktorym było chyba uzi a w budynku niedaleko kamizelka
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Grand Theft Auto [seria]

Post autor: DeDoK »

gra ktos jeszcze w gta online na pc? bo w weekend chetnie zagram, bo dopiero ogrywam sie jako newbie
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Ezio_Wroclaw »

GTA 6 to bym przytulił, ale marne szanse, R* się skupiają mocno nad trybami sieciowymi zarówno w V jak i RDR2, i nawet żadnych zapowiedzi jeszcze nie było od nich. Ale takie GTA w klimatach SA to przydało by się.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
FMH
Posty: 344
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:08

Grand Theft Auto [seria]

Post autor: FMH »

mam pytanko do ludzi grywających na serwerach przez FiveM - czy to normalne, że gierka na zwykłym online śmiga w 100-120 fpsach, a na losowym serwerze RP przy użyciu FiveM mój złom nie wyciąga nawet 60 fpsów?

chodzi oczywko o gta 5
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2019, 18:30 przez FMH, łącznie zmieniany 1 raz.
kocham pozdrawiam

#COYG
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Grand Theft Auto [seria]

Post autor: szpilman »

Lowrider pisze: 17 kwie 2019, 16:41 który to był ten za 8 koła

moja ulubiona chawira to ta na północy z pomarańczowym dachem na ktorym było chyba uzi a w budynku niedaleko kamizelka
No to właśnie ten chyba


https://gta.fandom.com/wiki/El_Swanko_Casa
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 711
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Grand Theft Auto [seria]

Post autor: alis_springs »

vice city od zawsze na zawsze i razem z trójką przechodziłem nawet nie wiem ile razy. san andreas trochę mniej ale również sporo. snow mod do gta 3 jest świetny i klimatyczny i lubię sobie odpalić to szczególnie w okresie świątecznym xd
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: #23 »

Moja ulubiona część to Vice City - gra dzieciństwa, sporo razy przeszedłem tę część. San Andreas przełomowa pod względem implementacji nowych mechanik. Ze wszystkich części nie grałem tylko w czwórkę. Piątka bardzo dobra, uwielbiam to jak Rockstar przerysowuje rzeczywistość w swoich grach.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Zephyr
Posty: 687
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:56
Lokalizacja: Santiago de Compostela

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Zephyr »

Wiadomo, GTA San Andreas absolutny klasyk, jedna z moich ulubionych gier dzieciństwa, tytuł przy którym spędziło się niezliczoną ilość czasu, zapewne jedna z najważniejszych gier dla milionów graczy.

GTA Vice City choć było jedną z moich ulubionych części, to nigdy nie udało mi się przejść całej gry przez tą pierdoloną misję z tym małym samolocikiem, z którego trzeba było zrzucać bomby na kubańczyków. Nie dość, że oponenci do nas strzelali jak pojebani, to jeszcze sterowanie tym samolotem było totalnie pojebane. Jak dla mnie jedna z najtrudniejszych misji w całej serii Grand Theft Auto.
Effe, perché il mio cognome è Fendi
Tony, perché vendevamo i pezzi
Sosa, perché viene dalla Colombia
Baby, perché piaccio alla tua troia
Awatar użytkownika
norfnorf
Posty: 141
Rejestracja: 18 kwie 2019, 22:18
Lokalizacja: ursynów drug ring

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: norfnorf »

roleplay w san andreas do dzisiaj pykany :lol:
pozdro seville owl street surenos :cool:
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: Bolo »

Ale pamiętam jak się srałem za dzieciaka, że mi trójeczka nie chciała na moim rzęchu ruszyć i cieła niemiłosiernie. A potem upgrade i pyk full hd 4k i 800x600 i byłem panem życia co nie. Dwójka GTA to mam duzy sentyment, swietna gra to była. Vice City i twoja misja z helikopterem, ty kurwo.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: con shonery »

jak myślicie, spełnią się przepowiednie co do GTA VI(CE)? moim zdaniem rockstar skorzysta z okazji, sentyment do lat 80/90 jeszcze unosi się w powietrzu, starzy fani zesrają się na taką wieść, nowych graczy zainteresuje retro świat. byłaby szansa na wykorzystanie motywów z filmów i seriali akcji, mafijnych, horrorów, komedii, no sam bym się zesrał
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: DeDoK »

najprawdopodobniej, bo gta 4 wracalo do gta 3, gta 5 do sa, to gta 6 musi do vc :D
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: Grand Theft Auto [seria]

Post autor: sugarhill_notausgang »

A ja akurat dzisiaj czytałem, że plotki branżowe mówią o pierwszym GTA w Europie... I taka koncept grafika, zapewne fanowska:
Spoiler
Obrazek
ODPOWIEDZ