Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

no tak na dobra sprawe to gra jeszcze nie wyszla, a fut juz jest spierdolony przez zbugowane SBC i kompletnie spierdolony system zgrania XDD
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: Fifa

Post autor: krychaj5 »

bloodyhell pisze: 19 wrz 2022, 14:36
krychaj5 pisze: 18 wrz 2022, 15:22 FIFA 23 wersja ultimate zakupiona, ale w tym roku się już nie poce z grindowaniem
Oksymoron xd W fifke to se najlepiej grać na pelnej do świąt, naruchac coinsów i opierdolić je na święta. Jak się jest kumatym graczem, to i fifa się zwróci, i można niewymiennymi kontynuować giercowanie.

Akurat wyciąłeś kluczowy fragment z mojego posta tj. "w gameplayu", co do reszty to się zgadzam i tak też zamierzam, narazie 85k transfer profit naruchane w niecałe 3 wieczory na web appie, fakt faktem jest to nadal grind, ale o wiele bardziej pożyteczny niż rzucanie padem po wylewie obrony.
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Fifa

Post autor: lambiczi »

Dalem temu szansę po latach, bo nie ma w co grać, ale no gameplay jest fatalny, nie przypomina meczu piłkarskiego, zero budowania akcji. Cała otoczka, cutsceny itp fajne aż do momentu grania. A najlepsza to jest gra w obronie, gdzie sprintjacy Rudiger nie może dogonić truchtajacego zawodnika Girony... Chyba lepiej grać towarzyskie w efootball...
Awatar użytkownika
Sergiusz
Posty: 892
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:22

Re: Fifa

Post autor: Sergiusz »

dziwne, ja i generalnie sporo ludzi ma raczej problem taki że napadziora z 90 pace dogania byle klocek co ma 70 np i bardziej trzeba grać piłką niżeli prawy trigger i na pałe
Awatar użytkownika
8na10
Posty: 4667
Rejestracja: 23 wrz 2021, 5:48
Lokalizacja: The United States of Poland

Re: Fifa

Post autor: 8na10 »

to akurat realistyczne bo gdyby glik się spiął fest to by dogonił mbappe w jakimś kluczowym momencie
jasny wracaj na forum
lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: Fifa

Post autor: lambiczi »

Nie wiem co się stało, ale gra mi się 'naprawiła', poprzestawiałem coś w paskach, pozmieniałem ustawienia i zupełnie inna gra, nie wiem czy to byl jakiś bug, może to przez ten anticheat, który z tego co czytam powoduje błędy. Nie jest tak źle jak pisałem, bo to było wrażenie, jakbym grał w jakąś betę Ery Futboku, ale nie jest też to dobra kopanka ;D Ot fifa.

Przy okazji polecam ustawić sobie grę w podobny sposób, zaczyna to przypominać mecz:
Kibic
Posty: 173
Rejestracja: 18 kwie 2019, 23:06

Re: Fifa

Post autor: Kibic »

Pany, gdzie kupię teraz klucz do Fify 16? Ciężko coś znaleźć tanio
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Fifa

Post autor: Kalom »

no jak ea wycofało ze sprzedaży to nie dostaniesz tanio już

możesz ewentualnie liczyć, że jakiś kolega lub forumowicz co już nie grają pożyczą/sprzedadzą ci konto origina z grą
:joint: [*]
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: Fifa

Post autor: krychaj5 »

jak ktoś chce to sobie kupić np. na święta żeby pograć "dla relaksu" to nie polecam, no chyba że do pogrania na kanapie z kimś, bo online to jest rozpierdalacz psychiki

<to był dłuższy post ale zrezygnowałem z publikacji, za dużo frustracji wylałem>
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

no z roku na rok syndrom sztokholmski rośnie ale co zrobić, w pesa przecież grał nie będę
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: Fifa

Post autor: krychaj5 »

ja w fife ultimate gralem w 14,15,16 i początek 17ki (tutaj weszło fut champions ale nigdy się nie zakwalifikowałem)

potem 5 lat przerwy niemal, wróciłem do fify 22 jakoś 23 grudnia 2021 czyli już rok stuka i przez te kilka miesięcy ciągłego gameplayu straciłem więcej zdrowia i nabyłem więcej siwych włosów niż w tych poprzednio wymienionych fifach, w takiej 14tce jak ktoś mi zajebał gola Benteke z główki to nic nie czułem bo wiedziałem że ja za moment też zrobie to samo, grało sie w 1 trybie chyba tylko, bez nagród tygodniowych, eventowych kart z pizdy co tydzień itd. cały rok złotym składem, bez mieszania w gameplayu co "patch" co 2-3 tygodnie i człowiek z radością wracał strzelić tego gola tym Benteke z głowy, a na to kurestwo co sie dzieje dzisiaj to nie mam słów.. no ale "w pesa grał nie będę" i dzisiaj wieczorem siadam do fut champions :lol:

Oby zmiana brandingu EA z fify na coś innego dała miejsce na jakąś konkurencje i nas wyleczuła z ich produktu, błagam
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Fifa

Post autor: genocidegeneral »

to tak ma działać jak gówno na sprzęcie, który dźwiga cyberpunki i inne rdr2? :huh:
Obrazek
Awatar użytkownika
eddy_wata
Posty: 7536
Rejestracja: 12 sie 2019, 13:01

Re: Fifa

Post autor: eddy_wata »

własnie dlaczego na calkiem niezlym sprzecie (5700xt/3600x/32gbram) gameplay jest 144 fps dopóki dopóty nie ma cutscenek i np przy rzucie roznym mam 10 fps???? fifa 23 steam
Premier
@donaldtusk
: Przez te 3 miesiące zrobiliśmy więcej, niż jakikolwiek rząd w historii III RP.
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Fifa

Post autor: trez »

Optymalizacja leży. Mnie wkurwia ten jebany nieładujący się antycheat, Po kilka razy trzeba odpalać apkę EA z administratora, zabijać proces, żeby w końcu ruszyła gra.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Fifa

Post autor: FruitOffTheWall »




dla karierowiczów polecanko
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Fifa

Post autor: oyama »

absurdalna jest ta gra, szmaty z ea przestancie robic pilke nozna i skupcie sie na NHL
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

nhl jest podobnym gównem bo to ten sam silnik
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Fifa

Post autor: potter »



W sumie chyba osobny temat by się przydał, bo to nowa gra hahah
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Fifa

Post autor: Groszek »


:lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Zajebiscie, nie trzeba bylo płacić nikomu za uzycie na okładce

:lol:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