MAFIA TRILOGY

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Iszji »

widzę że ładna analogia z bioshockiem będzie, jebać te remastery.
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: RW0 »

I tak chodzi tylko o jedynkę, kto się przejmuje dwójka która nadal jest ładna grą albo trójka która wciąż będzie zjebana grą xd


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
xou
Posty: 275
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:34

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: xou »

pewnie przemują się, bo skoro z 2 i 3 robią takie gówno, to z 1 może być tak samo.

no ale co się im dziwić, skoro tak właśnie wygląda większość remasterów - gracze oślepieni nostalgią i tak to kupią. po chuj się męczyć, skoro można wydać coś minimalnym nakładem pracy, a durnie i tak wydzadzą hajs?

to jest dla mnie w ogóle kurwa nie do ogarnięcia, że ktoś wydaje coś takiego jako NOWY PRODUKT, w dodatku droższy, i będzie stać obok starego, który wygląda identycznie, a ludzie się na to rzucą. ja pierdolę
Obrazek
ソロで帰る道すがら
挨拶さえもできないさ
待っても去っても変わらない
そうだ! これからだぜ?
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: niuhniuh »

https://www.gry-online.pl/newsroom/mafi ... le/z71dd8f

Coś niby więcej nakombinowali niż z 2 i 3 (w ogóle remaster trzyletniej gry to beka), gdzie po gameplayach zmian nie widać. 6 czerwca więcej szczegółów
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: zemsta1kadluba »

xou pisze: 20 maja 2020, 8:17 no ale co się im dziwić, skoro tak właśnie wygląda większość remasterów - gracze oślepieni nostalgią i tak to kupią. po chuj się męczyć, skoro można wydać coś minimalnym nakładem pracy, a durnie i tak wydzadzą hajs?
no niestety tak to wygląda
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Iszji »

tak to wyglada w całej branży ostatnio. Gry dopracowane i zrobione jako pełnoprawny produkt a nie gówno obsrane to mniejszość. Z ostatnich dopieszczonych pereł to mogę chyba tylko prey'a wymienić, dooma i disco elysium.
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Groszek »

niuhniuh pisze: 20 maja 2020, 15:31 https://www.gry-online.pl/newsroom/mafi ... le/z71dd8f

Coś niby więcej nakombinowali niż z 2 i 3 (w ogóle remaster trzyletniej gry to beka), gdzie po gameplayach zmian nie widać. 6 czerwca więcej szczegółów
Ale 3 nie ma remastera to jest edycja że wszystkimi dlc :dunno: 2 nic prawie nie zmienili, ale jedynka się zapowiada zajebiscie
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Parlae »

Miałem pisać, że denerwuje mnie to, że developerzy robią teraz tyle tych rimejków i remasterów, zamiast próbować robić nowe projekty. Tak jakby im inwencji brakowało. Tzn. czasem wychodzi to fajnie (przykłady Resident Evil 2 i FF7) ale na co komu taki remaster Crysisa? No ale Mafię jedyneczke szanuję, więc pewnie sprawdzę, jeśli wyjdzie to dobrze.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: cloud »

są już znane wymagania sprzętowe?
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: DeDoK »

z jednej strony lepiej jebnac dobry remake starej gry niz nakurwiac kolejna gre o tym samym tylko ze zmienionymi teksturami jak assasin czy fifa
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: niuhniuh »

Spoiler
odmulamy, właśnie wyszedł piękny teaser
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: zemsta1kadluba »

no rzadko kiedy zwykłe cinematics potrafią mnie tak nakręcić, ale głównie przez muzykę jednak
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Sialala »

Szkuuuuurwa
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: oKulTywowany »

Jaram się scenkami mimo że trochę inną miałem wizję realistycznych mord, no cóż pozostaje czekać do pierwszego gameplaya
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: zemsta1kadluba »

no obejrzałem jeszcze parę razy i jednak morda tommiego mi się nie podoba, w oryginale dużo lepsza.
Ciekaw też jestem czy misja z zabójstwem Morello będzie w odświeżonej wersji też miała parę możliwych zakończeń bo w cutscence pojawia się gazeta gdzie piszą o tej śmierci w jeden określony sposób
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
alis_springs
Posty: 711
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:49

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: alis_springs »

zawód. tommy nie wygląda jak tommy w ogóle. i tak pewnie zagram w to za jakieś kilka lat, bo póki co mój komputer tego nie uciągnie, ale i tak jebać
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2165
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: oKulTywowany »

Gdzie jest gameplay.....
This page is no longer available.
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: genocidegeneral »

Jedynka opóźniona o miesiąc, nowa data premiery to 25 września.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sialala
Posty: 2385
Rejestracja: 26 lis 2019, 21:32

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Sialala »



22 lipca dostaniemy gameplay. Na razie 15 sekundowy teaser. Wygląda dobrze :cool:
Awatar użytkownika
sharezza
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2019, 16:41

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: sharezza »

Ja jebe, jaram sie jak male dziecko na ten gameplay. Szkoda ze przesuneli premiere, ale mimo wszystko i tak jest okej, bo w nie lubie premier w wakacje.
ODPOWIEDZ