Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Fifa

Post autor: BouncedDuck5106 »

Psycha to mi siadla w 2k17 jak weszło FC. A z g2 do 20+ to jest droga daleka w chuj, zresztą to jest tyle elementów które muszą się złożyć że naprawdę szkoda gadać, nie warto robić nic ponad g3.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Fifa

Post autor: jAg »

Ja zauważyłem, że najlepiej grać albo w nocy w niedzielę albo rano sobota/niedziela. Wtedy jest najlepszy matchmaking i najlepiej działają serwery. Odpaliłem za to 3 meczyki w piątek wieczorem i to był dramat, sekundowe opóźnienia.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Fifa

Post autor: gogi »

jedyne co w ostatnio gram to srebrna poczekalnia i robię sobie te srebrne leganckie karty

jakbym miał grać na poważnie w FIFĘ to bym się pochlastał
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fifa

Post autor: kapec »

Jak komuś zostały do wbicia ostatnie mecze o rangę, a jest zmęczony niedzielnym graniem i nie ma problemów ze wstawaniem rano to polecam spróbować w poniedziałek, wtedy to dopiero jest klasa. Gra w większości toczy się na zasadach jak we wbijaniu swapów 'jedna liga'.

Dzisiaj wbicie g3 z 11-7 zajęło mi, z zegarkiem w ręku 10 minut (rq w 2, 9 i 18 minucie). Tydzień wcześniej zaczynałem z 8-6 i te 6 zwycięstw wpadło jakoś w dwie godziny.

Tak jak było wspomniane, nic ponad g3, tym bardziej że jak dla mnie lepsze g3 niż g2.

e: srebrna poczekalnią super tryb, na początku grałem wszystko, mam chyba z 8-9 kart, ale ostatnio chęci na Fifke co raz mniejsze, to i ograniczam się do futchamp.



Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

BouncedDuck5106 pisze: 25 sty 2021, 10:29 Ta gra to jebany śmietnik, jak teraz znerfili stepover to już chuj pograne w ataku bo jak się trafi dwóch ogarniętych typów to se mogą kurwa klepac piłkę jak konia i kręcić się w kółko bo każdy strzał się kończy zablokowaniem przez vvd nawet jakby piłka leciała na wysokości drugiego piętra i chuj taka gra. Jak ktoś gra w to regularnie tam jak ja to jest zjebany i uzależniony, ja nie wiem wszędzie się pierdoli o uzależnieniu od alkoholu i narkotyków a na fife każdy ma wyjebane, jak se jebane 4 piwka to się czuje zajebiscie i jedyne co mi się chce to szczac a jak gram w fife pół nocy to się chce srac i rzygać z wkurwienia na to chujstwo i nic nikt tego nie leczy a to fifa jest dostępna od lat 3.
same, chyba najgorsza liga weekendowa w moim wykonaniu tera, zostawilem 15-6 i na wiecej nie mialem mocy po prostu. zadna fifa tak szybko mi nie zbrzydła jak ta, jest najgorsza w historii

a i tak do tej kurwy wróce w nastepny weekend, żeby dalej kurwować. i na co to komu
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Fifa

Post autor: Dancio »

Pany co do zmiany? Gram 41212 2 Nedved i Rashford na ataku, spo robben itd. Nedved to jest przechuj na napadzie. W większości akcji wykańcza wszystko. Zastanawiam się nad kupnem Cecha na bramkę, ale czy jest sens inwestycji w bramkarza?

Obrazek

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fifa

Post autor: Blazfm »

Dancio pisze: 25 sty 2021, 14:10 Zastanawiam się nad kupnem Cecha na bramkę, ale czy jest sens inwestycji w bramkarza?
Średnio, zreszta Alisson jest bdb, w tej lidze weekendowej miałem wrażenie ze prawie każdy go ma w skaldzie i odpierdalal jakieś cuda na kiju za każdym razem
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Ja mam Alissona bo trafiłem niewymiennego i jest zajebisty
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
makaron
Posty: 91
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:23

Re: Fifa

Post autor: makaron »

bramkarz i zajebisty w tej fifie akurat nie idzie w parze, bo te głąby tam stoją tylko po to żeby jedenastu zawodników było na boisku.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Zajebisty w porównaniu do innych w tej grze ofc

Tak to wiadomo
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13098
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Fifa

Post autor: oldschool »

Odkąd się dowiedziałem, że gra przelicza w momencie strzału, czy jest gol czy nie, to inaczej się gra :lol: (nie wiem czy możliwe jest zrobienie tego inaczej, więc bez śmiechów)

Najlepsze jest jak bramkarz się uchyla przed piłką, bo ma być bramka i tyle :wall:

W ogóle pod względem gameplayu to jest najgorsza FIFA ever. Napierdalanie tricków co 2 sekundy, to piłki nożnej już w ogóle nie przypomina. Podziwiam tych co grają regularnie FUT Champions, najgorszemu wrogowi bym nie życzył. Najlepsze jest, że czy zagrasz składem za 100k czy za 2 mln, to prawdopodobnie skończysz na tej samej randzie.

