Fifa

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

"Zaryzykowałem" - Fifa Ultimate Team 420. Nie no spróbowałem, w końcu to tylko gra, ważne, żeby się bawić:
https://zapodaj.net/42e3cf8358c5c.jpg.html :oops:
Tak się zastanawiałem co mi poleci, w każdym razie przyda się. Może przez ten traf, skuszę się na pogranie Mbappe, którym nie grałem, ale jakoś specjalnie nigdy nie kusiło mnie do pogrania nim, Neymarem też nie grałem, ale może jak by Potma dostał to bym zrobił.
Raz się poszczęściło, bo ja za swoje base packi to trafiałem Vieriego i Petita. Otw też zrobiłem i z niewymiennego Henricha z Romy, tego z trudnym nazwiskiem zrobiłem Sarabie, żeby przepalić go na De Jonga wymiennego, także spoko.
Ten traf z paki z ikoną oznacza jedno, że gówno trafie z tych sbc z mid ikoną, o ile je wypuszczą, ale i tak robię.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

fajny traf ale i tak bym Cię rozjebal gościu dawaj na ring
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: Fifa

Post autor: gogi »

wbijam sobie do FUTa by rozegrać odłożonym padem te kilka spotkań dla nabicia XP w Squad Battles na poziomie debil, robię paczki za ważne mecze i jak co tydzień mam 12 paczek do otwarcia - zwykłe, niezwykłe, ważne, nieważne, premiumy, elektrumy, pełen przekrój

i ni z tego ni z owego z dużej złotej paczki za zeszły tydzień w SB wyszedł mi Romek z Rodziny Zastępczej w najzwyklejszej wersji, ale zawsze - potem IF Palloisa z Nantes, di Maria i Kroos w wersji Liga Mistrzów

małe rzeczy a cieszą, i tak wszystko sprzedam żeby mieć kasę na ligowe SBC
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

ja sobie co tydzień paczki chomikuje i zawsze około 15-20 do otworzenia mam w czwartek wieczorem i cały chuj tydzień w tydzień pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jarekk
Posty: 1796
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:43
Lokalizacja: Lodzermensch

Re: Fifa

Post autor: Jarekk »

Najgorsze jest takie chomikowanie, bo potem wkurwienie sięga zenitu jak nic nie trafisz. Kiedyś robiłem tak samo, że w czwartek otwieralem full paczek z całego tygodnia i rozczarowanie jakie temu towarzyszylo było tak wielkie że potem postanowiłem otwierać na bieżąco to co miałem
DLA ŻANDARMÓW 100% ZNIŻKI, ZAPRASZAM

viewtopic.php?f=31&t=8016
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

W końcu paczka o średnią wersję ikony :bowdown:
Nie mogę się doczekać jebanego Linekera albo czegoś w tym stylu.
Robił ktoś paczkę z prime ikoną ? Mi osobiście zostały 3 swapy do zrobienia i po zrobieniu tej paczki, wezmę sobie Puyola jak będzie mi się chciało robić albo nawet Lamparda sobie przetestuje. Chciałem też robić tego Messiego tam kartami z klubu bym zrobił 3x89 1x88 i może jakieś dwa najniżej ocenione składy i się zastanawiam co zrobić, ale chyba pójdę w zabawę i klepał będę te paczki z ikonami.
Jeśli nie robicie paczki z ikoną i robicie jakąś ikonę to w co celujecie ?
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

Ja wczoraj w nocy skończyłem swapy na prime ikone, wyleciał Zola więc nie najgorzej. Jak zobaczyłem flagę Włoch to już liczyłem się ze Inzaghi czy inny Vieri. Jak wyjdzie druga tura to Maldini za 13


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fifa

Post autor: Piters »

W ogóle kurwa cały czas od września napierdalali eventy, ale jak jest epidemia i ludzie zostaja w chacie to dwa tygodnie bez eventu pierwszy raz. Ea :bowdown: Plus drugi za sbc o średnią ikone za 500k :bowdown:
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

No a na obecnym etapie grywalnych ikon mid może z 10 jest, piękne wyjebanie z siana i niewymiennych


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Ja przepraszam, ale fifa to zabawa, tak więc FIFA ULTIMATE TEAM " Zaryzykowałem":
https://zapodaj.net/6a72cea76089c.jpg.html :oops:
Zrobiony za karty z kluby, koszt 0 coinsów. Zaryzykuję z jeszcze jedną albo z dwie, bo na tyle mi kart w klubie styknie. Także pięknie wyjebałem się z siana i niewymiennych :)
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

