Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Fifa

Post autor: Jiigsi »

Miał ktoś z was może taki problem, że launcher fify 20 zaczął się otwierać w losowych momentach? Wkurwia to niesamowicie, bo alt-tabuje ze wszystkich gierek i od wczoraj nie mogę skończyć żadnego meczu w fifę, bo się alt-tabuje randomowo i jest disconnect.
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Fifa

Post autor: neks »

Jak tam TOTSy u was? Na piątek miałem 60 paczek zachowanych, to z jednej wymiennej mega paczki wypadł Swift i Rodak, reszta nic niewarta, na wkurwie poleciały paczki 2x100k i 2x50k, to wpadł Henderson z Sheffield :lol: Później trochę lepiej, na 5 wymian z PL z jednej wypadł Vardy, choć po kilku meczach chyba i tak bardziej siedzi mi Aguero scream, za gwarantowanego TOTSa wleciał Mahrez i dziś z picków Kovacic i Alisson który będzie palony, bo już gram jego wersją TOTY, pięknego Argeńtyńczyka niestety się nie doczekałem.

Po drodze jeszcze Dabo z EFL, Amrabat i Petros z Saudyjskiej, a tak to kutos.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

w tym tygodniu nie mialem czasu i tylko g3 wbilem, wpadl vardy i kovacic. z paczek nic, gwarantowane będę robił wieczorem ale marzy mi sie ten giovinco strasznie, pieknie by mi z pim zolą fitował
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

ja sprzedałem 1,5kk coins przed totsami i nie gram już w to xD
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6206
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Fifa

Post autor: FruitOffTheWall »

ja smigam w 19 dwa lata kariery rzecz jasna a nei ten ultimate team dla zwierząt.Fife kupuje co dwa lata bo pierdole kupowanie co rok ale tryb kariery to maja w chuj już od dawien dawna
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

W trakcie premier league zagrałem do g2 kończąc na 17-3, trochę żałuje, że nie powalczyłem o elitę, bo tam najwięcej coinsów można było skosić, z drugiej strony wszystkie 20 meczy grałem w niedzielę i końcówkę już na odpierdol grałem, 2 mecze przegrane zresztą z takimi typami, że dupa mnie zapiekła jak z tymi typami przegrałem. La ligę skończyłem na 14-3, ale w la ligę to trochę wyłożone miałem, poza Messim nikogo specjalnie nie chciałem, niby jeszcze Ramos czy Varane, ale średnio miałbym jak to zgrać i musiałbym kombinować, a moje uzależnienie od Ter Stegena powoduje problemy z obrońcami, a jak by wpadł jeden z tych ŚO to mam Boatenga, którym raczej mi się dobrze gra i ewentualnie sprzedawałbym Rio, ale musiałbym grać wtedy obrońcami na niepełnym zgraniu.
Ogólnie z picków:
Premier League: Alisson i Wan Bissaka, a z gwarantowanego totsa Rashford, więc Rashford spoko, bo Mane mi się znudził, a Rashfordem można robić hokus pokus.
La Liga: Oblak i Kruse, czyli wszystko idzie na przepał.
Jeszcze zabawiłem się w trochę paczek od których mam uzależnienie i z premier league trafiłem: Hendersona z Sheffield, Hendersona z Liverpoolu i Adame, akurat z Adamy się cieszę, bo daje mi alternatywę i chyba KDB na ŚPO centralne rzucę na tą ligę weekendową, Messi na ławkę a Adamę na prawe ŚPO, ostatnio grając DR przekonałem się do De Bruyne na ŚPO, fajne long shoty nakurwia.
Jeszcze z La Ligi z gwarantowanego trafiłem Moreno i też się zabawiłem w paczuszki i jedyny tots jakiego trafiłem skipując paczki, bo już od dłuższego czasu nic nie trafiałem, to wpadł duplikat Moreno, którego przewaliłem na paczkę z mid ikoną, żeby Trafić Larssona, którego już z paczki prime trafiłem, ten Larsson nie dość, że słaby to jeszcze overall, który się do niczego nie nadaje.
Żeby nie było, ja w te paczki trochę wrzucałem, to nie jest tak że mi dropi jak szalone, a w trakcie premier league robiłem najbardziej żmudne robienie paczek: otwieranie brązowych paczek i dalej: Brązowe na srebrne, srebrne na złote i złote na złote rzadkie, jak już wszystkie wywaliłem z klubu, które miałem. Na na la ligę to akurat wydałem 100 k na złote rzadkie na szybko na start, plus sporo z klubu i mi się to nie opłaciło.
Teraz to już chyba przeczekam z wysokimi overallami na skończenie tego sezonu swapów z nadzieją, że jak to się skończy to rzucą sbc o paczki z ikonami prime.
Teraz Bundesliga to znając życie na g2 skończę i tak zero zajawki na bundesligę, no może poza Robertem, którego chętnie przygarnę czy to z picków czy z rynku, stawiając oczywiście na drugą opcje, bo z picków to mi co najwyżej jakiś bramkarz poleci. Jeszcze tylko z la ligi z 10 paczek zrobię teraz i otwieram przed 19 i zobaczę czy coś wpadnie.
StpMorti
Posty: 76
Rejestracja: 20 kwie 2019, 20:59

Re: Fifa

Post autor: StpMorti »

