Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Fifa

Post autor: Patryk233 »

Nie grałem w Fife od paru lat. Zatrzymałem się na Fifie 14 i pykam sobie w karierę na modach. Czy w nowych odsłonach da radę wygrywać mecze bez dryblingu? Pamiętam czasy, kiedy liczyła się szybkość i strzały z dystansu. Trzeba dużo expić, aby sensowny skład złożyć w FUT?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13186
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Fifa

Post autor: oldschool »

Patryk233 pisze: 23 lip 2022, 16:11 Trzeba dużo expić, aby sensowny skład złożyć w FUT?
Nie trzeba było, ale to już trzeba ogarniać grę. Co robić, czego unikać itd. Np. teraz jest event FUTTIES i w paczkach są karty specjalne z poprzednich eventów. Zbierając Tokeny i wymieniając je na nagrody można było zgarnąć paczki 25x zawodnik z overallem min. 82/83/84/85. Połączenie tego, a potem odpowiednie przepalanie kart w SBC sprawiłoby, że szybko byś coś grywalnego ułożył. Natomiast domyślam się, że jak ostatnio grałeś w 14 to nie wiesz o czym mówię, bo tam jeszcze nawet SBC w grze nie było. Taki totalny laik nie ma aż tak łatwo, ale z pomocą YT da się ogarnąć.

Co do dryblingu, da radę do pewnego poziomu. Lepsi gracze kręcą się jak gówno w przeręblu i napierdalają tych sztuczek masę. Ale ktoś bez ogarniania dryblingu też będzie mecze wygrywał, po prostu nie wbije ponad pewien poziom.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Fifa

Post autor: Patryk233 »

Ja się zatrzymałem na nowościach z Fify 17. Grałem nawet w demo. 2 lata temu oglądałem gameplay z 20, 21 i całkiem podobało mi się. Ewentualnie kupię fife pod karierę, bo zawsze lubiłem grać, a ten tryb mocno się rozbudował.
oldschool pisze: 23 lip 2022, 16:14 Ale ktoś bez ogarniania dryblingu też będzie mecze wygrywał, po prostu nie wbije ponad pewien poziom.
Do 1 ligi da radę dotrzeć bez dryblowania? :rotfl: Kiedyś szło pamiętam. Liga cokolwiek znaczy wgl? Czy raczej lepiej grać w Division rywals?
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13186
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Fifa

Post autor: oldschool »

Nie da rady, nie ma opcji. Ty mówisz o starych ligach, gdzie były ligi od 5 do 1 chyba. To zostało zastąpione przez Division Rivals.

Teraz w Division Rivals masz ligi od 10 do 1 i elitarną. Bez dryblingu to może 5-4, wyżej będzie ciężko.

Baardzo dużo cię ominęło, w FUT jest teraz masa rzeczy do roboty. FIFA jest za darmo w EA Play i była w PS Plus, także zainstaluj, popatrz co i jak. Na 23 będziesz widział ocb już, bo ciężko wytłumaczyć 3-5 lat rozwoju gry w 1 poście ;)
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4673
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Fifa

Post autor: Parlae »

Lepiej grać Mistrzostwa FUT, bo tam są najlepsze nagrody. Ja zupełnie olewałem Rivals (3 liga, raczej też nie robię trików poza jakimiś prostymi ball rollami i na zamach z przyspieszeniem), grałem tylko wtedy gdy mi brakowało punktów do Mistrzostw.
Generalnie o karty w 22 jest teraz łatwo, sporo jest zadań i SBC ze świetnymi kartami. No i na rynku transferowym ceny mocno poszły w dół, bo już mamy lipiec.
Gram od maja, kiedy Fifa 22 pojawiła się PS Plus i takie coś skleiłem:
https://www.futbin.com/22/squad/8938542
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5576
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Fifa

Post autor: koniec »

Patryk233 pisze: 23 lip 2022, 16:11 Nie grałem w Fife od paru lat. Zatrzymałem się na Fifie 14 i pykam sobie w karierę na modach. Czy w nowych odsłonach da radę wygrywać mecze bez dryblingu? Pamiętam czasy, kiedy liczyła się szybkość i strzały z dystansu. Trzeba dużo expić, aby sensowny skład złożyć w FUT?
co to za mody do kariery?

I generalnie ktoś może polecić jakieś fajne mody rozbudowujące karierę bo mnie właśnie ostatnio ochota naszła na fifkę a nie chce mi się w tego futa jak mój skład zatrzymał się na styczniu bo wtedy skończyłem grać.

