MAFIA TRILOGY

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Iszji »

i ten dzwiek kartek papieru jak sie poruszasz po menu :D
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Prez »

może tym razem Paulie przeżyje
Spoiler
Sam ty kurwo
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Negatyv »

Byczki, co wy gadacie, że 2 chvjowa. Ja ją bardzo dobrze wspominam. Oczywiście nie tak jak 1, ale 2 bardzo fajna gierka.
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Yayo »

Czekam i wydam na to kwit. Wygląda super.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Groszek »

2 była super ale w chuj krótka ile to miało 10h?
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 9937
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: ART »

dwójka była całkiem w pyte, tylko denerwowalo mnie to ze caly czas sie bylo w misji i nie mozna bylo posmigac na luzaku jak w gta jakims po miescie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
JoeyJoeJoe
Posty: 832
Rejestracja: 30 lis 2019, 1:21

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: JoeyJoeJoe »

O kurde, Mafia 2 to jedna z moich ulubionych gier, dwa razy przechodziłem kampanie. Szkoda że nie było tam za bardzo co robić po przejściu gry - w sumie to nie było nawet takiej opcji, bo gierka się po prostu kończy po ostatnim levelu.
W jedynkę nigdy nie grałem, bo kiedyś nie było na Steamie (teraz widzę, że jest ale tylko na windowsa) ani na Xboxie 360, a w rimejk chętnie zagram, no i może z tą ulepszoną grafiką będzie się przyjemniej grało w trójkę i w końcu ją skończę, bo pamiętam że usunąłem po tym jak mnie czymś wkurwiła ta gra.
Ostatnio zmieniony 13 maja 2020, 20:24 przez JoeyJoeJoe, łącznie zmieniany 1 raz.
Słuchaj, zaraz Cię tutaj pouczy Paweł z Graila, że musisz mi nalać tego soku i będziesz pouczony
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: niuhniuh »

no masz rację [mention]Negatyv[/mention] , Mafia 2 była świetna imo. Zajebiste postacie, które się zapamiętuje i takie same dialogi (upierdolony płaszcz :lol: ) No i fajnie, że można dostać mandat za przejechanie na czerwonym, trza tankować samochody i przez to jakoś rozważniej się jeździ niż w GTA, gdzie bez zmartwień rozpierdalasz się o wszystko po drodze do celu. No i props za otwarty świat, który nie jest upierdolony setką zadań pobocznych.

[mention]JoeyJoeJoe[/mention] stawiam, że po misji z bolidami usunąłeś (a nie dobra, o trójce mówiłeś)
Ostatnio zmieniony 13 maja 2020, 20:26 przez niuhniuh, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Iszji »

ART pisze: 13 maja 2020, 20:23 dwójka była całkiem w pyte, tylko denerwowalo mnie to ze caly czas sie bylo w misji i nie mozna bylo posmigac na luzaku jak w gta jakims po miescie
a trójka przegięła w drugą stronę, więc o ten jebany złoty środek chyba chodzi
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: cloud »

Mafia 2 grana raz w roku przynajmniej, super część i jaram się jak dziecko.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Negatyv
Posty: 433
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:18

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Negatyv »

Podsumowując: 1 to prawie ideał; 2 to godna kontynuacja (ale jako gra, gorsza od 1); 3 to nie Mafia

ez
frontkick

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: frontkick »

Ja pierdole rimejk jedynki :bowdown: myślałem że będzie tylko nikomu niepotrzebny remaster dwójki a tu takie rzeczy, ech no piękne info mimo że raczej nie zagram

Dwójka imo trzyma poziom i nie nazwałbym jej zawodem nigdy w życiu ale ech pamiętam że pod koniec już się trochę wkurwiłem że każda misja polega na wielkiej strzelaninie i tyle. Fabularnie super a chinczycy napierdalajacy chłopa tasakami to dla mnie po dziś dzień topka najbardziej wstrząsających scen w grach
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Opieronie »

Mafia 1 to klasyk, dwójka bardzo przyjemna - jednak jak dla mnie brakowało klimatu. Co do wyścigu w jedynce - grał ktoś jakiś czas temu i faktycznie był on taki ciężki? Jak sięgam pamięcią jest to moje jedyne negatywne skojarzenie z tą grą.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Groszek »

Za małolata pamiętam było w chuj trudne coś jak GTA vice city z tym helikopterkiem, ale po kilku latach jak przechodziłem 2 raz to nie było tak trudno. W sumie to większość tych trudnych misji za małolata które były w chuj trudne jak się podroslo to z palcem w dupie
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Prez »

Opieronie pisze: 13 maja 2020, 20:57 Mafia 1 to klasyk, dwójka bardzo przyjemna - jednak jak dla mnie brakowało klimatu. Co do wyścigu w jedynce - grał ktoś jakiś czas temu i faktycznie był on taki ciężki? Jak sięgam pamięcią jest to moje jedyne negatywne skojarzenie z tą grą.
kilka lat temu przeszedłem za pierwszym razem, wystarczyło dojechać do mety i się nie rozjebac po drodze i essa, nie trzeba było nawet jakos specjalnie się pocić, żeby wyprzedzić innych
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
joincik
Posty: 41
Rejestracja: 10 cze 2019, 12:28

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: joincik »

O kurwa okurwa okurwa

Jedynka ukochana gra, nie wierze, dawno sie tak nie podjaralem mordy

Jeszcze tylko morrowind i niech swiat plonie
zemsta1kadluba pisze: 13 maja 2020, 20:05 z samego patrzenia na skriny mam tyle wspomnień ajj
soundtrack do tematu
Spoiler
Piekny theme, zawsze lezka
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Iszji »

w sumie troche mi szkoda, że OG content już się słabo trzyma i nastała moda na sprzedawnie remasterów w cenie gier AAA, ale z drugiej strony remastery system shocków czy falloutów pierwszych przyjąłbym z otwartymi ramionami, bo to gry z tak archaiczną mechaniką i tak dobrym contentem, że nie można im zaszkodzić.
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: 2rzyn »

mafia 2 miała fajny początek w zimie, a potem już wszystko za szybko zapierdalało, najlepsze rzeczy i misje wycięli z gry, no i zero misji pobocznych jak w jedynce u Lucasa


co do wyścigu w mafii 1 to normalna misja, żadna trudna sprawa, przed paczem jak i po
nie kumam jak ktoś mógł mieć z tym problem
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: kshaq »

remake jedynki to moje marzenie, dzię-ku-je-my
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: runiek »

Co wy gadacie, mafia 2 na kozaczku, tylko po prostu jedyneczka zasługuje luźno na 10/10. Fabularny majstersztyk.

Postać Tomiego wleci pod skórę u mnie, bankowo

e;
i to auto Dona na screenshocie :bowdown: którym się jechało w misji Bon appetit
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
ODPOWIEDZ