A jebac to gowno
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Zrobiłem drugą ikonę :oops:
Znów zaryzykowałem, warto było <3
Nie no Scholes już mi się nawet tego wklejać nie chciało, przynajmniej za darmo, zrobię jeszcze jedną i zobaczymy, w sumie na nic nie liczyłem. I tak czułem, że gra już mi nie da i tak naprawdę robienie następnej ikony jest bezsensem, ale to tylko zabawa :)
Teraz zrobię tą paczkę jak już swapy na prime paczkę zrobię i się pobawię.
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Czym pomykacie teraz w FC ? Ja ostatnio 2 tygodnie nie grałem FC, ale w ten weekend się zdecydowałem.
Ja sobie czymś takim pykam: https://www.futbin.com/20/squad/14534966
Zrobiłem kolejną paczkę z mid ikoną i trafiłem tego Matthausa :) Z Prime Larssona trafiłem i sobie go przetestuje. Wszystko poza Ferdkiem to tak naprawdę skład w stylu: "Pierwszy Właściciel", także w tej fifie totalny skład z przypadku wyszedł. Teraz to już chyba na Dalglisha tylko zbieram i tak naprawdę już mam pustkę co mogę zrobić, bardzo bym chciał ulepszyć tego Messiego na POTMA, ale na to szans nie mam w dobie paczki o mid ikonę, a wielkiego Rio raczej nie mam zamiaru sprzedawać, świetny obrońca.
Jeśli ktoś się zastanawia nad Boatengiem to polecam, czyści pięknie i gasi napadziorów jak kiepy.
Jeszcze zastanawiałem się w sumie nad Giggsem optimus prime, drogi nie jest, a ja zmieniłem formację i znacznie łatwiej się gra.
Zawsze grałem 4-1-2-1-2 (2), ale 4-2-3-1 dało mi dużo więcej możliwości, dzięki tym skrzydłom ofensywnym i temu, że ta piłka może latać tak od lewej do prawej i właśnie tak się zastanawiam, że na lewym camie to ten Giggs to może być dobra karta.
Szkoda, że na LS/LP jest taka bieda ikonowa:
-Nedved: fajne gwiazdki, ale bieda z tempem i raczej nie wydaję mi się, żeby był lepszy niż Mane
-Stoichkov: No spoko zawszę chciałem go przetestować, mam na wypożyczeniu jego wersję optimus, ale ja nie lubię testować karty przez 7 meczów, żaden odnośnik,a poza tym drogi i musiałbym mieć na 7 zgrania, ale raczej to nie stanowi problemu, niby mid na LS, ale już wolałbym prime
-Best i Ronaldinho: poza zasięgiem cenowym, a fajnie było by pograć sympatycznym Brazylijczykiem albo Bestem.
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

z ciekawości jakie rangi w fc wbijasz takim składem?

ja obecnie czymś takim gram:
Spoiler
Obrazek
regularna elita3/2, ten weekend 23-4 i skończyłem, bo bez sensu e2 wbijać bez szans na e1. w grze 4-2-3-1 z mertensem na spo i yodą na ataku, jak nie idzie to 4-4-2. zola na skrzydle bo musialem miec jakąś ikonę żeby to połączyć, a że nie miałem dużo kasy to padło na niego, chyba najlepsza opcja budżetowa. generalnie nic z tej elity mi fajnego jeszcze nie wpadlo, czuje sie mocno ruchany w dupe przez system nagród w tej grze, bo sukcesywnie nie trafiam nic, zarówno w paczkach o ikony (od początku otworzyłem 6 i trafiłem kolejno base baggio, base okocha, base blanc który jako jedyny jest grywalny - ale za to jak grywalny, potwór, do tego medium hernandez, prime overmars i medium litmanen ostatnio który poszedł na quicksell XD). no ale chuj, przynajmniej jest satysfakcja jak sie czeszcze do ragequitu takie składy:
Spoiler
Obrazek
myslalem ze to draft ogólnie ale to był sklad w fc przy bilansie 22-3, dostał 4 w drugiej polowie i sie rozłączył.
zgodnie z futbinem ten sklad jest wart jakies 80 mln coins, plus do tego gullit i eusebio są nieobecni na rynku, więc można spokojnie ich policzyć za 15 baniek osobno, co daje monstrualną sumę 110 mln. mój skład dla porównania ok. 5 mln :lol:
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

ja jestem chujowy w tą gierkę, mam skład taki https://www.futbin.com/20/squad/14414744 i wbijam golda 3, może jak się zepnę to gold 2 ale wczoraj wyjebane już miałem i na 14-11 zakończyłem, w grze też 4-2-2-2 z ikone i zola na bokach oraz benkiem i atalem na ataku

opara to jest ściana nie do przejścia, jak macie ikony żeby go obudować to polecam w chuj
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Fifa