Nie grałem w tę grę zbyt dużo i mam pytanie, jaki jest najlepszy klub do grania w tę Fifę? Mam na myśli sklad, który jest dobrze obsadzony na każdej albo prawie każdej pozycji
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

Francja

e: nie doczytałem, że klub XD PSG, Juve, o dziwo MU, Barcelona
Awatar użytkownika
the badman
Artysta
Posty: 1778
Rejestracja: 24 cze 2019, 17:39

Re: Fifa

Post autor: the badman »

Jestem jednym z niewielu ktory nie gra Online, tylko jakieś tryby kariery itp. I mam pytanie czy jest jakaś opcja żeby grać tryb kariery kilkoma zespołami w jednej karierze. Typu kariera 4 menadzerami Liverpool, City, Chelsea, Arsenal na jednym sejvie, rozwijanie klubów, transfery i normalnie mecze. Czy da się grać tylko jednym klubem? Bo najczęściej jednym klubem nudzi mi się max w połowie sezonu. Jest jakiś sposób na to?
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

w ramach jednego "save'u" to niemożliwe. ja najczęsciej dla urozmaicenia kariery edytowałem całą lige angielską i wrzucałem najmocniejsze zespoły w całej grze do niej, od 4 ligi do ekstraklasy, i zaczynalem jakimś przeciętniakiem na samym dole. Mocno ogranicza to prestiż ligi mistrzów, ale same rozgrywki ligowe stawały się dużo ciekawsze i więcej funu z gry było. ale ogólnie gra vs ai to jest cipa i chuj, nie potrafie się już przestawić odkąd gram online te kilka lat, i gdy mam styczność z jakąkolwiek formą gry na ai to odechciewa mi sie momentalnie
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

the badman pisze: 17 maja 2020, 18:51 Jestem jednym z niewielu ktory nie gra Online, tylko jakieś tryby kariery itp. I mam pytanie czy jest jakaś opcja żeby grać tryb kariery kilkoma zespołami w jednej karierze. Typu kariera 4 menadzerami Liverpool, City, Chelsea, Arsenal na jednym sejvie, rozwijanie klubów, transfery i normalnie mecze. Czy da się grać tylko jednym klubem? Bo najczęściej jednym klubem nudzi mi się max w połowie sezonu. Jest jakiś sposób na to?
mozesz jedynie objąć reprezentacje jeszcze na tym samym sejwie
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

jako, ze chuja warta już ta gra to na psn pes 2020 jest za 25 zl obecnie do kupienia i będzie dlc przewidziane na euro 2020 z full licencjami itp za free
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Jak tam po tych wszystkich totsach ? Trafił ktoś coś fajnego z picków, ofensywnego, ewentualnie z tych wszystkich paczek z gwarantem ?
Moim szczytem był Rashford z gwaranta, który i tak grzeje ławe, bo nawet Potmem Mane mi się lepiej gra, z ławki spoko.
Ogólnie moje trafy z gwarantowanych paczek: Rashford, Hradecky, De Vrij, marokańczyk ŚO z ligue1, chuj wie jak on tam ma na nazwisko i Moreno, a z tych trzech paczek DELUX(d)e: Ter Stegen duplikat, Pellegrini i Kostić. Ogólnie nic fajnego nie chce polecieć, już pomijam graczy wymiennych, bo jak trafię coś wartego 100k to jest cud.
Mam nadzieję, że ea rzuci te paczki o prime ikony, bo chętnie to wszystko przepale. Granie trybu dr to skandal, chciałbym pograć z przyjemnością, ale nie wliczając tego, że tam ludzie klepią zadania to gameplay jest tak losowy, że po kilku meczach się odechciewa. Ja na wiele nie liczyłem za te wszystkie picki i te gwaranty, chociaż jedną fajną ofensywną kartę i nie chodzi o a jakieś top, topów. Cokolwiek sensownego, samo gówno. Szczęście na ikonach i toty wyczerpane. Tak trochę podsumowując tą fife, chociaż i tak czasami lubię sobie pograć, moim zdaniem gorsza od 19stki.
Woleje na zielonym w okno > podawanie klikając 2 razy X z końcowej linii waląc torpedę po krótszym słupku.
Jeszcze tylko jakiś końcowy skład sobie zrobię po następnym fut champions i ewentualnie jak mi się znudzi i ea puści coś dla hazardzistów w stylu paczek z ikonami to poprzepalam wszystko poza podstawą.
Ogólnie jaka karta jaką graliście z tych totsów robi na was największe wrażenie ?
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Fifa

Post autor: daveyo »

Okładka edycji mistrzowskiej FIFA 21
Spoiler
Obrazek
nawet spoko, taka inna niż w poprzednich odsłonach
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

Dla mnie wygląda jak prezentacja na infe w 5 klasie podstawówki jak uczyli Power Pointa (nie no tak naprawde gralismy w csa)
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7686
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Fifa

Post autor: ebismolarek »

Chujowa bardzo
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

a to standardowej
Spoiler
Obrazek
sztos okładeczki, fanarty z painta zlepione :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Opieronie
Posty: 2168
Rejestracja: 18 paź 2019, 17:35

Re: Fifa

Post autor: Opieronie »

Ciekawe ile grafik zgarnął.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Fifa

Post autor: Wtn »

Przecież to prowo jakieś
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Fifa

Post autor: Parlae »

Katastrofa te okładki. Kolejny powód by znowu nie kupić tego chłamu od EA.
ODPOWIEDZ