Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fifa

Post autor: Ezio_Wroclaw »

I za paczuszki Benzema UCL, zamieniłem go ze zwykłą wersją w klubie i opchnąłem, dzięki czemu kupiłem sobie Bale'a na prawo, bo coś do Dembele nie do końca przekonany jestem. I tak się toczy powoli ta piłka w Fifie.
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Lubi ktoś grać napastnikami z rodzaju "target man", jakieś godne polecenie, coś z ikon. Ktoś tutaj zrobił przykładowo Drogbę, bo ja osobiście Zanettiego machnąłem i przed chwilą tego Mane z paczek po nim max 83 ovr.
Krystian Vieri taki typ target mana, tylko jednak od gościa bym wymagał więcej, cena nie bierze się znikąd. Drogba to był ciekawy wybór, o ile pierwsze 12 zrobiłem szybko, o tyle z resztą przeciągnąłem i nawet nie wiem czy dałbym radę dociągnąć nawet 2 więcej, na Emila. Przynajmniej mam PO do końca gry.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fifa

Post autor: daveyo »

Ja wczoraj zakończyłem swoją przygodę z Fifą 20. Uznałem, że pochłania mi to zbyt dużo czasu i postanowiłem się od tego uwolnić. Grało mi się bardzo dobrze (uważam, że ta część Fify jest najlepsza, a zarazem najgorsza ot paradoks), skład miałem też w porządku, ale nie mam ochoty już grać. Do tego sprawdziło się po raz kolejny to, że na koncie, które ma już X lat + bilans na plusie + nie kupowanie fifa pointsów, nie idzie nic trafić w paczkach, jedyne wartościowe karty to te niewymienne. Nie wiem na ile jest to prawda, ale już po raz kolejny się sprawdza. Przez wszystkie Fify najlepsza moja karta to Aguero, gdzie typy teraz mają rok założenia klubu 2019 i popierdzielają sobie składem z połowy ikon, Cristiano, Messi etc.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Ja zacząłem się nudzić grajac lepszym składem, ojebałem coinsy i zostawiłem sobie skład za 50k (plus niewymienny Gerrard, Vardy i Carvajal). O wiele większy fun mam z takiej gry niż granie Mbappe czy innymi takimi
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

bloodyhell pisze: 17 lis 2019, 23:21 znowu sie zesralem w walce o elitę, jest ktoś kto regularnie elitę wbija i ma jakieś protipy jak przeskoczyć z g1 na e3? mecze się z tym od zeszłej fify, w 19 wbilem 2 razy tylko, tutaj drugi raz już się w decydującym momencie wyjebalem na ryj i nie wiem jak to ugryźć
Jarekk pisze: 18 lis 2019, 6:33 Obrazek
true dat, miesiąc zajęło ale jestem :joint:
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
terra
Posty: 70
Rejestracja: 01 maja 2019, 16:55

Re: Fifa

Post autor: terra »

props, mi już okres w którym byłem serio dobry w fifę się skończył

źle mi się gra w 20, nie siedzą mi schematy, odnoszę wrażenie że każdy mecz jest losowy - delay w weekend jest tak kurewski że odechciewa się wszystkiego
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

rok po roku gdy wydaje się, że gorzej z tą grą być nie może, piękni kanadyjczycy pokazują że jednak da się. wychodzą takie kwiatki że głowa mała, jak w ogóle może istnieć coś takiego jak lag compensation w grze online :damn:
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fifa

Post autor: daveyo »

Ja odkąd przestałem grać w Fifę, czuję się świetnie pod względem psychicznym. :D :what: :D
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Fifa

Post autor: Parlae »

daveyo pisze: 16 gru 2019, 12:48 Ja odkąd przestałem grać w Fifę, czuję się świetnie pod względem psychicznym. :D :what: :D
Popieram takie podejście. Ja nie gram już od 19 i też lepiej się czuję. A grałem nałogowo, najpierw na PC, a potem na PS4. Za dużo nerwów na tę grę traciłem (i czasu). Jest tyle innych ciekawszych i przyjemniejszych gier...
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Fifa

Post autor: Lidwin »

To nie kącik smyrania się kutasami po czole i wmawiajacym sobie że to nie wy jesteście słabi psychicznie tylko gra jest zła. Idźcie płakać gdzie indziej spamować że coś jest złe bo jest dla was za trudne. Jak się jest spierdolonym człowiekiem to i pasjans was dojedzie jak szmaty
F1 to królowa. Zawsze była.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fifa

Post autor: daveyo »

Ja akurat napisałem to w żartobliwy sposób więc to Ty teraz pokazałeś, że jesteś niestabilny emocjonalnie, spójrz ile nienawiści w Twoim poście. :D
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Fifa

Post autor: Lidwin »

Lepiej spójrz ile pierdolenia w waszych postach, mały spoiler, więcej niż żartów
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Fifa

Post autor: Parlae »

Ale kto powiedział, że gra jest za trudna? Tak się składa, że regularnie byłem w 1 lidze futa, grałem w fut champions i ogólnie miałem więcej winów niż porażek grając bardzo podstawowym składem, bo nigdy nie miałem szczęścia do paczek. To nie zmienia faktu, że fifa to spierdolona i niesprawiedliwa gra, gdzie przegrywasz często z głupiego powodu grając naprawdę dobrze.

Takie Rocket League to z kolei o wiele uczciwsza gra. O, tam się liczy skill. Na który trzeba zapracować.

W ogóle ile jadu w Twoim poście. Chłopie...
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: Fifa

Post autor: FÜRDIEGANG »

spokojnie, Lidwin to tylko małpa, która czasami wychodzi z klatki
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fifa

Post autor: daveyo »

Pewnie nie może się otrząsnąć po ostatniej lidze weekendowej stąd ten jad :razz:
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6715
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Fifa

Post autor: jAg »

Jeszcze się nie nauczyliście, że z Lidwinem się nie dyskutuje? Jakakolwiek polemika z nim jest jałowa i najnormalniej w świecie nie ma sensu.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Kiedy wychodzą toty ? Jak nie będzie karty Lewandowskiego, to będzie co najmniej niesmaczne, ciekaw tylko jestem jaką cenę może osiągnąć taki Lewandowski i jakie to by były boosty do pace'a. W ten czwartek odbieram nagrody za brąz 3 i tak żadnego grywalnego player picka to tego momentu fify nie miałem, a jest te 500 pkt kwalifikacji, w ten weekend powalczę.
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

pewnie nie będzie, bo gracze głosują, więc większość zagłosuje pod mbappe
Awatar użytkownika
terra
Posty: 70
Rejestracja: 01 maja 2019, 16:55

Re: Fifa

Post autor: terra »

Lewy pewnie wyglądałby mniej więcej tak: https://www.futbin.com/18/player/16613/Harry%20Kane

A nie będzie go bo nikogo nie interesuje Bundesliga i głosować będą ludzie pod kątem fify a nie na podstawie wyników
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Fifa

Post autor: Miker »

Obecnie gram sobie czymś takim:
Spoiler
I pytanie - kogo brać za De Jonga? Powiedzmy do 300k. Co ewentualnie polecacie jeszcze zmienić? Większość składu niewymienna (poza De Jongiem, Griezmannem, Mane i Balem).
ODPOWIEDZ