Gry przeglądarkowe

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Gry przeglądarkowe

Post autor: daveyo »

Brakuje mi takiego tematu tutaj. Jakie macie wspomienia z takimi grami? Jakie tytuły zabrały Wam najwięcej czasu? A może gracie do dzisiaj? Czy wydawaliście pieniążki na granie żeby przyspieszyć rozwój postaci, miasta?

Ja swego czasu najwięcej grałem w Gladiatusa, piękne czasy. A tak poza to jeszcze, Travian, Plemiona, Wolni farmerzy ( :oops: ), Wild Guns, Khan Wars, ale nigdy nie wydałem realnego hajsu. Takie granko na luzie po powrocie ze szkoły.

Też przypomniała mi się pewna historia jak kolega z którym grałem w tamtym czasie w Gladiatusa wydał ponad 800 zł z telefonu dziadka na jakieś pierdolone rubiny. :rotfl:
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6832
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: mateko »

Gladiatus to było coś.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Finesta
Posty: 848
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: Finesta »

OGame,Mafia,Menele
Awatar użytkownika
chrch
Posty: 113
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:42

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: chrch »

zaczynałem od metaldamage, potem prawilnie gladiatus. a potem grałem w the west. taka bardziej rozbudowana niż te zero jedynkowe. byłem fanem. ziomki mocno w ogame i plemiona, ale ja unikałem
Awatar użytkownika
Yayo
Posty: 1558
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:21

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: Yayo »

Bitefight czy jakoś tak, moja pierwsza przeglądarkowa gra :eek: . No i potem The Crims. Teraz szkoda mi czasu na takie pierdoły.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: daveyo »

O The Crims, to było coś. :bowdown:
Też sporo czasu spędziłem przy tym z ziomkami sam.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: Jiigsi »

Ale w plemiona byłem kotem w liceum jak miałem czas na to. Tylko wstawanie codziennie o kurwa 5 rano (w sensie zanim ochrona nocna się kończyła) było ciężkie
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11709
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: FLoo »

W the crims na sl***g.eu mieliśmy nawet jakiś gang
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6546
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: Jose »

No te Plemiona jak się miało +10 wiosek to mi się nudziło zawsze i dawałem ziomkom z plemienia do przejęcia, ale tam te fora, zasady, problemy to też był klasyk.
zuperhero
Posty: 1682
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: zuperhero »

pamietam ze kiedys costam próbowalem w ogame i calkiem mi sie podobalo. ktoś tutaj pogrywa jeszcze? można sie zarejestrowac i poklikac bez specjalnego wczucia i ogarniecia w temacie, powiedzmy raz dziennie przez 5 minut, czy raczej tacy casualowi gracze sa narybkiem dla wkreconych w gre? W sensie czy moge jakos krokowo rozwijac swoja cywilizacje czy mnie beda napierdalac caly czas lepsi*
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1423
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: ffeee »

Ale nostalgia, grałem we wszystko co mi wpadło w oko. Najwięcej wydałem na seafight, jebane p2w, ale fajne wspomnienia :oops: W eliminacjach do mundialu można było poczuć się jak król świata, mnożnik waluty był ilością goli wbitych przez polaków. Grali z san marino :D
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: mlodyperkez »

zuperhero pisze: 14 lut 2020, 13:54 pamietam ze kiedys costam próbowalem w ogame i calkiem mi sie podobalo. ktoś tutaj pogrywa jeszcze? można sie zarejestrowac i poklikac bez specjalnego wczucia i ogarniecia w temacie, powiedzmy raz dziennie przez 5 minut, czy raczej tacy casualowi gracze sa narybkiem dla wkreconych w gre? W sensie czy moge jakos krokowo rozwijac swoja cywilizacje czy mnie beda napierdalac caly czas lepsi*
kilka miesiecy temu postanowilem wrocic z kilkoma ziomkami po jakiejs 10 letniej przerwie i niestety jak nie masz zamiaru spogladac w telefon co 30 min i ukladac sobie zycia pod gre przegladarkowa to nie ma co zaczynac. ja sobie odpuscilem po 2 tygodniach bo jak tylko troche skoczylem w ranku to odrazu zostalem rozjebany przez typow ktorzy siedza po nocach i klikaja;d

za malolata moze i tez bym siedzial ale teraz to mi sie juz nie chce.

ofc mozna grac bez wczuty i nawet jak cie beda pizgac to sobie dalej klikac no ale mi to funu nie sprawia :lol:
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: MoTyW »

TheCrims nauczyło mnie za dzieciaka co to przestępczość, dziwko.
FLoo pisze: 14 lut 2020, 11:16 W the crims na sl***g.eu mieliśmy nawet jakiś gang
Jakby byli chętni to na nowej edycji szłoby coś ponapierdalać w sumie :D

A Ogame nauczyło nastawiać budziki na pojebane pory :rotfl:
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: daveyo »

Ja bym popatrzył jak gracie.
moxxi
Posty: 4877
Rejestracja: 16 maja 2019, 15:26

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: moxxi »

TheCrims :bowdown: zawsze mnie wkurwiało jak byłem po energię na dziwkach, a tu nagle złoty strzał albo dostałem w pizde od jakiegoś koksa :cry: i trzeba było czekać w międzyczasie przeglądając różne strony które oferowały rzekome hacki i exploity żeby pominąć te "blokady" :lol:
Biorę pałe i załatwiam nocą sprawe
kshaq pisze: 26 paź 2020, 19:53 Jeżeli te kilka straconych lat było potrzebne, żeby młodzi w tym kraju zaczęli walczyć o swoją wolność, to I ain't even mad.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: badi »

jaki serwer w ogame?
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: kshaq »

jbc to w the crims zapisuje się do slizgawkowego gęgu jeśli powstanie
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: badi »

no pograłbym też coś tylko zdecydujmy się na jedną pozycję: the crims czy ogame?
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2359
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: kshaq »

ja wolę the crims - po pierwsze w ogame nigdy nie grałem, a po drugie w the crims chyba trochę mniej się nerdzi, na co wybitnie nie mam czasu :(
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Gry przeglądarkowe

Post autor: badi »

dobra ja założyłem konto na thecrims i nazywam się ojbadibadi ale baaaaaaardzo dawno temu w to grałem i nie mam pojęcia co robić. chętnie dołączę do jakiegoś gangu
ODPOWIEDZ