Albo to, że jak gracz nie jest meta, to jego staty mogą być dobre, ale dziwnym przypadkiem mu się piłka tak pod nogi nie odbija jak Mbappe czy Neymarowi.

Natomiast co do contentu w FUT, to jest to najlepsza FIFA w historii. Non stop jest co robić, a to, że gracze są nauczeni, że najlepiej, żeby Swapy się robiło 30 minut, a za każde zadanie była paczka za 125k to inna sprawa. Są ciekawe tryby do towarzyskich, jest sens grania srebrnymi kartami itd.
Awatar użytkownika
dolny
Posty: 372
Rejestracja: 26 mar 2020, 12:43
Lokalizacja: ZS

Re: Fifa

Post autor: dolny »

przecież te karty Neymar czy Mbappe są tak skoksowane, że to nie ma o czym mówić xD
bejot ostatnio z 3 paczki za 125k wyciagnal toty bruno i legende piresa xD
chcialem kiedys wbic elite, ale po g3 zaczynam trafiac wiekszych kozakow i ogolnie zaczynam miec wyjebane, bo ten poziom minimum jest
z paczek o ikony akurat mialem calkiem ok, po kolei: essien, gullit, zola i larsson, a z baby/mid wypadl baby zambrotta :nonono:
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Fifa

Post autor: zuperhero »

klasyczne pytanie co proponujecie zmienić w budżecie 400k
myślę żeby na początku kupić de bruyne i potestować na cf, bo jest kozacki pod względem strzałów, podań no i 5 weak foot'a, tylko nie wiem czy z tym niskim pace'm da radę bo czasem lubię wypuścić z kontry cfowi piłę na dobieg
na ten moment skład in-game prezentuje się tak (mane na 7 punktach zgrania)
Obrazek
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6722
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Fifa

Post autor: jAg »

Cf mający mniej niż 85 tempa jest useless. Nie za bardzo widzę miejsca na upgrade. Jedynie co mi przychodzi na myśl to if Rashforda za Martiala, który wg mnie jest kasztanem w tej fifie.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fifa

Post autor: kapec »

Za kogo chcesz dać tego kdb? Ja mając Sona i Salaha wolę grać tym pierwszym, drugiego wpuszczam na końcówki/dogrywki. 5* słabszej robi robotę, teraz jeszcze na szybko sprawdziłem i Son GPG 0.85, Salah 0.58. Jak kupisz Kevinka i zostanie Ci 300k to możesz wymienić Gomeza na VVD, jebaniec tak wystawia te swoje szczudła że wyłapuje od chuja strzałów.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

dolny pisze: 26 sty 2021, 7:33 przecież te karty Neymar czy Mbappe są tak skoksowane, że to nie ma o czym mówić xD
bejot ostatnio z 3 paczki za 125k wyciagnal toty bruno i legende piresa xD
chcialem kiedys wbic elite, ale po g3 zaczynam trafiac wiekszych kozakow i ogolnie zaczynam miec wyjebane, bo ten poziom minimum jest
z paczek o ikony akurat mialem calkiem ok, po kolei: essien, gullit, zola i larsson, a z baby/mid wypadl baby zambrotta :nonono:
w tej fifie udalo mi sie wbic e3 RAZ, i to akurat byl najgorszy TOTW w historii, ale i tak jakoś tak się zdarzyło, że wyszedłem na plus z 200k sprzedając łącznie wszystko, ALE...

tak jak na początku całkiem przyzwoite karty mi leciały (son, kante, jakieś pierdy z cyklu maly ovr ale op w grze więc drogo) i troche grosza byłem w stanie odłożyć dzięki temu, tak teraz to jest absolutna katastrofa. Wczoraj okolo ~20 paczek odlozonych, w tym 10 wymian premium premier league i najlepszy 2x raul jimenez. Z paczek z ikon zambrotta i kurwa shevchenko, poza tym to nie trafiłem NIC wymiennego wartego więcej niż 300k (a z niewymiennymi to, ikon nie licząc, też szału nigdy nie było).

