MAFIA TRILOGY

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 409
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: enjoy1g »

Kupie dopiero jak usłyszę opinie @runiek
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: niuhniuh »

fajno się jeździ na symulacyjnym, bardzo mi się podoba taki model. strzelaninę póki co tylko w motelu miałem no i w sumie dupy nie urwało, chociaż jak raz typ konając złapał się jakiejś szafki i powoli osunął się na ziemię to nawet fajnie to wyglądało. Miło też, że żyćka mało i akcja na rambo odpada. Sountrack dopierdolony, rozumiem że 1:1 przeniesiony z oryginału? Miasto spoko, w zasadzie niewiele się dzieje pod względem NPCów, ale sam fakt zwiedzenia sobie takiego amerykańskiego miasta z 1930 w 2020 jest super. Motyw z mandatami dalej trochę bez sensu, no bo Tommy posiada pieniądze tylko w domyśle, więc nawet to nie boli :dunno:

w każdym razie fajnie odświeżyć sobie tę historię, którą już dawno zapomniałem
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: runiek »

Jak z oryginału? Tu nie ma nic z oryginału poza nutą z "intra" :D przez tyle ile zdążyłem zagrać, od razu drażni soundtrack, w sensie, że nie jest ten z oryginału i przede wszystkim głos Tomiego, no ni chuj kurwa, toć to całkowicie inny głos i to tak skrajnie, taki cwaniaczek, a Tom w oryginale był taki nieśmiały, powolną manierą mówił i dużo jakby akcentował emocji w tym wszystkim. Tutaj szybko nawija i ciągle tym samym takim głosikiem sebixa wkurwionego.

Choć bardzo na plus mnie zaskoczyły nowe akcenty w fabule, w sensie mam na myśli nowe dialogi, tak jak ten z detektywem, że bardzo pasujących tematów tam było jak ten o strachu, braku pieniędzy... choć... no właśnie, detektyw, jego też bardziej się nie dało spierdolić xD w oryginale też uzupełniał się z Tomem swoją normalną, powolną manierą, gdzie co chwilę akcentował swój szok słysząc dokonania Toma, a tutaj... kurwa też jakimś pierdolonym głosikiem, czemu oni wszyscy jakimś zjebanym głosikiem mówią XD

e;
dobra, jak się dojeżdża do motelu to jest jedna nuta z oryginału, chyba że ona losowo leci w radiu xd
dokładnie ta
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: niuhniuh »

No właśnie ja nie wiem, to było pytanie na serio :razz: Mafię pamiętam jak przez mgłę i konkretne kawałki to już w ogóle mi wyszły z głowy. Hmm, czyli ta muzyka np podczas wyścigu to nowa jest? Myślałem, że łatwiej będzie im po prostu ctrl c ctrl v wykonać w tej kwestii.

Postrzelałem se więcej trochę w misji w hotelu no i ee czemu szotgan jest tak słaby. Niezłe gąbki z tych przeciwników, że na luzie 3 strzały ze strzelby na klatę przyjmują. Na plus za to animacje śmierci przeciwników, gorzej trochę z reakcja na postrzały, która raz się włącza a raz nie. Raz utykają a innym razem nic sobie z ran nie robią. Szkoda, że Euphoria z GTA IV nie została standardem w tego typu grach, przeca to istnieje od ponad 12 lat.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: runiek »

Nowa

KURWA MAĆ, CHŁOPY, PIERDOLONE PÓŁTOREJ GODZINY PRZECHODZIŁEM WYŚCIG W TRYBIE KLASYCZNYM, PRÓB CHYBA BYŁO Z 50, AŻ KURWA NAGRAŁEM TELEFONEM OSTATNIĄ PROSTĄ ZARAZ PRZED METĄ I ZARAZ CHYBA KONIA ZBIJĘ ZE SZCZĘŚCIA, A MIAŁEM IŚĆ SPAĆ PRZED PIERWSZĄ KURWA
Obrazek
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: lambiczi »

Jak to jest w końcu z tą mafią, fabuła jest identyko jak w oryginalne tylko grafika nowa, czy to po prostu inna gra inspirowana monco jedynką?
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: niuhniuh »

@runiek szanuję za cierpliwość :lol: mi się w pół godzinki jakieś udało, ale na farcie, bo typ przede mną się rozjebał na ostatnim zakręcie. Więcej kłopotów miałem niedługo potem podczas strzelaniny w hotelu/kościele.

@lambiczi są inni aktorzy, czyli wiadomo, dialogi lekko zmienione, no ale główna oś fabuły pozostaje taka sama.
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: runiek »

Nie no, fabuła jest podrasowana, same cutscenki i dialogi są rozbudowane mocno jak i przebieg misji trochę zmieniony. Wiadomo, że główny motyw jest ten sam, ale jak w nocy pisałem, dopiero wyścig przeszedłem i dotychczas znając oryginał na pamięć, postarali się by urozmaicić historię nowymi dialogami i jakby większą interakcją z innymi postaciami, tutaj jakieś pogawędki z Vincenzo, Paulie gnębiący Ralpha(co mi się nie podoba). Sarah podczas wyścigu... więc no nie tylko nowy silnik, gameplay, może zmiany nie są ogromne, by nie gubić spójności z oryginałem, ale widać, że i w kwestii historii chcieli lekko na plus namieszać. Nowe rozmowy są jak najbardziej na plus imo.

