Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Dyskusje na temat ulubionych gier użytkowników. Planszówki? Playstation czy Xbox?

Moderator: con shonery

Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: #1 »

Super, trzeba będzie przeprosic ps vr i sprawdzić moss
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: Cz4rny1337 »

a ja kupilem z rok temu horizon complete i nawet nie pobralem xD xD
Obrazek
ksiazenieporzadek

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: ksiazenieporzadek »

no i huj 40zł w pizdu, bo płyta z horizon kupiona w grudniu
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: Cz4rny1337 »

wystawiaj szybko
Obrazek
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: Prez »

ale zajebiscie, hzd na liście do kupienia wisiał
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: con shonery »

Fajnie, ja się cieszę thumpera bo kiedyś gralem na pc i z chęcią odświeżę na konsolce
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: Jiigsi »

last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
Tylko dobre dzinsy
Posty: 582
Rejestracja: 08 paź 2019, 15:37

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: Tylko dobre dzinsy »

Ile wycenicie jako cebulactwo za takiego laptopa 15'6 4gb ramu jakis dysk 1tb albo maly ssd z prockiem dwurdzeniowym I jakas karta 500mb-1gb? Bo ja masowo zaczalem skupowac je po <400zl i w sumie za takiego lapka co cs lol minecraft I te inne uciagnie to normalnie klocka mozna dac z reguły, ale I tak mam dziwne wrazenie ze przeplacam

Dodano po 3 minutach 30 sekundach:
W ogole rozwine wypowiedz; kupilem poki co trzy lapki, I ogolnie no skonczyl mi sie hajs :rotfl: jak ktos chce moge dac linka do sklepu na ebayu ktory wystawia wlasnie w pizde sprzetu duzo, wystarczy poczekac az aukcja sie konczy, ustawic limit na te ~400zl i 5 sekund przed koncem postawic beta (wczesniej nic nie betujemy chcemy by cena byla jak najmniejsza).

Dziennie jest tam chyba ze 20 laptopow I sprawdzilem, wysylaja do pl wiec zacnie

Laptopy sa zawsze bardzo ladnie I dobrze zapakowane, mega wyczyszczone I zgodne z opisem, ogolnie rzetelna firma rok temu kupilem od nich laptopa I bylem mega zadowolony, mozna zawsze zwrocic jak cos nie pasi ale od jakiegos czasu juz nie refunduja kosztow odsylki, sklep nazywa sie proavit na ebayu uk

Dodano po 2 minutach 51 sekundach:
Sory zjarany jestem jak cos mam to skopiowane moge napisac drugiego posta w odpowiednim dziale jakby to sie usunelo
Jak mlody g tylko troche mlodszy
Se wyjebalem z polski I ciagle na
Wolnosci mimo ze popelnilem wiele zbrodni
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: cloud »

NBA 2K21 za darmo w Epic Games Store, ale nie polecam, pierdolone gówno oparte na mikropłatnościach
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: svlv96 »

Jeszcze chujowsze niż Fifa?
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1437
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: Fleming »

8h ściągałem to NBA i tylko 50gb pobrało. Z tym epic to jobla idzie dostać
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5826
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: cloud »

svlv96 pisze: 21 maja 2021, 6:19 Jeszcze chujowsze niż Fifa?
oj tak byku, zdecydowanie :lol:
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4610
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: Parlae »

W najbliższym czasie do PlayStation Plus trafią następujące gry PlayStation 5 oraz PlayStation 4:

Operation: Tango (PS5) – dostępne od 1 czerwca do 5 lipca
Virtua Fighter 5: Ultimate Showdown (PS4) – dostępne od 1 czerwca do 2 sierpnia
Star Wars: Squadrons (PS4) – dostępne od 1 czerwca do 5 lipca

Oj kiepsko.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3650
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: Prez »

ale gówno
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: Dancio »

Czy dobrze rozumiem, gry nie będą dostępne na stałe w bibliotece? Tylko w tym przedziale czasowym?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

ksiazenieporzadek

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: ksiazenieporzadek »

Źle rozumiesz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: Dancio »

Dzięki za info
Awatar użytkownika
Globe
Posty: 1218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Okazje/promocje/wyprzedaże w dystrybucji cyfrowej (a.k.a. Raj Cyfrowego Cebulaka)

Post autor: Globe »

ekstra info, ostatnio odpuściłem zakup i miałem nosa. teraz sobie z czystym sumieniem może to poczekać na jakiś przyjemnie zimny wieczór :3
ODPOWIEDZ