Valorant

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Valorant

Post autor: Parlae »

Nie no, nie jest źle. Całkiem przyjemnie się pyka, umiejętności fajnego smaczku dodają ale denerwują mnie kamperzy w takich CSopdobnych grach. Apex jest o wiele bardziej dynamiczny i tam opłaca się grać ofensywnie i pewnie na dłuższą metę Valorant nie wygra o mój czas wolny właśnie z Apexem.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Valorant

Post autor: kshaq »

Przecież to zupełnie inne gry są :dunno: valorant jest bardziej dla fanów csa, niż apexa
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4696
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Valorant

Post autor: Parlae »

Wiem że inne mają założenia. Porównuję po prostu do FPSa, w którego gram najwięcej. Tak samo porzuciłem grę w ostatniego Battlefielda. Tam też więcej można ugrać kampiąc. A ja mam taki styl, że po prostu lubię szybkie rushe i mnie takie shootery nastawione na defensywę odrzucają.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6233
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Valorant

Post autor: FruitOffTheWall »

kurwa fajny ten valorant.Kompa nie mam jakiegoś mocnego ale luzno smiga 60 fps.Strzelanie zajebiste ogołem gierka fajna całe te.
Jedyny minus to community takich zjebów jak tam to nawet w csie nie ma
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
Drmz
Posty: 1090
Rejestracja: 23 kwie 2019, 8:12

Re: Valorant

Post autor: Drmz »

W przyszłym tyg podobno rankiedy wjeżdżajo. Mogliby częsciej paczować tą giere na początku tho. Tak ma człowiek wrażenie, że mało się dzieje.
kosciey pisze: 03 mar 2020, 13:07 wszyscy jesteście chujowo wypluci przez generator gówna.
lygrys pisze: 15 sty 2021, 17:13 Tak czy inaczej nie żałuje, bo wreszcie kupiłem durszlak
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6233
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Valorant

Post autor: FruitOffTheWall »

no ta rankedy beda git ale trzeba bedzie miec piatke bo z randomami to jest jebany totolotek
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6806
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Valorant

Post autor: jAg »

Gra ktoś jeszcze w to? Zacząłem niedawno pykać i utknąłem w goldzie 2, :lol: bo nie da się z tymi ludźmi cokolwiek ugrać. Stężenie toksycznych kidosów jest przepotężne i choćby skały srały, nie da się wycarrować gierki.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
ODPOWIEDZ