Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
Miechu
Posty: 655
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44

Re: Fifa

Post autor: Miechu »

Nie no, jak ma być jeszcze ostatni sezon to easy. Myślałem, że to już koniec jak wleciało to nowe zadanie z tymi fabularnymi.
Przyjechała babka rowerem, odleciała helikopterem
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2594
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

20 paczek i najlepszy zaha, pieknie obniżony drop na halloween
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: Fifa

Post autor: suraks »

Miker pisze: 31 paź 2019, 9:50 Ja bym chciał sobie coś takiego zrobić https://www.futbin.com/20/squad/10299057. Ujdzie czy można coś zrobić lepszego w tych pieniądzach?
imo tylko jeden pomocnik ktory umie grac w obronie to za malo
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Fifa

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Kurwa, update na PC
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
Lidwin
Posty: 471
Rejestracja: 20 kwie 2019, 11:55

Re: Fifa

Post autor: Lidwin »

miałem ostatnie 100k na koncie wkurwiony na złodziejskie trafy ikon przez kapcia i ejkeja.
Spoiler
Obrazek
Spoiler
Mija 6 rok nadal nie trafiłem ikony
F1 to królowa. Zawsze była.
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fifa

Post autor: Blazfm »

bloodyhell pisze: 31 paź 2019, 20:24 20 paczek i najlepszy zaha, pieknie obniżony drop na halloween
No kurwa rzeczywiście
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2594
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

tylko xboxowe swiry trafiają karty powyżej miliona :(

btw. obecnie na rynku jest dobry czas by skompletować wszystkie drużyny BPL do ligowego sbc, które prędzej czy później się pojawi. około 120k mi wyszło za wszystko, mając w klubie może z 30 kart na 220 potrzebnych. najdrożej wychodzi City stanowczo
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Fifa

Post autor: Emdowu »

Całkiem możliwe że zrobią z takim city jak z Bayernem że będzie potrzebnych tylko 6 czy ileś kart

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2594
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

byłoby w sumie rozsądnie, ale idzie wyrwać jakichś srebrnych na licytacji po kilkaset coinsow
Emdowu
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2019, 13:30

Re: Fifa

Post autor: Emdowu »

No tak, ale nie masz pewności czy takie sbc ligowe z angielskiej wrzucą za tydzień czy możne za 3 miesiące

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fifa

Post autor: kapec »

Super zadanie w punktach przełomowych, :bowdown: dla EA

tyle jebania się o Politano 87 :bowdown:
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Z tej paczki za 27 poziom pl prime poleciał mi Son, teraz niewymienny.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2594
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

kapec pisze: 01 lis 2019, 19:56 Super zadanie w punktach przełomowych, :bowdown: dla EA

tyle jebania się o Politano 87 :bowdown:
gościa w godzinę na reddicie zrobili plus masz na to zadanie czas do konca fify to raz, dwa - zadania nie są wcale zle bo nie trzeba nawet meczu wygrać, trzy - karta ma możliwość upgrade'u a już jest całkiem przyjemna, imo zajebista opcja te zadania, no ale trzeba się przyjebac dla zasady
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fifa

Post autor: kapec »

Raz - skąd to info że karta ma możliwość upa? Bo wydaje mi się że siejesz farmazony.

Dwa - w godzinę? Zawodnicy z 20 drużyn po 3 bramki każdej? W Rivalsach? 60 bramek w godzinę na takich zasadach, aha.

Trzy - no super że można zrobić do końca fify, nie wiem czy ktokolwiek będzie grał taką kartą za miesiąc, bo ja to niegrałbym nim nawet teraz.

Wymagania nieproporcjonalne do nagrody, i to w chuj. Ale niech będzie dojebanie się dla zasady.

Jak już zrobisz to pochwal się w ilu meczach, czy tam godzinach.


Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2594
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

no bo jest dojebanie dla zasady, mam ci do wszystkiego linki wrzucać żebyś uwierzył?

raz: może stąd, że przy wyzwaniu jest napisane: "Hold onto the Group Reward for an additional upgrade opportunity"

dwa: godzina może trochę przesadzona, ale w dwie/trzy się da. nie mówię że to zdrowe podejście, i że to rzeczywiście tyle trwa, ale da się.

trzy: to że ty nawet na niego nie zerkniesz nie znaczy że inni tego nie zrobią, wbrew pozorom ludzie mają frajdę z takich wyzwań, no ale oczywiście, co to za karta zjebana hatfu na prawe skrzydło tylko messi best albo garincza

zejdź na ziemię trochę stary, ea pierwszy raz od dawna wpadło (a raczej zerznelo od kogoś innego pomysł) na coś CONAJMNIEJ przyzwoitego i jesteś jedną z nielicznych osób które to krytykują :dunno: a co do tego ile mi zajmie jego zrobienie to po chuj mam się dzielić, przecież cię ta karta nie interesuje
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fifa

Post autor: kapec »


bloodyhell pisze:to że ty nawet na niego nie zerkniesz nie znaczy że inni tego nie zrobią, wbrew pozorom ludzie mają frajdę z takich wyzwań, no ale oczywiście, co to za karta zjebana hatfu na prawe skrzydło tylko messi best albo garincza
Człowieku, jak ja gram fahrmann lindelof rudiger ozil sissoko lucas i pierdolony dżesi lingaard.

Wg mnie to nie jest warte czasu, tyle.

A garincza póki co nie zachwyca, chyba sprzedam po futchamp.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2594
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

no to ja tam nie wiem, dla mnie koncept fajny i stosunek trudność/wartość karty/czas na zrobienie bardzo dobrze wyważony, tyle

a co do karty garinczy imo lepiej sprzedać i zrobić równy team, mi się gra chujowo drużyna z jedna "gwiazda" bo podswiadomie od niej cudów oczekuje, a to tak nie działa

pozdro z fartem
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fifa

Post autor: kapec »

Tak też od początku chciałem zrobić, ale grzechem byłoby nie zagrać nim przez weekend, a cena nie spadnie.
Yatzeek
Posty: 79
Rejestracja: 17 lip 2019, 7:24

Re: Fifa

Post autor: Yatzeek »

Kogo byście wybrali do składu, Mane czy Salah ? Grał ktoś tym i tym?
W ogóle z jakiej racji Mane jest droższy
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Fifa

Post autor: Cz4rny1337 »

ja tam propsuje to zadanie, bo jest co robic innego od normalnych meczy, co juz nie pamietacie jak kilka edycji temu jedyne co bylo to sezony i chuj xD

a i turnieje, to by moglo wrocic w sumie nawet w jakiejs formie [towarzyskie turnieje np]
Obrazek
ODPOWIEDZ