Post autor: Blazfm »

https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

[mention]bloodyhell[/mention] Tak naprawdę to było to było moje pierwsze FC takim składem, tak jak napisałem od 2 tygodni nie grałem, a wcześniej do tego momentu zamiast Eusebio, Matthausa, Ferdinanda i Boatenga grali:
Pique Scream, który jednak już dawno powinien być zmieniony, Foyth, złoty Son, którego trafiłem w październiku i futmas Sissoko.
Skończyłem z bilansem 21-4 nad ranem, ten ostatni win wbity, żeby zobaczyć czy dam radę powyżej 20 winów ugrywać i myślę, że jakby mi czas pozwolił była by ta szansa na tą elitę.
Ogólnie jak grałem FC (oczywiście nie każde, na początku wiadomo hype był, żeby coś wbić), to grałem do g3 i kończyłem albo nawet do s1 i mi się odechciewało grać, ważne byle mieć jakieś paczki i co otwierać w czwartki, no i oczywiście picki.
Wbicie g1 w tej fifie raczej nie stanowi problemu, no może w tym tygodniu będzie ciężej, bo mają te dodatkowe picki wlecieć i będzie większy tryhard w lidze weekendowej.
W ogóle gameplayowo to FC zjada dupą division rivals, ale to moje zdanie.
Ten gość z nazwą składu Ponchik FC, ciekaw jestem ile wpierdzielił w tą grę pieniędzy. Chyba, że bardzo dobry handlarz :bowdown:
Zastanawiałem się też jak on grał posiadając tylu ofensywnych graczy, ale na 100 % ten Vieira robił za ŚO, a Eusebio grał na 8 zgrania. Chciałbym mieć od gościa jedną tak wykokszoną kartę albo nawet żadnej, mogłaby być wersja mid El Fenomeno, która jeśli nie wypadnie z paczki to sobie taką kartą nie pogram.
Też chyba, mocno czasami męczyłem bułę formacją 4-1-2-1-2 (2), która jest naprawdę sympatyczna, tylko przy grze z niektórymi ludźmi, którzy chamsko zagęszczają skrzydła, nie idzie przejść środkiem, a ta formacja 4-2-3-1 uniemożliwia im takie zabawy i muszą ganiać się z Mane i KDB na skrzydłach i wtedy zaczynają się ich problemy.
A Messi złoty, bo złoty to jest najpiękniejsza karta, gość tak od czapy potrafi jebnąć hat-tricka z pozycji śpo centralnego i spowodować rage quit, jak miałbym zamienić Messiego na kogoś to tylko na jego lepszą wersję :)
Jeszcze Matthausa muszę pochwalić, bo to taka wkurwiająca mała pchła, co wszędzie się wpiernicza i odbiera piłkę i ładnie komponuję się z Vieirą, który jest wielki i zatrzymuje te piłki długością swoich nóg.
Niby to fifa 20, a nie 19, a Eusebio takie piłki z pierwszej z jakiegoś bocznego sektoru boiska potrafi zapakować, że jestem w szoku.
W każdym razie zobaczy się co będzie w następnej lidze weekendowej jak rzucą picki dodatkowe, bo może być ciężej.

E: Ea wrzuciło sbc o brązową paczkę, bardzo zabawne jakby sbc w ich wykonaniu nie były robione cały rok, jakby były wydane na 1 kwietnia.
E2: W brązowej paczce jest 5 złotych.
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fifa

Post autor: UlicaRzadzi »

Robił ktoś paczkę futbirthday z shapeshifterem, winter upgrade albo urodzinową kartą ?
U mnie zacny Rashica, już nie wiem ilu mam prawoskrzydłowych w klubie, od Shaqiriego, po jakiś Kubo, Jamesów itp.
Zresztą robiłem tą paczkę shapeshifter jak była też i wypadł mi Nandez, także idealnie się komponuje z Rashicą.
O pickach z ligi weekendowej szkoda pisać, standardowo nie skończyłem w to gówno grać, bilans 20-6, ale po dzisiejszej grze wiem dlaczego grałem tylko do g3 dla dwóch picków i nagród:
- Grałem o 2 w nocy, Messi, który powinien się gibać jak pierdolony rezus, kręci się z prędkością tankowca, zrobiłem przerwę, odpaliłem o 5 rano i nagle mogę sobie na spokoju bączki kręcić
-Ludzie, którzy oglądają całe powtórki, biegają przez pół boiska, używają jakiś kretyńskich cieszynek i przegrywasz na początek z taką mendą 0-1, strzelasz mu 3 bramki, to nagle jak strzela drugą bramkę okazuje się, że potrafi użyć kombinacji L1+R1, ale strzelając na remis czy na 4-3 dla niego wraca do korzeni i ogląda, łącznie z tą końcową animacją, gdzie zawodnik macha łapami, nie jest to jakieś mega wkurwiające, ale trochę irytuje i widać jaki typ człowieka siedzi za padem, plusem jest to, że można się w spokoju czegoś napić, nie wiem szluga spalić, cokolwiek

