MAFIA TRILOGY

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: con shonery »

mam nadzieje, że będzie soundtraczek tradycyjny z jedynki (który podobno w wersji steamowej znika ze względu na licencje czy coś)
Awatar użytkownika
suedehead
Posty: 70
Rejestracja: 09 maja 2020, 16:28

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: suedehead »

mafia 2 miała najładniejsze miasteczko w grach ever i za to ma mój szacuneczek.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: 2rzyn »

Akurat trojka miala przepiekne miasto, ale bylo zero fo roboty a gra byla chujowa
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Kubinsky »

kurde, grałem zarówno w jedynkę jak i dwójkę, ale jesli mam być szczery to nic z nich nie pamiętam :cry:
ale spoko, że wychodzi remake. może ogram
Awatar użytkownika
sharezza
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2019, 16:41

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: sharezza »

remake jedynki marzenie :bowdown:
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: niuhniuh »

ja też nic nie pamiętam z jedynki, ale ja tak mam, że łatwo zapominam fabuły. git, na świeżo się przejdzie
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: zemsta1kadluba »

kurwa no jak możecie nic nie pamiętać z 1, to jest jedna z najlepszych arc głównego bohatera, to jego pięcie się na szczyt od zwykłego taksówkarza co był w złym miejscu, w złym czasie, do poważnego gangstera na burzliwe czasy, wszystko opowiedziane za pomocą świetnych przerywników filmowych z pięknymi ujęciami, voice actingiem i muzyką, no kurwa tak się powinno opowiadać historie w grach.
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: niuhniuh »

miałem jakieś 12 lat jak w to grałem. ale to nic nie zmienia, ja kurwa nigdy nic nie pamiętam, seriali, filmów, gier :lol:
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: runiek »

W takim razie trzeba szybko odświeżyć, bo wciąż jest arcydziełem pod względem klimatu i fabuły, a przede wszystkim tym z jaką lekkością opowiada piękną historie.

Jakoś z dwa miesiące temu przeszedłem, nie powiem który raz, bo nie zliczę... i mam ochotę zagrać ponownie XD chyba zrobię fotę dla porównania :oops:
Spoiler
Obrazek
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: niuhniuh »

haha, zajebista fota

a z ograniem to sobie poczekam na remake, 28 sierpień już niedługo, a chyba lepiej będzie na świeżo do świeżej wersji przysiąść
Awatar użytkownika
joincik
Posty: 41
Rejestracja: 10 cze 2019, 12:28

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: joincik »



hehehe, czujecie to
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Iszji »

XDD misja z taksówą pondro
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
RappSnitch
Posty: 44
Rejestracja: 12 gru 2019, 3:33

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: RappSnitch »

Na obrazkach mafia 1 prezentuje się świetnie, miejmy nadzieje że gameplay będzie taki sam bo po mafii 3 mam wątpliwości... a tym bardziej że Hangar się za to wzięło
StpMorti
Posty: 76
Rejestracja: 20 kwie 2019, 20:59

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: StpMorti »

Nie tak dawno przeszedłem obie części mafii i tu taka niespodzianka, czekam z niecierpliwością :D Tylko żeby nie zepsuli tej jedynki
Awatar użytkownika
suedehead
Posty: 70
Rejestracja: 09 maja 2020, 16:28

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: suedehead »

Mam nadzieje ze vito czy jak mu tam bylo bedzie mial chociaz na ekwipunku hak jak w just cause albo jakiegos jetpacka skoro juz mamy miec odgrzane spaghetti z mikrofali.
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: MicBar »

Ale głupotka ten post nade mną. :roll:
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Globe »

płonę. granie w dwójkę mnie ominęło bo na tamten moment nie miałem sprzętu, a potem nie nadrobiłem. trójka miała jakieś demo na konsoli zdaje się i spróbowałem, ale to było tak kwadratowe jak Godfather na ps2 :lol: mnie to zapowiedzi gier już raczej tak nie kręcą jak kiedyś, ale ten remake jedynki to murowany hit. mam nadzieje, że poszerzą nieco te realistyczne aspekty takie jak mandaciki i ograniczenia prędkości. miało to swój urok, teraz mogłoby mieć jeszcze większy
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: niuhniuh »

tamten teaser to była zapowiedź zapowiedzi. Dziś coś więcej ma wlecieć także oczy otwarte i garda wysoko
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: oldschool »

Są gameplaye z II i III z tej wersji Definitive Edition. Poprawy w stosunku do oryginału praktycznie nie ma :dunno:

No ale I to coś na co każdy czeka, wiadomo.
ODPOWIEDZ