@niuhniuh w trybie klasycznym tak szybko Ci się udało? xD
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: niuhniuh »

Tak, w klasycznym. Nie wiem czy to nie był jakiś skrypt, że typ się rozbił na samym końcu, wcześniej widziałem jak jeden zielony samochód się rozpierdala na drugim zakręcie kilka wyścigów pod rząd, a później przestał :dunno:
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: runiek »

Skrypty są, 1 okrążenie na tym zakręcie typ się rozwala, na drugim okrążeniu typ się rozwala tam, gdzie jak nie zwolnisz i nie odbijesz to wypierdala Cię w kosmos xD a na trzecim okrążeniu to nie wiem, bo zawsze robiłem fuckupy w drugim i resetowałem, trzecie okrążenie miałem raz, byłem pierwszy i ukończyłem tak xD w sumie pierwszy byłem od 1 okrążenia xD fart jak chuj i w sumie IMO jak do trzeciego okrążenia nie będziesz chociaż trzeci, a najlepiej drugi, to lepiej resetować w pizdu...
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: niuhniuh »

Taka taktykę właśnie obrałem, najmniejszy błąd i wczytywanko
Awatar użytkownika
runiek
Posty: 2066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:34
Lokalizacja: Olsztyn/Korsze

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: runiek »

Jednak zmiany zaczynają mnie irytować :confused:
Nie podoba mi się jak zrealizowali misje lepiej do tego przywyknij, robiąc jeszcze totalny odlot z tym Biffem xD i początek misji z hotelem to... :damn:
To, jakie zmiany naszły i pewna rozmowa z Samem w aucie... No tu już jest kurwienie fabuły IMO, niestety, na tym musiałem zakończyć, bo muszę się zbierać, reszta dopiero jutro.
FPN pisze:Teraz w bangerku będzie można follow upować 2cztery7, gdzie nawijali, że Pjus głuchy. My będziemy mogli nawinąć, że Runiek ślepy, a postuje ciągle
https://www.instagram.com/runiekslg/
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: cloud »

PIERDOLONY WYŚCIG W PIZDE

Dodano po 15 godzinach 17 minutach 41 sekundach:
:joint: :joint:
Spoiler
Obrazek
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: JVCORE »

dla ziomeczka co czekał na recenzje
#freefromage

GVMBLER
ocznik
Posty: 97
Rejestracja: 08 paź 2019, 12:44

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: ocznik »

przyznam, że lekko irytuje mnie ta gra - głównie za sprawą systemu strzelania oraz postać wydaje się być taką "kłodą", którą dość ciężko się steruje
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Cz4rny1337 »

brzmi jak opis red dead 2
Obrazek
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: niuhniuh »

jebać ten system strzelania tbh, widzę tu i ówdzie pozytywne opinie o systemie walki, ale nie wiem jak można to propsować. Przeciwnicy na najwyższym poziomie to gąbki, wchłaniają sobie serię z thompsona jakby nic się nie działo. Ale nie daj boże Tommy wychyli łeb zza osłony na 2 sekundy, od razu mu odstrzelą. I ten zjebany celownik, który jest tak duży, że w zasadzie nie wiesz, czy celujesz typowi w łeb, czy w stodołę za nim. RDR2 to ma genialny system strzelania w porównaniu do Mafii. Szkoda, że w grze, której gameplay opiera się na strzelaniu i jeżdżeniu jeden z tych elementów jest spierdolony po całości.

Dodano po 3 minutach 43 sekundach:
Chociaż muszę dodać, że klimat nie do podrobienia i historia jest świetna. Przejażdżka poza miasto podczas burzliwej nocy to jest majstersztyk, a ja chłonę wszelakie period piece z rumieńcami na twarzy. Może spaczują ten combat? KURDE NO OBY
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1467
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: JVCORE »

Początkowo ten system strzelania strasznie irytował, ale teraz juz tylko celuje w głowę i pacjent na strzała schodzi
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1423
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: niuhniuh »

ukończyłem, to była piękna przygoda.
Spoiler
Vito ty kurwo :what:
Co do strzelania, to ze strzelby akurat zajebiście się ładuje. Ale pistolety i tommygun słabo, chociaż tak jak JVCORE napisałeś, później już instynktownie w łeb i strzelaniny nabrały kolorów.

Tera pora na poboczne, misja z jazdą autobusem powyżej 30mph zrobiona w bólach, jak ktoś się męczy to mogę trasę rozrysować :rotfl:
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: 2rzyn »

Rzucanie molotowem to pierdolony teleport molotowa a nie rzut :rotfl:
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
ODPOWIEDZ