Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

No ja nie moge sie od kilku fifek zmotywować do grania, bo jak nie chcesz zostac w pizdzie to musisz co chwile grac te fut champions. Jestem typem gdzies na te 18-19 zwyciestw, wiec 14 idzie tam zrobic gdzies w 21-23 mecze, ale to i tak mi sie tyle nie chce w kazdy weekend

No i te paczki niewymienne wszedzie. Juz pomijam sbc bo duza czesc graczy robi co chwile kogos bo jest spoko i potem ma na ławie 5 niewymiennych rb
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Beny
Posty: 703
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:40

Re: Fifa

Post autor: Beny »

najgorsze w tej jebanej fife jest to, że jak odpuszczę tydzień-dwa grania, to czuje się jakbym obudził się po roku hibernacji, tyle jest tych jebanych eventow/sbc/zadań/wszystkiego
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Fifa

Post autor: neks »

właśnie zajebiście, chcesz grać casualowo to odpalasz sezony, a w fucie ciągle się coś dzieje i kiedy nie wejdziesz to jest co robić
onizuka
Posty: 714
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Fifa

Post autor: onizuka »

Dzisiaj nowy sezon więc w sumie na świeżo możesz zacząć
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Fifa

Post autor: jAg »

Granie na PC w fifę to jest masochizm. 2 razy już podczas tego futchampions wygrywam i w końcówce meczu nagle tracę fokus gry i EA wpierdala mi porażkę. Chuj z tym, że nie wyskoczył żaden komunikat, tak od siebie gra straciła fokus. Co najlepsze, dzieje się to tylko podczas Futchampions.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Flavis
Posty: 161
Rejestracja: 17 lis 2019, 17:52

Re: Fifa

Post autor: Flavis »

Mi się zdarzyło tak parę razy w division rivals też jak wygrywałem, bardzo denerwujące.
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Fifa

Post autor: neks »

u mnie nigdy nie było takich akcji, więc to może nie kwestia Fify
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Fifa

Post autor: Cz4rny1337 »

z milion coinsow na ps4 mam i jak zwykle juz wyjebondo, sprzedam, oferty PW, przelewanie we wlasnym zakresie
Obrazek
onizuka
Posty: 714
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: Fifa

Post autor: onizuka »

onizuka pisze: 10 lut 2021, 8:39 W Fifę gram od swiat Bożego Narodzenia. Lekko ponad miesiąc a skład wygląda tak
Spoiler
Obrazek
pare drobnych zmian po ostatnim evencie
Obrazek

no i głupia sprawa, bo wyszedłem na jebanego hipokryte. Pisałem że w zyciu nie zbuduje obrony z m.in. Gomeza i Pope ale no James to jest przechuj i nie wypada trzymac go na ławce kosztem Klostermanna czy srebrnej karty. W grze jest tak:
Spoiler
Obrazek
Grimaldo jako LŚO sprawdza sie kozak mimo 171 cm wzrostu, fajnie mieć tam takiego drobnego dryblera. Szybko i nieprzewidywalnie mogę wyprowadzać nim piłki. Malen i Gravenberch nastepni do odstrzału więc ekolega co poniekąd mi wytknął pare słabych kart miał racje :) Kogo tam wkręcić to nie mam pojęcia, zobaczymy jakie karty w piątek na nowym evencie sie pojawią
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Fifa

Post autor: jAg »

U mnie obecnie taki składzik
https://www.futbin.com/21/squad/6479038
Kto nie zrobił SBC na Dembele, ten trąba. Ten gość to totalny przekot.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Fifa

Post autor: Jiigsi »

Zajebisty squad szanuję
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Fifa

Post autor: Sidd »

Nabyłem dziś XSX i widzę, że jest promka na Fify - najtańsza stówkę, najdroższa 150. Czy warto inwestować w najdroższą wersję? Którą wybrać?
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
MalinowyJogurt

Re: Fifa

Post autor: MalinowyJogurt »

@Sidd Najtańszą bierz. Teraz coinsy dostajesz po rozegraniu pięciu zapoznawczych spotkań, które przydzielą cię do odpowiedniej dywizji, dodatkowo masa SBC i eventów, nie opłaca się kompletnie dopłacać do jakiejś bieda paczki raz na tydzień
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13097
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Fifa

Post autor: oldschool »

Nie opłaca się kupować tej gry, ale jak już musisz to tak jak mówi Malinowy.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Fifa

Post autor: Sidd »

Jasne, dzięki serdeczne. Będzie powijane. Oczywiście pisze się na meczyki z ekipą forumkową
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

Ja pierdole otworzyłem wczoraj paczkę 83x25 za swapy i miałem jeden walkout - if 84, reszta 85 i niżej.
Wkuriwony zrobiłem sbc o średnią ikonę - pires 88.
to jest kurwa skandal jak mnie wczoraj wyruchalo, do teraz boli
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Fifa

Post autor: BouncedDuck5106 »

Teraz wiesz co ja czuję przez całą fife.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Fifa

Post autor: jAg »

Jarekk pisze: 27 lut 2021, 6:59 Ja pierdole otworzyłem wczoraj paczkę 83x25 za swapy i miałem jeden walkout - if 84, reszta 85 i niżej.
Wkuriwony zrobiłem sbc o średnią ikonę - pires 88.
to jest kurwa skandal jak mnie wczoraj wyruchalo, do teraz boli
83x25, najlepszy traf Sommer.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
MalinowyJogurt

Re: Fifa

Post autor: MalinowyJogurt »

Oddam za darmo ~130K coins na PS4/PS5 kto pierwszy wystawi zawodnika/zawodników i poda ich tutaj i napisze kocham pan Malinowy ze Szczecina ten dostaje coinsy. Siedzę przy konsoli do 22 potem fifa leci do paczkomatu a nie chce mi się coinsów sprzedawać. Zapraszam.

Fajnie jakby te coinsy poszły na pare tych darmowych paczek promocyjnych a nie jakiegoś kurwa martiala z rashfordem essa

@jAg @Piters @Cz4rny1337 @Jiigsi @Sidd @Jarekk @oldschool @Blazfm i cała reszta z tematu kto pierwszy ten lepszy.
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

Ja gram na xbox byczku ale dzięki

A propos promocyjnych paczek właśnie są 2 w cenie 1 i otworzyłem 12 paczek ultimate. Najlepszy ederson XD
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
ODPOWIEDZ