i tak to się żyje na tej wsi, nie wspominam nawet o pickach za fut champs - na początku zrobilem wymiane 83-86 i poleciał mi czerwony Gomez którym do tej pory gram, ale od tamtego momentu również nie trafiłem NIC grywalnego. już dawno powinni zmienić system nagradzania za mistrzostwa, bo to się po prostu nie opłaca

co do sekretu kart OP - gdzieś czytałem teorię mówiącą o tym, że silnik gry jakoś inaczej przetwarza animacje kart o specjalnej sylwetce (na futbin mozna zobaczyć jacy to zawodnicy - mają pod typem sylwetki n/a lub swoje nazwisko), stąd też taki neymar wygrywa masę przebitek i ogólnie jest napierdolony siłą jak mariusz pudzian pudzianowski, chociaż fizycznie powinien przewracać się na wietrze
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

Ja za to w tej fifie w końcu mam słuszne trafy. Trafiłem na samym początku kante, niewymiennego varana, gomeza, mane, sterlinga, masę wysokich overali dzięki którym za darmo zrobiłem potm felixa, robbena, Adama traore i jeszcze bym ze dwie zrobił. Potem trafiłem w rozbudowie 86+ if rashforda 88, w czwartek z pickow poleciał Ben yedder 87 i jeszcze niewymiennego nakate 86 z mega paczki. Jedynie mógłbym mieć trochę więcej szczęścia w paczkach z ikoną bo tam pizda. Mój skladzik wygląda obecnie tak

Obrazek

Wszyscy oprócz dumfriesa niewymienni, aido jest na chwilę bo sprzedałem wszystkich przed toty. Planuję dać odpocząć trochę felixowi bo mi zbrzydł, za niego wleci jakoś mbappe pewnie, do środka pola jakas ikona najlepiej za ballacka no i za tego aido kogoś. Czekam jak będą wszystkie toty w paczkach to pootwieram coś i wtedy jeszcze raz pokminie
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Fifa

Post autor: neks »

u mnie też nie najgorzej leci w tej edycji, na początku wymienny Havertz OTW za 500k, Hernandez IF i kilka grywalnych niższych overalli co zbudowało w miarę budżet, później już gorzej z wymiennymi ale chociaż w miarę grywalnie, Kielon z torby Freeze, wczoraj Kante z robudowy PL, do tego przy piątkowym openingu Ben Yedder IF, choć akurat on mi nie siadł w chuj, każdy go przepycha jak szmatę i urwać się też za bardzo nie potrafi, parę dni temu tak to wyglądało, w grze 4-2-3-1 z Aouarem no ŚPO
Spoiler
Obrazek
ale pogoniłem Mbappe żeby nie mrozić tyle siana w jednej karcie na tym etapie gry i zmieniłem na pięknego Depaya, świetnie się nim gra i nie czuć tych 3 gwiazdek słabszej nogi, do tego Duncan za Kielona, bo o ile Włoch był spk w destrukcji to straszne drewno z piłką przy nodze, a Duncan spoko chodzi, taki Kante z lepszym podaniem
Spoiler
Obrazek
aktualnie ponad bańka na koncie + zapchana lista transferowa i jeszcze nie wiem co dalej, rok temu niemal całą edycję grałem głównie PL, teraz więcej mieszam, sprawdzam se różne karty i polecam ten styl życia, najjaśniejszy punkt w tym kuriwdole
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

No benek mógłby mieć trochę więcej tempa, ale nie zgodzę się że łatwo go przepchnąć bo skurwysyn ma 96 równowagi i u mnie jest praktycznie nie do przewrócenia. No i te 5* słabszej piękna sprawa. Choć, tak jak piszesz, mógłby się lepiej urywać ale ja to raczej kręcidrążek jestem niż Sprinter więc mi to tak nie przeszkadza. Jednak ogólnie spodziewałem się po nim trochę więcej
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Fifa

Post autor: neks »

nie mówię o przewracaniu, tylko o takim zwyczajnym odpychaniu bark w bark, gdzie wychodzi jego słaba siła, też nie pograłem nim nie wiadomo ile, ale po tych kilku meczach odniosłem średnie pierwsze wrażenie, a powiedziałbym że sam więcej klepię i kręcę się pod polem karnym niż gram na sprinty i mimo że Depay ma niżej oceniony drybling to też lepiej mi się nim kręci, ale może to kwestia tego że 5 gwiazdek sztuczek wpływa też jakoś na poruszanie się z piłką

ale przetestuję go jeszcze, jak nim grałem to był średni gameplay
ODPOWIEDZ