Głównie mi chodzi o rozbudowę mechaniki typu gry typu nwm, jakieś lepsze negocjacie itp. bo więcej lig i piłkarzy nie jest dla mnie jakieś ważne.
Patryk233
Posty: 1429
Rejestracja: 13 kwie 2022, 15:14

Re: Fifa

Post autor: Patryk233 »

koniec pisze: 23 lip 2022, 20:21 co to za mody do kariery?
Składy z 20/21 sobie pobrałem. Mam za słabego pcta na najnowszą Fife. Może kiedyś skuszę się na konsole, ale nie czuje zajawy, może za stary jestem na to.
"Ich wollte immer nur verstanden werden und hinterlies zum Schluss verbrannte Erde" 💥
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9672
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Fifa

Post autor: potter »

Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4404
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Fifa

Post autor: Kalom »

@ebismolarek potwierdzasz?
:joint: [*]
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Fifa

Post autor: ebismolarek »

Nie mogę nic zdradzić (jebać potwierdzaczy)
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2822
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Fifa

Post autor: Mider »

potter pisze: 06 sie 2022, 19:19
:rotfl: pewnie okaże się, że chodzi o jego starego
Awatar użytkownika
krychaj5
Posty: 266
Rejestracja: 23 wrz 2019, 16:51

Re: Fifa

Post autor: krychaj5 »

Mider pisze: 06 sie 2022, 21:09 pewnie okaże się, że chodzi o jego starego
Tak też się okazało:

Obrazek

Niestety w grze 3 gwiazdki sztuczek, przez co nie będzie jakoś poważnie grywalny, pomimo tych statystyk.


FIFA 23 wersja ultimate zakupiona, ale w tym roku się już nie poce z grindowaniem w gameplayu i ulepszaniem składu, w pizde czasu to zabiera a na końcu i tak trafia się na kogoś z niemiec czy innego kraju gdzie mają 2x mniej pingu i gra u chłopa chodzi lepiej tj. zawodnicy wykonują więcej autobloków, dryblingi przechodzą przez moich wylanych obrońców itd. byle dojść do poziomu 11 winów w FUT Champions i podbijać nagrodami budżet do handlu, na który zamierzam położyć większy nacisk, w 22 od grudnia do kwietnia wycisnąłem dość lekko 20 mln transfer profitu, w handlu przynajmniej można progresować mając na to własny wpływ a nie na to co nam odpierdoli gra.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2617
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

krychaj5 pisze: 18 wrz 2022, 15:22 FIFA 23 wersja ultimate zakupiona, ale w tym roku się już nie poce z grindowaniem
Oksymoron xd W fifke to se najlepiej grać na pelnej do świąt, naruchac coinsów i opierdolić je na święta. Jak się jest kumatym graczem, to i fifa się zwróci, i można niewymiennymi kontynuować giercowanie.
Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6221
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Fifa

Post autor: FruitOffTheWall »

opłaca sie kupować fife w tym roku, ja osobiscie kupuje co dwa lata ,zamierzam i w tym roku. Tylko pytanie czy ma to sens i nie lepiej w 21 kariery napeirdalaćXD
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3247
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Fifa

Post autor: horrypaz »

nie, to samo gowno obesrane jak co roku z animacjami z fifa 08 i piłkarzami na łyżwach. zassaj se jak człowiek efootball za darmo i ciesz się najlepszą gra piłkarską w historii (jeśli lubisz realizm a nie napierdalanie salt i fikołków przez pół boiska żeby na koniec Twoj bramkarz nie rzucił się do strzału tylko upadł na bok mając do piłki jakieś 4 metry na 7mio metrowej bramce)
Awatar użytkownika
oldschool
Moderator
Posty: 13186
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:50

Re: Fifa

Post autor: oldschool »

Nie słuchaj Horrego, bo głupoty pierdoli i to fest.

Ten PES to jakaś pomyłka jebana, gdyby rozwijali gameplay z PESa 2021, to może bym i trochę racji przyznał. FIFA 23 też z FIFĄ 08 ma gówno wspólnego.

Nie ma lepszej gry piłkarskiej niż FIFA i nie zanosi się na to, aby była. No chyba, że oczekujesz mega realizmu, to rzeczywiście FIFA nie jest dla ciebie, ale żadna inna gra piłkarska też nie.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9672
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Fifa

Post autor: potter »



:lol:
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Fifa

Post autor: Cz4rny1337 »

ok kupuje
Obrazek
vego
Posty: 339
Rejestracja: 13 cze 2019, 21:34

Re: Fifa

Post autor: vego »

kurde, najlepszy FUT dla mnie to był z wersji 15. srebrna karta Mane, walcott na drugim skrzydle, ben foster w bramce i curtis davies na srodku obrony i byla druga liga. teraz bez szans, od listopada juz sie ciezko gra, kazdy ma ikony i inne takie

ok boomer
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4364
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

No tera cie zmuszaja po prostu grać regularnie żeby nie zostać w pizdzie ze składem. Teoretycznie pewnie zara ktos wyskoczy ze co ja pierdole i nie trzeba grac zeby miec dobry skład, ale jednak to juz nie te lata ze chciało mi sie kminic nad rynkiem

Dlatego ja olałem poprzednią już całkowicie, ta mnie troche kusi, ale jak widze jak ludzie kurwią na kartomanii to na szczescie mi sie odechciewa
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