MAFIA TRILOGY

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
niuhniuh
Posty: 1437
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:02

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: niuhniuh »

nowy pacz

Spoiler
Opcje personalizacji interfejsu
Nowe opcje pozwolą dostosować interfejs w grze – na przykład jeśli chcesz widzieć mniej podpowiedzi podczas odkrywania miasta Lost Heaven lub robisz zrzut ekranu świetnego momentu:
- Włącz lub wyłącz znacznik głównego celu.
- Włącz lub wyłącz znaczniki wrogów na minimapie w ustawieniach wszystkich poziomów trudności. (Wcześniej znaczniki wrogów nie dotyczyły trybu klasycznego).
- Włącz lub wyłącz opcje nawigowania takie jak szczegółowe instrukcje czy GPS minimapy.
- Włącz nowy tryb minimalistycznego interfejsu, aby podczas gry ukryć elementy takie jak minimapa, prędkościomierz czy teksty związane z celem zadania.
Tryb Noir
Włącz tryb Noir, aby cieszyć się grą Mafia: Edycja Ostateczna oraz przerywnikami w starym czarno-białym stylu. Tryb Noir można przełączać na ekranie opcji gry. :bowdown:
Jazda swobodna
Poza wyścigami możesz prowadzić w trybie jazdy swobodnej. Zależnie od pojazdu i trasy, możesz wtedy odkryć nowe elementy rozgrywki, które dodaliśmy do tego trybu. Szczegóły odkryjecie sami, tymczasem życzymy powo-żenia w Lost Heaven. (CHODZI O TO, ŻE MOŻNA SIĘ ŚCIGAĆ POZA MISJĄ FAIR PLAY :bowdown: i najwyraźniej dodano misje taksówkarskie)
ksiazenieporzadek

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: ksiazenieporzadek »

Na PS4 jest możliwość zmiany języka? Na amazon.de gierka jest za 15 euro i kusi mnie kupić, ale po niemiecku to mi średnio pasuje granie w to
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: Sergiusz »

Co Wy dajecie z tym wyścigiem, na klasycznym za trzecim razem, ale restartowałem bo chciałem czysty przejazd zaliczyć xD
ksiazenieporzadek

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: ksiazenieporzadek »

na amazon uk wersja na ps4 za 67zł wychodzi

później za tyle samo na olx można sprzedać, bo to gra na trzy wieczory xD

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B08 ... UTF8&psc=1
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3947
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: wrubel »

3 wieczory po 15 godzin
Awatar użytkownika
oKulTywowany
Posty: 2166
Rejestracja: 01 sie 2019, 0:33

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: oKulTywowany »

Kuurwaa czemu nie robią do remakeu dlc :(
This page is no longer available.
zizu
Posty: 83
Rejestracja: 26 lut 2021, 7:13
Lokalizacja: +48

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: zizu »

Z chęcią pograłbym w te starą mafie co sie grywalo za małolata ale nawet nie wiem gdzie teraz sie pobiera takie gierki.
:dunno:
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: con shonery »

Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: 2rzyn »

Powinni wydac 2 czesc w nieokrojonej wersji. Ale pewnie juz wszystko poszlo w kibel
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4681
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: MAFIA TRILOGY

Post autor: 8na10 »

mafia 2 ma najbardziej realistycznie zaprojekowane miasto z jakim się spotkałem w grach. normalnie możesz za garażami przejść jakimiś ciemnymi uliczkami pomiędzy blokami. czuć że to mogłoby być realne miasto, a nie jakieś sterylnie poustawiane kartonowe kloce. na plus też postać tego grubasa joe, bo jest śmieszny i podobny z ryja do mnie. na tym plusy mafii 2 się kończą.
jasny wracaj na forum
ODPOWIEDZ