Ten gameplay trochę zabija tą grę, w sensie fun z niej, bo ja powygrywam mecze na tym delayu, ale kurwa po 3 meczach to się nie chce w to grać, bo jeśli gracze pokroju Messiego obracają się w tempie jakiegoś tankowca, to coś jest nie tak, ale z kolei mijają te 3 godziny i nagle można poginać, aż miło i wtedy, aż chce się grać.
S1/G3 to spoko ranga, trochę paczki słabe, ale zawsze jakiś pick wleci i będzie można przepalić w 86+ z gwarantowaną kartą 86.

Jeszcze tak z innej beczki, EA w tamtym roku jak były jakieś promocje albo w 18, nie puszczało czasami takich sbcków powtarzalnych z jakimiś kartami z promocji ? Nie przy każdej promocji, ale jednak. Czy mi się coś pojebało.
Ostatnio draftowałem i miałem przyjemność zagrać tym Marcelo shapeshifter, co to jest za piękna karta :bowdown:
Ciężko mi by było go połączyć w składzie, zresztą musiałbym Ferdka sprzedać, a raczej u mnie już do końca zostanie, a jest w niego włożone te około 1,2 mln. W każdym razie ten Marcelo jest genialny i zazdroszczę ludziom, którzy mieli okazje go trafić, dla mnie przegenialna karta, także jeszcze jeden :bowdown: dla niego.
Grałem też Eusebio optimusem w drafcie, ta karta to już jest cheat code pełną gębą, przecież ta karta powinna być nielegalna, gość sam gra, dosłownie. To co mi gość wywinął podczas tych 4 meczy w drafcie, coś niesamowitego. Na swojego nie narzekam, też niczego sobie (102M: 117 bramek, asyst nie wiem, bo nie pokazuje w apce, a wszystko wbijane FC + DR, balansuje między 2 a 3 ligą), ale ten optimus to o Cię panie.
Chciałbym przetestować tego Cruyffa optimus w drafcie albo do składu chociaż jego wersje baby mieć. Z drugiej strony te "CHOCIAŻ" kosztuje 2,7 mln :cry:
Co to musi być za karta skoro jego baby tyle kosztuje, wiadomo 5/5, ale jestem bardzo ciekaw jak sprawdza się w grze.
ksiazenieporzadek

Re: Fifa

Post autor: ksiazenieporzadek »

UlicaRzadzi pisze: 06 kwie 2020, 11:26 Ludzie, którzy oglądają całe powtórki, biegają przez pół boiska, używają jakiś kretyńskich cieszynek i przegrywasz na początek z taką mendą 0-1, strzelasz mu 3 bramki, to nagle jak strzela drugą bramkę okazuje się, że potrafi użyć kombinacji L1+R1, ale strzelając na remis czy na 4-3 dla niego wraca do korzeni i ogląda, łącznie z tą końcową animacją, gdzie zawodnik macha łapami, nie jest to jakieś mega wkurwiające, ale trochę irytuje i widać jaki typ człowieka siedzi za padem, plusem jest to, że można się w spokoju czegoś napić, nie wiem szluga spalić, cokolwiek
ja robię tak, że jeżeli pierwszy strzelę gola to zawsze przewijam powtórki chyba, że naprawdę mega kozacka bramke wjebie to wtedy powtorke obejrze sobie
jak trafi się delikwent który strzeli gola i ogląda powtórkę wraz z cieszynką to już do końca meczu przy każdej bramce bieg do połowy boiska i soczysty dabik
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Fifa

Post autor: bloodyhell »

zawsze jak gram na eusebio albo cruyffa to mnie karaja okrutnie, coś te karty pojebanego w sobie mają

co do bycia toksycznym to tak jak książę, jeśli pierwszy strzele zawsze pomijam, w przypadku gdy przeciwnik mnie ucisza/ogląda powtórki to ja też dłużny nie pozostaje i nakrecam spiralę

w ten weekend trochę średnio mi poszło mimo 25-5, były realne szansę na e1 ale w kilku miejscach popelnilem głupie błędy i przegrałem dwa spotkania frajersko. przy 25-4 oddałem gościowi mecz. z pickow kolejno kościelny 84, papu gomez 87 oraz suarez 90 więc padaka niesamowita, do tego z paczki niespodzianki nathan ake więc ruchansko mnie w dupe przez ea trwa w najlepsze pozdrawiam

tl;dr
jebac ea
ODPOWIEDZ